Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Wloz_mi_tu

[platnosci] hosteurope.de + izzyKonto

Polecane posty

Witam

Czy mając mBank`owe konto izzyKonto można przy użyciu karty kredytowej izzyKARTA dokonywać opłat za rachunki hosteurope?

Na stronie mBanku można poczytać, że od 4 marca 2008 wprowadzona zostaje usługa umożliwiająca płacenie tą kartą w internecie.

 

"Zakupy w internecie - płatności internetowe, korespondencyjne, telefoniczne we wszystkich sklepach internetowych akceptujących karty Visa - możliwe po wcześniejszym kontakcie z mLinią w celu ustalenia limitu dla danego rodzaju transakcji."

 

Obecnie korzystam z Inteligo - tam z tym nie mam problemu, jednak opłaty za korzystanie z konta, opłaty za przelewy oraz za kartę, która i tak leży (a potrzebna by HE sobie pobierało) zmuszają mnie do rezygnacji z Inteligo i przejścia do mBanku. w mBanku myślałem też na eKONTem, jednak widzę, że tam jest mniejsze oprocentowanie niż na izzyKONcie.

 

Czy ktoś z Was korzysta z izzyKONTA lub z mBANKu opłaca HE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaczac od tego ze IzzyKonto nie ma karty kredytowej, mozesz miec albo Karte debetowa albo eKarte, przy karcie Debetowej musisz zadzownic do mBanku i ustalic limit. Z oplatami nia nie powinno byc zadnych problemow.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki ;) Już wiem o co chodzi, czyli zamiast eKarty biorę izzyKARTĘ (tą debetową), dzwonię na mLinię, ustalam limit i poprzez nią płącę HE. Jeśli się mylę, proszę poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I dlatego dziś mBank zyskał nowego mKlienta ;), a niestety Inteligo dostało wniosek o zamknięcie konta i rozwiązanie umowy.

 

P.S.

Jeśli ktoś potrzebuje wzór tego wniosku pisać na PW lub GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a skąd wezmiesz w izzy karcie 3 cyfrowy kod weryfikacji bo napewno go tam nie znajdziesz, a limity karty ustawia sie po zalogowaniu do obsługi konta via wwww

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą kartą banku BZWBK (link) na pewno zapłacisz z każdą operację w internecie. Ma 3 cyfrowy CIV i zachowuje się identycznie jak karta kredytowa a nią nie jest. Idealny wynalazek dla chcących płacić w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak patrze na te Wasze odpowiedzi to mam wrażenie, że się dopiero co urodziliście. W mBanku jest wyraźnie napisane co można robić izzy kartą a co eKartą. W hosteurope płaci się eKartą!i podaje kod cvv2, który dostaliśmy pocztą razem z kartą lub spradzamy go poprzez zalogowanie się na swoje konto, w sekcji eKarty.

 

Sprawdzone bo płaciłem nią w hosteurope i nie tylko tam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko ciekaw jestem jak ty to robisz... Pewnie wielu by zadziwiła nieumiejętność płacenia kartą:) Wkońcu to też jakaś sztuka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak teraz ale kiedyś wszędzie ekartą płaciłem i działała ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko ciekaw jestem jak ty to robisz... Pewnie wielu by zadziwiła nieumiejętność płacenia kartąbiggrin.gif Wkońcu to też jakaś sztuka:D

 

Mam oprócz tego jeszcze kilka kart, w miesiącu dokonuję powyżej 20 transakcji kartami, więc raczej nie jest to "nieumiejętność płacenia kartą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam eKarte i wszedzie moge nia zaplacic:) zadnego problemow nie ma. Dzis allegro nia oplacalem, 15 min i kasa byla na moim koncie allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekarta , debetowa inteligo i od niedawna plaska rybka do ekonta czy tez karta polbanku i wiele innych wirtualnych/debetowych kart nadaje sie do płacenia w necie ALE NIE WSZĘDZIE

jeżeli myślicie inaczej znaczy nie płaciliście jeszcze "wszędzie" :) groups.google.pl pełne jest przykładów

Do płacenia w necie w obcej walucie polecam kartę polbanku całkowicie darmowa i ma najlepsze przeliczniki walut dodatkowo jeżeli chcecie mieć pewność obsługi swojej karty w necie to przede wszystkim musi to być karta kredytowa nie debetówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie mBanku pisze, że od 4 marca 2008 roku można płaskimi kartami (czyli izzzyKarta) realizować płatności w Internecie.

czyli płatnosci do HE tez, czy nie? - głownie o to mi chodzi, żeby nic nie płacic za konto(mBank) i zeby miec mozliwosc płacenia do HE. a nie dorabianie jakichs innych kart ... ma byc jedna karta, ale do wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* 0 801 300 800(z telefonów stacjonarnych w Polsce)

* +48 (prefiks) 42 6 300 800(z telefonów stacjonarnych i komórkowych, z dowolnego miejsca na świecie)

* 6913 62265(z telefonów komórkowych)

 

 

tam napewno wiedzą lepiej niz tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@netu: jak zwykle racja smile.gif

 

nie wiem do czego pijesz ale jak wszyscy wiedzą często forum zmienia się w BOK hostingów to teraz jest jak BOK mBanku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×