Skocz do zawartości
darek-darek

Opinia firm hostingowych

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Chciałem się dowiedzieć jakie są Wasze opinie na temat 2-ch firm hostingowych:

 

  • o12.pl
  • inten.pl

Przyznam szczerze że oferta DA-EKSPERT firmy o12.pl jest bardzo atrakcyjna lecz przed dokonaniem wyboru chciałbym poznać Wasze opinie.

 

Jeśli jednak znacie jakieś inne firmy które są "lepsze" i proponują podobne parametry jak DA-EKSPERT to prosiłbym o pomoc w wyborze odpowiedniego hostingu.

 

O inten.pl wspomniałem ponieważ kiedyś słyszałem o nich pochlebne opinie, ale nie wiem jak jest teraz.

 

Liczę na pomoc w wyborze hostingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze innego polecacie ?

Wolałbym firmę z dłuższym stażem w sprzedaży hostingu.

 

Interesuje mnie głownie:

- transfer min 30GB na miesiac

- bazy mysql bez limitu

- subdomeny bez limitu

- DA lub CP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o12 ma serwery w prociv, z którego niedawno uciekło Hekko (na forum dowiesz się dlaczego). No ale za 150 zł ciężko Ci będzie znaleźć coś wartościowego w Polsce z 30GB transferu, ponieważ dobre łącza u nas sporo kosztują... inten.pl ma swoją serwerownię, więc to spory plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Budżet?

 

Myślę ze 20zł/msc to moje max jakie mogę dać.

 

o12 ma serwery w prociv, z którego niedawno uciekło Hekko (na forum dowiesz się dlaczego). No ale za 150 zł ciężko Ci będzie znaleźć coś wartościowego w Polsce z 30GB transferu, ponieważ dobre łącza u nas sporo kosztują... inten.pl ma swoją serwerownię, więc to spory plus.

 

Chodzi mi tylko o to żeby po kilku miesiącach firma mi się nie zwinęła / zaprzestała świadczenia usług hostingowych oraz żeby to wszystko fajnie działało ponieważ chcę na tym hostingu utworzyć zaplecza pod pozycjonowanie (linki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź webh.pl. Może i nie mają dokładnie takiej oferty jaką potrzebujesz, ale z tego, co pamiętam po wysłaniu maila zaproponują ci równe 30 GB transferu (w ofercie mają 23 GB transferu za 10 PLN/mc), chyba, że coś mi się pomyliło. :)

 

Fakt, faktem, oferują 10 baz MySQL, ale jeśli to za mało, IMO warto zapłacić te 350/rok i mieć unlimited w dobrej cenie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ chcę na tym hostingu utworzyć zaplecza pod pozycjonowanie (linki)

Hmm to pomyśl nad H9 z mojej stopki. Dla pozycjonerów wręcz idealny. W resellerach masz możliwość lokowania subkont w 11DC na różnych maszynach, więc pula unikalnych IP jest dość spora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O inten.pl wspomniałem ponieważ kiedyś słyszałem o nich pochlebne opinie, ale nie wiem jak jest teraz.

Teraz jest też dobrze (a właściwie nawet lepiej), mam w inten konto reseller od roku czy dwóch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdź webh.pl. Może i nie mają dokładnie takiej oferty jaką potrzebujesz, ale z tego, co pamiętam po wysłaniu maila zaproponują ci równe 30 GB transferu (w ofercie mają 23 GB transferu za 10 PLN/mc), chyba, że coś mi się pomyliło. :)

 

Fakt, faktem, oferują 10 baz MySQL, ale jeśli to za mało, IMO warto zapłacić te 350/rok i mieć unlimited w dobrej cenie. :P

 

Dzięki przejrzę ofertę :)

 

To może wspomniane wcześniej hekko.pl ?

 

Przyznam się, że myślałem o nich, ale naczytałem się że blokują konta, osoby które zajmują się pozycjonowaniem też nie są zbyt dobrze traktowanie etc ...

 

Hmm to pomyśl nad H9 z mojej stopki. Dla pozycjonerów wręcz idealny. W resellerach masz możliwość lokowania subkont w 11DC na różnych maszynach, więc pula unikalnych IP jest dość spora.

 

Oferta na pierwszy rzut oka ciekawa. Na początek wystarczyłby mi Web Hosting STANDART.

Mam pytanie: Tam jest cPanel oraz tylko i wyłącznie płatność comiesięczna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie: Tam jest cPanel oraz tylko i wyłącznie płatność comiesięczna ?

Tak cPanel. Płatności są i > 1 miesięczne. Możesz zapłacić np. za rok z góry i skorzystać z kodu promocyjnego H9 (50% zniżki na pierwszą płatność).

 

h9.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak cPanel. Płatności są i > 1 miesięczne. Możesz zapłacić np. za rok z góry i skorzystać z kodu promocyjnego H9 (50% zniżki na pierwszą płatność).

 

Dzięki za odpowiedź.

BTW. Oferta hostingu z Twojej stopki prohost.pl tez nie jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź.

Nie ma sprawy :) W końcu masz tam refa :)

 

BTW. Oferta hostingu z Twojej stopki prohost.pl tez nie jest najgorsza

Jak najbardziej. Spory staż, serwery w Polsce w serwerowni IQ. Również polecam :P

 

Tu nie ma złego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że myślałem o nich, ale naczytałem się że blokują konta, osoby które zajmują się pozycjonowaniem też nie są zbyt dobrze traktowanie etc ...

Pewnie dla tego, że ci "profesjonalni pozycjonerzy" używają beznadziejnie napisanych skryptów które w większości mają nieodpowiednio zbudowane zapytania do baz danych co wpływa na wydajność, tak więc nie dziw się, że pewnie firmy wolą odmówić obsługi danych potencjalnych klientów i nie obciązać sobie serwerów badziewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się, że myślałem o nich, ale naczytałem się że blokują konta, osoby które zajmują się pozycjonowaniem też nie są zbyt dobrze traktowanie etc ...

Za nic tych kont nie blokujemy, tak jak napisał Adrian, wręcz przeciwnie - z pozycjonerami żyjemy bardzo dobrze, oferujemy konta na różnych adresach IP - w różnych klasach i podklasach, oferujemy zniżki na zakup wielu kont. Ale dajemy jasne limity i również informujemy o wykorzystaniu ich więc nie ma mowy aby konto było zablokowane nagle, bez ostrzeżenia.

Zapraszam do zapoznania się z pakietem MediumPack+ - 51,24 zł brutto kwartalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zapoznam się z ofertą hekko.pl

 

Napisałem tylko to co wyczytałem.

Oczywiście nie mam podstaw aby źle oceniać tę firmę.

 

Myślę że decyzję podejmę w ciągu 2ch dni i być może trafi się hekko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

To znowu ja.

Chciałem abyście mi doradzili czy wziąć PROHOST.PL czy HEKKO.PL ?

 

Padło na te 2 firmy i którąś z tych wybiorę na pewno, ale chciałbym poznać Wasze typy.

 

Dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×