Skocz do zawartości
Gość slawekk

pewny hosting i rejestracja i bez ściemniania

Polecane posty

Gość slawekk

witam,

 

duzy temat ale krotko. duzo jest dostawcow ktorzy dubluja sie, firmy krzaki znikajace bez przerwy, promocje (akurat), ktore tylko tylko zaciemniaja to jak firmy pracuja.

 

nie mam pojecia, jak weryfikowac te firmy, ludzi ktorzy tam pracuja. moge sobie wyobrazic (!) ze wlasciciel firmy hostingowej prowadzi burdel, a firma ma swoje konta na hawajach. mowie tu o sytuacjach gdy na serwerach zostawiacie swoje dane, ktore maja jakąs wartosc i dobrze byloby zeby to tak nie fruwalo.

 

znam te opinie, ze "jak to z tymi firmami jest", ale mowmy szczerze....to nie ma ybc wolna amrykanka, bo jak czytalem tu czyjac opinie, to... "lepsza kiła czy syfilis".

 

ok. po tych wypocinach teraz do rzeczy:

nie szukam idelanego hostingu i fanatstycznego kontaktu technicznego. nie chce spac w lozku z komputerem.

 

szukam dobrego rejestratora i dobrego hostingu tanio wraz z odnowieniem. wazne by poczta lub www byla po ssl, lub miala jakis bardzo dobry system. firmy stabilne, na rynku kilka lat, ktore nie laduja pieniedzy w reklame, bo pokazywac to sie kazdy umie.

 

prosze o konkretne nazwy, bo nie dbam czy serwer sie wiesza etc.. nie bede sie tak meczyl ztym wszystkim dlatego czekam na rady.

 

pozdro.

 

$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekk
...i to wszystko pewnie za 30zł rocznie? : ) bo może to jest Twój problem, heh

 

 

niekoniecznie. nie mieszkam w duzym miescie, i nie smierdze duza kasa, bo to brudna zazwyczaj kasa :P

 

syfa tez mozna zlapac w necie za milion dolarów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WEBH.PL

 

poczta lub www byla po ssl,

 

Macie SSL ?:P (pytam z czystej ciekawości).

 

 

PS. Zapraszam do zapoznania się z ofertą FireHost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

slawekk mogłeś sobie darować te durne teksty

 

a 30zł to może i pieniądz na hosting, ale w rozliczeniu miesięcznym

w innym wypadku będziesz dalej biegał od firmy od firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą u nas... Mamy pakiet za 30 zł rocznie....

Fakt że malutki ale jest PEWNY !!!!!!!!!!!!!!!!!! i myślę że na początkującą stronę wystarczy.

Pakiet www: Lite

Powierzchnia: 200 Mb

Transfer miesięczny: 2 Gb

Konta e-mail 5

Baz danych 10

Kont ftp 2

Podpiętych domen 5

PHP 4 - 5

Mysql 5

Panel DirectAdmin PL

Cena 29,00 zł brutto

 

Zapraszamy http://activhost.pl/index.php?go=wwwreseller

 

Pozdrawiam.

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. Bydgoska 1

NIP: 611-225-84-80 REGON: 020673893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PEWNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

To jakiś nowy trik marketingowy ?

 

webh.pl wyjaśniliśmy sobie to już na gg :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
To jakiś nowy trik marketingowy ?

 

webh.pl wyjaśniliśmy sobie to już na gg :P

 

 

Żaden trik !!!!!!!!!!!!!!!!!

To tylko zapewnienie klienta o świadczonych usługach

Pozdrawiam.

Active Hosting Global Sun World

58-500 Jelenia Góra

ul. Bydgoska 1

NIP: 611-225-84-80 REGON: 020673893

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy taki pewny, Wyniki 1 - 9 z 9 z domeny active-hosting.pl. (Znaleziono w 0,27 sek.) , chyba że klientów trzymacie na osobnych maszynach, ale zrobiłem off topa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Wow, co tutaj się dzieje ? Zastanówcie się czy w temacie, w którym klient szuka firmy ma sens podawać własną ofertę gdy ten wyraźnie prosi o opinię i polecenie jakiejś usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, co tutaj się dzieje ? Zastanówcie się czy w temacie, w którym klient szuka firmy ma sens podawać własną ofertę gdy ten wyraźnie prosi o opinię i polecenie jakiejś usługi.

Bartek, sam widzisz iż czas najwyższy napisać nowy regulamin WHT i jasno określić zakaz spamowania swoimi ofertami właścicieli / pracowników firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boss,

to tylko spowoduje wzrost nowych użytkowników forum :P

 

Slawekk,

większość firm udostępnia bezpłatne testy kont, wybierz kilka i sam oceń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek, sam widzisz iż czas najwyższy napisać nowy regulamin WHT i jasno określić zakaz spamowania swoimi ofertami właścicieli / pracowników firm.

 

To nic nie da. Zarejestruja sie jako inny user i nadal beda chwalic, zachecac, kusic itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, co tutaj się dzieje ? Zastanówcie się czy w temacie, w którym klient szuka firmy ma sens podawać własną ofertę gdy ten wyraźnie prosi o opinię i polecenie jakiejś usługi.

