Skocz do zawartości
Grupa PFF

hetzner - ma ktos jakies znizki u nich?

Polecane posty

Witam,

 

Planuje zakup dedyka, prawdopodobnie wlasnie w tej serwerowni - zastanawiam sie, czy ktos z Was posiada moze jakies znizki u nich - nie wiem staly klient, duzo maszyn zakupione...

 

Bede wdzieczny i zobowiazany.

 

Pozdrawiam,

TM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hetzner - kiedyś tam byliśmy. Powiem szczerze, że raczej nie są chętni na jakieś głębsze propozycje współpracy. Mieliśmy u nich chyba 7-8 serwerów jakieś 2 lata temu ( jak ten czas leci... ) i przy kolejnych nie chcieli dać nam nawet zniżki na opłaty instalacyjne. Przy zamówieniu 9 pojawił się problem z obsługą i działaniem sieci. Ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maszyny w Hetzner są już tak tanie, że nawet nie wypada się upominać o zniżki.

To tak jakby się kłócić ze sprzedawcą w kiosku, że zapałki kosztują 10 gr, a nie np. 3. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie psuj rynku! :P Wszystko można kupić taniej niż sprzedawca oferuje. Głównie mi chodzi o ten setup fee, które jest nieporozumieniem przy współpracy długoterminowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psuj rynku! :P Wszystko można kupić taniej niż sprzedawca oferuje. Głównie mi chodzi o ten setup fee, które jest nieporozumieniem przy współpracy długoterminowej.

 

To wszystko zależy. Jeżeli opłata jest niska, nie opłaca im się ciągle instalować nowych serwerów - wiadomo - niska cena = wzrost ilości instalacji. Dlatego zrobili pewną selekcję - jestem w stanie to zrozumieć. Jeżeli miesięcznie instalowaliby 100 serwerów, rezygnowałoby powiedzmy 15% ludzi to byliby już do tyłu. Z tego co pamiętam w hetznerze serwery instalują ręcznie - nie z automaty ( przynajmniej tak było ). Może moje kalkulacje są błędne, ale myślę że o to też im chodzi.

 

@bellerofont

Wiadomo, masz racje = usługi tanie, ale moim zdaniem targować trzeba się zawsze. Do nas jak napiszą ludzie czy nie da rady np. płacić mniej za serwer ace extra - kosztuje 10 zł na miecha, mówimy ok, zapłać nam 8 zł - każdy jest happy - my mamy Klienta, zadowolonego klienta, a to jest przecież w biznesie najważniejsze :)

 

PS. Z zapałkami przesadziłeś :P Chociaż też możnaby tak zrobić :) Ostatnio w jakimś PUBie w Poznaniu dostałem kartę rabatową na piwo - zniżka o 20 gr - nazwy nie wymienię :) Niby mało, ale niektórzy, co ją dostali się ucieszyli - na dużej ilości zawsze będą "do przodu" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie psuj rynku! :) Wszystko można kupić taniej niż sprzedawca oferuje. Głównie mi chodzi o ten setup fee, które jest nieporozumieniem przy współpracy długoterminowej.
A podpisujesz kontrakt długo-terminowy? Bo nie sądzę...

 

PS. Z zapałkami przesadziłeś :P Chociaż też możnaby tak zrobić :) Ostatnio w jakimś PUBie w Poznaniu dostałem kartę rabatową na piwo - zniżka o 20 gr - nazwy nie wymienię :) Niby mało, ale niektórzy, co ją dostali się ucieszyli - na dużej ilości zawsze będą "do przodu" :)
20gr? W Pubie? Chyba jaja sobie robisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio w jakimś PUBie w Poznaniu dostałem kartę rabatową na piwo - zniżka o 20 gr - nazwy nie wymienię :P Niby mało, ale niektórzy, co ją dostali się ucieszyli - na dużej ilości zawsze będą "do przodu" :)

Czy to jakiś "osiedlowy" PUB z "piwem" po 3zł za kufelek? Są takie w Poznaniu? :P Pomijając już, że mam zupełnie inne preferencje co do piwa i tego typu "promocje" właściciel mógłby sobie tutaj w... wsadzić, to na miejscu właściciela tegoż lokalu wstydziłbym się w ogóle oferować tego typu "żniżki". Podając tu nazwę tego "pub'u" zrobiłbyś jedynie antyreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to jakiś "osiedlowy" PUB z "piwem" po 3zł za kufelek? Są takie w Poznaniu? :P Pomijając już, że mam zupełnie inne preferencje co do piwa i tego typu "promocje" właściciel mógłby sobie tutaj w... wsadzić, to na miejscu właściciela tegoż lokalu wstydziłbym się w ogóle oferować tego typu "żniżki". Podając tu nazwę tego "pub'u" zrobiłbyś jedynie antyreklamę.

 

W tym sęk, że piwko w tym pubie kosztuje coś koło 7 zł. Nie jest to może najlepszy pub w Poznaniu, ale najgorszy typu "U Wietnamczyka" nie jest :) W środku ładnie, obsługa też miła etc. Moim zdaniem, przynajmniej w moich oczach się ośmieszyli takim faktem...

 

Więc chłopaki, jak będziecie w Poznaniu to dajcie znać, mam super rabat - chętnie pomogę w zaoszczędzeniu grosza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już w przyzwoitej knajpce w Krakowie na rynku gdzie piwo kosztuje 8-9zł wybrani mogą dostać (ale dopiero po dłuuuższym czasie)kartę klubową ze zniżką 10-20% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już w przyzwoitej knajpce w Krakowie na rynku gdzie piwo kosztuje 8-9zł wybrani mogą dostać (ale dopiero po dłuuuższym czasie)kartę klubową ze zniżką 10-20% :P

 

Podejrzewam, że są i takie w Poznaniu - ja napisałem tylko o jednym przypadku, a tu taka dyskusja :P

No nic, jadę do Krakowa jakoś za dwa tygodnie, więc zobaczę czy Adrian ma rację - wierzę, że ma ale musiałem coś napisać, żeby jeszcze bardziej zmotywować się do wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hetzner nie robi żadnych ustępstw od reguły nie daję żadnych zniżek miesięcznych. Jak już daje setup około 20-40 euro za instalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam moza tylko z nimi instalacje pochandlowac i nic zbytno wiecej.

 

 

ps. ... a mi pani w biedronce daje zawsze upusty na piwko jak rachnek jest xxx, 74 itp groszy zawsze tycg groszy nie place lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że raczej w hetzerze nie ma możliwości zniżek (mam tutaj na myśli opłaty miesięczne, jak jest z instalacją to nie wiem) ale znajomy coś próbował negocjować i pupa :P

 

@Up ee.. to widzę że markowe sklepy wybierasz :P

Sorry za offtopic - Adrian, jak możesz to daj znać na pw o którą knajpkę na rynku Ci chodzi.

 

P.S

 

2 Użytkowników czyta ten temat (0 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)

2 Zarejestrowanych: Linux, rusel

 

Witamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×