Skocz do zawartości
is_wm

hostranking.pl

Polecane posty

Patrzcie co się dzieje...

 

Hosting :boo.pl [Znakomita ( / 10)]

Hosting jest ok. Od wielu lat działa na rynku i nie jest przysłowiową firmą-krzakiem. Wygodne jest to, że można płacić zarówno SMSem jak i przelewami, gdzie w d... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :HEKKONET [Znakomita ( / 10)]

Bardzo bogata oferta za przystępną cenę, nie muszę czekać dniami na odpowiedź na maile, zawsze tego samego dnia jest kontakt albo nawet w ciągu kilku minut. Szy... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :dhosting.pl [słaba ( / 10)]

Hosting załosny. Nigdy bym nie wykupił jeszcze raz u nich usług. Straciłem na nich mnóstwo forsy, a tego że strona jest moja musiałem dowodzić przed sądem. Spój... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :dhosting.pl [słaba ( / 10)]

Jeżeli uzywasz tego hostungu to znaczy że jestes frajerem. Przeczytaj regulamin wtedy sie zdiwisz ;]... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :dhosting.pl [słaba ( / 10)]

Generalnie opinia dno. Okradła mnie jak załozyłem strone. Tak, tak radze przeczytać dokładnie regulamin. To nie Ty jesteś właścieielem strony. No i ceny z kosmo... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :boo.pl [Znakomita ( / 10)]

paranoik to admin dhosting.pl i frajer zazdrosny ze jego firma to shit a bo jest lepsza od jego chociaz ze ma tansze usługi ...... więcej o firmie hostingowej

 

Hosting :NetShock.pl [słaba ( / 10)]

Nabijacze komentarzy ... więcej o firmie hostingowej

 

Dorwało się kilka osób i po sobie jadą... Ciekaw jestem ile tak na prawdę jest tam PRAWDZIWYCH OPINII KLIENTÓW. Ostatnio np. Hekko ktoś opisał z konkurencji (źle). Teraz boo dostało 5 pozytywów w ciagu jednego dnia, dhosting od razu 2 negatywy. Taki abajt... komentarz negatywny (bo serwer nie działa), a po chwili w odpowiedzi 10/10 (przypadek?). Swego czasu ktoś też obsmarowywał sukcesywnie wszystkie firmy z czołówki rankingu (prawdopodobnie, aby podbić w ten sposób swój host). Jaki jest cel takiego czegoś? Przecież klientowi tylko miesza się w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten ranking jest strasznie zle skonstruowany. Do wszystkich opini powinny byc podawane nazwy kont etc. Rowniez opinia powinna byc konstruktywna i akceptowana przez moderatora. Na miejscu pewnych firmy wystapilbym do admina tej strony o usuniecie 'opini' ktore nie maja odniesienia w rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero obiektywizmu w tym serwisie ale ludzie korzystają z tego niestety..

Powinna być większa kontrola nad wpisami + jakiś hashcode adresu IP. Nie wiadomo o co chodzi temu co komentował dhosting.pl przecież w ich regulaminie nie ma nic takiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Admin nie ma jak zweryfikować ocen. A firma nie może odpowiadać. Można pisać co się chce. np. ktoś powie połowę ocen hekko sobie sam wystawił :P :P :P i kto to zweryfikuje - nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np. ktoś powie połowę ocen hekko sobie sam wystawił :P :P :P

Coś sugerujesz ? :P

 

edit: Zostawiam czasem linka swoim klientom do rozpatrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

99% opinii na hostranking.pl jest wyssane z palce, by tylko utrzeć nos konkurencji. Dobrze, że WHT.pl nie zawiera tak dziecinnych opinii jak hostranking.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykład tylko podałem - takie rankingi nie mają sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żeby one tylko nie miały sensu, to byłby pikuś. Jednak sporo klientów to czyta i ja na miejscu np. dhosting bym się mocno wkurzył, gdyby ktoś nazywał moją firmę złodziejem. Przecież taka firma na pewno traci klienta (bo niby komu się chce przeglądać ten regulamin?) i to nie jednego - ponosi więc określone straty.

 

Firma może się wypowiedzieć - przykład to właśnie Hekko. Jednak np. chyba w Netmark była taka dyskusja... klient coś pisze, daje 1/10. Netmatk odpowiada - daje 10/10. Klient się nie zgadza z odpowiedzia, daje 1/10. Netmark odpowiada 10/10 i tak w kółko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby one tylko nie miały sensu, to byłby pikuś. Jednak sporo klientów to czyta i ja na miejscu np. dhosting bym się mocno wkurzył, gdyby ktoś nazywał moją firmę złodziejem. Przecież taka firma na pewno traci klienta (bo niby komu się chce przeglądać ten regulamin?) i to nie jednego - ponosi więc określone straty.

 

Od tego są prawnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawnicy... myślisz, że tak firma nie ma co robić, tylko co każdą głupkowatą opinię się sądzić? Szczególnie, że pewnie wystarczy podwójne proxy, e-mail z onetu i już jest gość anonimowy...

 

Powinno się zniszczyć problem w zarodku (czyli w mechanizmie hostrank.pl) a nie jego efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze można się sądzić z hostranking :P

O każdą opinię od konkurencji będziesz się wykłócał? HR nie ma żadnego sensu - Hekko, możesz usunąć ten link Oceń nasz hosting ze stopki, bo tym można się łatwo pogrążyć. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis opiniuj.pl miał kiedyś kategorię "Internet - Hosting i domeny" ale dziwnym trafem pewnego dnia ona zniknęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś już chyba tutaj o tym wspomniał największym problemem tego typu rankingów jest to że nie ma możliwości weryfikacji czy wystawiający opinie jest na prawdę klientem danej firmy i czy czasem nie wystawił już podobnej opinii.

 

Najlepiej nie sugerować się tego typu rankingami tylko od razu lookać na wht ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy i nadal mamy problem z jednym użytkownikiem tego serwisu, skontaktowaliśmy się z hostranking za pierwszym razem poprosiłem o jakąś wspólną weryfikacje użytkowników opinujących usługi webh.pl. Niestety jedna osoba tak się przyczepiła że postanowiłem odpuścić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby one tylko nie miały sensu, to byłby pikuś. Jednak sporo klientów to czyta i ja na miejscu np. dhosting bym się mocno wkurzył, gdyby ktoś nazywał moją firmę złodziejem. Przecież taka firma na pewno traci klienta (bo niby komu się chce przeglądać ten regulamin?) i to nie jednego - ponosi więc określone straty.

 

Firma może się wypowiedzieć - przykład to właśnie Hekko. Jednak np. chyba w Netmark była taka dyskusja... klient coś pisze, daje 1/10. Netmatk odpowiada - daje 10/10. Klient się nie zgadza z odpowiedzia, daje 1/10. Netmark odpowiada 10/10 i tak w kółko ;)

 

Wydaje mi się, że osoby które to czytają to raczej więdzą jaki jest ich faworyt. A konkurencja nie zawsze gra fair, no cóż tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×