Nie mówiąc już o tym, że prośba tego klienta brzmi tak, że najlepszym co można zrobić w tym temacie to zdecydowanie NIE składać swojej oferty.

 

Nie wiem czy taki pewny, Wyniki 1 - 9 z 9 z domeny active-hosting.pl. (Znaleziono w 0,27 sek.) , chyba że klientów trzymacie na osobnych maszynach, ale zrobiłem off topa :P

Już Ci ktoś kiedyś zwracał na to uwagę w temacie jednej z firm... mógłbyś z łaski swojej jako przedstawiciel swojej własnej firmy nie wytykać różnych rzeczy konkurencji na każdym kroku? Hmm... a to SSL, a to za mało subdomen, a to coś tam...

 

Poza tym... zdajesz sobie sprawę, że w domenie dust.pl nie mamy w zasadzie ani jednej subdomeny z której korzystałby klient hostując u nas swój serwis? (nie licząc kont testowych, lecz do tych już niedługo zgodnie z nową polityką firmy przydzielać będziemy subdomeny zupełnie innej domeny niż nasza domena główna). Każdy z naszych klientów ma własną domenę (pl, com lub tę samą nazwę z różnymi końcówkami). Nie mówiąc już o tym, że nie wszystko stoi na jednym IP, bo wielu klientów korzysta z dedykowanych im na wyłączność adresów (to tak w ramach Offtop'a).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mówiąc już o tym, że prośba tego klienta brzmi tak, że najlepszym co można zrobić w tym temacie to zdecydowanie NIE składać swojej oferty.
Widzę, że się dokładnie rozumiemy

 

Poza tym... zdajesz sobie sprawę, że w domenie dust.pl nie mamy w zasadzie ani jednej subdomeny z której korzystałby klient hostując u nas swój serwis?
Też za bardzo nie rozumiem jak można mierzyć daną firme ilością zaindeksowanych subdomen w domenie hostingu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski
Nie mówiąc już o tym, że prośba tego klienta brzmi tak, że najlepszym co można zrobić w tym temacie to zdecydowanie NIE składać swojej oferty.

Właśnie taki był cel mojej wypowiedzi. Jeśli chcecie uprawiać marketing na forum, to róbcie to z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Nie wiem czy taki pewny, Wyniki 1 - 9 z 9 z domeny active-hosting.pl. (Znaleziono w 0,27 sek.) , chyba że klientów trzymacie na osobnych maszynach, ale zrobiłem off topa :P

 

Witam.

Active-Hosting.pl to domena z częścią nazwy firmy użytkownicy są zakładani na domenę activhost.pl

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=si...=Szukaj&lr=

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram stworzenie nowego regulaminu, który wprowadziłby zakaz durnego spamowania swoimi ofertami.

Przecież zdarza się, że człowiek czyta po 5-10 postów typu "zapraszamy do nas itd.." ,jeżeli firma chce złożyć oferte to niech robi to dyskretniej via PW, a nie kopiując ciągle ten sam tekst jak maszyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekk
Ja popieram stworzenie nowego regulaminu, który wprowadziłby zakaz durnego spamowania swoimi ofertami.

Przecież zdarza się, że człowiek czyta po 5-10 postów typu "zapraszamy do nas itd.." ,jeżeli firma chce złożyć oferte to niech robi to dyskretniej via PW, a nie kopiując ciągle ten sam tekst jak maszyna.

 

otoz to.

 

przypominam ze i365.pl i domenomania.pl to chyba to samo. a sa polecani przez rejestratora rejestracjadomen.pl

 

wszystkie z firm pokazuja ze maja takie czy inne certyfikaty, ze "wspolpracuja" z nask. tymczasem gdy wchodze na nask, to ceny sa z ksiezyca. gdzie tu jest ten smaczek, w ktorym miejscu te ceny spadaja, bo przeciez te firmy i tak kiedys upadna.

 

widze ze kei.pl - ok, duzo kosztuje i w koncu to jakis krakow.

 

pytanie bylo proste - firma stabilna od wiecej niz dwoch lat i wlasciciele nie uciekaja z miejsca na miejsce :P a propos rejestratora: home.pl czy jaki inny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekk

aha. i jeszcze jedno... kaskaderstwo jest dosyc popularne, ale moze czas postawic na jakosc USLUG.

 

 

bo fakt ze wszystkie firmy maja swietne lacza o niczym nie swiadczy. ja od jednego dostawcy dostawalem spam niekontrolowany w postaci informacji o viagrze. no coz... oni maja problemy, ja nie mam. ale chyba tego nie widac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat - zgadzam się z kaczy i A.S. :P

 

Co do ofert to jakby firmy nie odpowiadały to by było pusto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slawekk

ok. uscisle. do 80 pln. serwery w polsce ale raczej nie gts energis. rejestracja i hosting moze w tym samym miescie. firmy ktora nie robi co miesiac promocji i nie handluja danymi. nie kolaboranci. prosze o nazwy rejestratorow i hosting.ok. uscisle. do 80 pln. serwery w polsce ale raczej nie gts energis. rejestracja i hosting moze w tym samym miescie. firmy ktora nie robi co miesiac promocji i nie handluja danymi. nie kolaboranci. prosze o nazwy rejestratorow i hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×