Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Gość N3T5kY

na proxy ci starczy

 

ale po co komu 4tb dysku przy naprawie w ciagu 48h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*: Transfer jest nieograniczony. Po przekroczeniu 1TB/m-c przepustowość jest ustawiana na 10Mbps. Aby korzystać z pasma 100Mbps (lub 1 Gbps z opcją SwitchPort 1G) należy zakupić dodatowy transfer. 1 TB (dodatkowo), 59.99 PLN netto/m-c (73.18 PLN brutto).

 

 

już wole HZ co z tego że instalacja jest o 200zł tańsza jak w hz mam 1TB więcej transferu i tańszy serwer na lepszych warunkach?

Trochę porażające ceny ... dzięki temu HZ zdobędzie trochę klientów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no faktycznie nieciekawa oferta, "skończyła" się już główna zaleta OVH a więc "taniość"

 

1 tb transferu, ok

setup, w zasadzie ok

ale 150 zł miesięcznie za Celerona 1,2 Ghz to trochę dużo.. ( oczywiście w porównaniu ze starą ofertą )

 

szkoda że nie wprowadzili jakiegoś lepszego sprzętu, w dobrej cenie, nawet z obciętym transferem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale patrząc na oferte dla Polski to już nieciekawie wygląd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i7 920 i 8gb RAMu za 300zł to drogo? Według mnie nikt nie ma takich cen.

 

 

A Hetzner.de ... ?

 

W hetznerze masz za 200 :P Owszem zgodzę się, że nikt nie ma takich cen :D bo np. hetzner ma taniej  :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zawsze powinno się patrzeć na cenę ale w tym przypadku oferta hetzner jest lepsza pod względem ceny, ilości transferu jak i jakości usług innym mówiąc ovh dało ciała publikując taką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalo ciala, ale zmienili oferte. Chyba ceny sie zmienily - nie interesowalem sie starymi. Glowna roznica to limit 3TB zamiast 1TB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ale i tak mają gorszą ofertę od Hetzner.

 

Gdy chodzi o mnie i tak bym kupił u hetznera bo OVH to teraz słabizna czasy świetności przemijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego punktu widzenia jesli OVH to tylko jesli potrzebujemy duuzooo transferu, w innym przypadku mamy wiele dobrych alternatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mojego punktu widzenia jesli OVH to tylko jesli potrzebujemy duuzooo transferu, w innym przypadku mamy wiele dobrych alternatyw.

 

Już nie tak "duuzooo" :P zarówno w kimsufi jak i w zwykłej ofercie ovh ma być limitowany transfer :D poza tym w hetzku 60zł/1TB transferu dodatkowego to moim zdaniem nie dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P poza tym w hetzku 60zł/1TB transferu dodatkowego to moim zdaniem nie dużo :D

 

a w OVH za te 60 zł masz 2TB :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nie tak "duuzooo" :D zarówno w kimsufi jak i w zwykłej ofercie ovh ma być limitowany transfer :D poza tym w hetzku 60zł/1TB transferu dodatkowego to moim zdaniem nie dużo :D

 

Raczej mialem ilosci rzedu 20TB. Rowniez czytalem o tej zapowiedzi zmian. Na szczescie bedzie mozna dalej korzystac ze starej oferty na aktualnie wykupionych serwerach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
a w OVH za te 60 zł masz 2TB :D

w ovh.pl

 

w kimsufi nieco ponad 70 chyba ze zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie by zadowolił jakiś serwer z 2 rdzeniowym procesorem

 

Przeskok z Celeron 1.2 na Quada 2.4 jest za duży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trochę niewypał z tym celkiem, zamiast tego mogi wsadzić chociażby Atoma. lub AMD z RPS 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*: Po przekroczeniu 3 TB/m-c przepustowość jest ustawiana na 10 Mbps. Aby ponownie korzystać z pasma 100 Mbps, (lub 1 Gbps z opcją SwitchPort 1G), należy zakupić dodatkowy transfer. 2 TB za 59.99 PLN netto/m-c (73.18 PLN brutto).

 

 

O powiększyli ;) i "3ware raid" się oferta zmieniła pff... ciekawe ile jeszcze zmian wprowadzą do nowej oferty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×