Skocz do zawartości
webh.pl

Nowy layout webh.pl

Polecane posty

ja chyba już wiem

 

Ale mam tam konto od kilku dni i narazie jestem zadowolony i mam nadzieję że tak będzie dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi webh.pl nie działa... oo juz ok.

 

Przynajmniej jakas odmiana, bo od pewnego czasu ocenialismy design robiony przez gimnazjalistow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no nieźle, trochę tak po amerykańsku : )

trochę ciemno, ciutkę

 

można było zacząć w ten sposób - trochę lepsze wrażenie by było : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arek_inc dzięki za sugestię, postaramy się wszystko poprawić :ph34r:

 

Sponsi, dzięki. Początek może i nie był udany, ale teraz mam nadzieję że wszystko się zmieni, również twoje podejście do webh :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W IE ta koperta "Dane kontaktowe" jest przesunięta, w FF "Strona główna" wyświetla się w dwóch linijkach a chyba powinna w jednej. Czy tylko u mnie pojawił się dolny suwak? Ogólnie bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debian, stronka musiała Ci się źle załadować. Odnośnie suwaka, znamy problem i postaramy się go jakoś usunąć :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Debian, stronka musiała Ci się źle załadować.

 

No nie wiem. I co to znaczy "źle załadować"? :mellow: Obejrz dokładnie stronę pod FF, Operą i IE bo ja tam widzę kilka niedociągnięć odnośnie prawidłowego wyświetlania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie powinnam się wypowiadać, bo design to kwestia gustu oraz jesteśmy "konkurencją" ale średnio podoba mi się ten projekt.

 

"Serwery" dziwnie wtapiają się opis pakietu, czcionka pod logiem "webh.pl" średnio tam pasuje.

Zmieniłabym czcionkę dla ceny w pakiecie, wygląda nieco dziwnie.

 

Oferta w tabeli jest nieco mało przejrzysta, powinna być inaczej przedstawiona. Mimo wszystko design lepszy niż poprzedni, gratulacje i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Mi sie osobiście nie podoba, ale to kwestia gustów o których się powinno nie dyskutować :mellow:

 

Te obrazki z pcetami wolno się ładują, za duże są :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja może nieco konstruktywniej, niż tylko 'nie podoba mi się'.

Layout w zamyśle jest ciekawy, ładny.

 

Niemniej jednak widać wiele niedociągnięć detalicznych.

 

Strona główna:

Przede wszystkim nie ma możliwości bezpośredniego przejścia do zamówienia, czy oferty przy tych 3 pakietach z PCtami.

Tło zdaje się nieco za ciemne, czcionka ciut za mała.

3 pakiety na górze, pakiety reseller i domeny, są za ciasno.. przydałoby się nieco więcej przestrzeni.

 

Podstrony:

Najbardziej w oczy razi: http://webh.pl/index.php?cmd=help - większa czcionka, czytelniejsza, i inne ułożenie tekstu.

I jeszcze odnośnie zawartości merytorycznej, ubogi dział 'O Nas', 'Pomoc'.

 

No i to o czym wspomniał Patryk, obrazki po 300 KB (http://webh.pl/graphics/logo/pstart.png), to jednak troche za dużo ; ).

 

Oczywiście to moja subiektywna opinia :mellow:

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie sugestie, opinie dotyczące nowej odsłony strony Webh.pl.

 

Postaramy się wszysto poprawić :mellow: tak aby strona prezentowała się jeszcze lepiej :ph34r:

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi czarny kolor w ogóle nie pasuje do firmy hostingowej. Taka konwencja to wyważanie otwartych drzwi. Z jakiejś przyczyny większość layoutów firm hostingowych jest utrzymana w konwencji jasnej. Dodatkowo ostre kontrasty, potęgują jeszcze efekt zbyt dużej czerni. Czcionki są średnio dopasowane do układu i bloków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja również dorzucę coś od siebie.

 

1. W żółtych fragmentach są ciemniejsze pasy - to fajny pomysł, ale div z menu dajcie z przezroczystym tłem, bo za linkami pasy albo znikają, albo są w drugą stronę.

 

2. W krótszych stronach postarajcie się, żeby footer nie był od 2/3 strony bo wtedy jest za dużo żółtego i już mogą boleć oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×