Skocz do zawartości
scz

Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Mam wrażenie, że to są właśnie ceny przedłużeń i przyznaję, że są szokujące jak dla mnie. Duże WOW ;)

Masz pojęcie o czym piszesz? To firma, a nie organizacja charytatywna, która każdemu daje 50 zł per domena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tylko, że takie odnoszę wrażenie, bo faktycznie trudno znaleźć na nowej stronie ceny przedłużeń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

 

W związku ze zdarzeniem które miało miejsce dnia 05/06/08 na serwerach RPS na filerze Z10, zdecydowaliśmy się przyznać Państwu rekompensatę w postaci miesięcznej darmowej dzierżawy serwera.

 

Od tej pory możecie składać wniosek o przyznanie odszkodowania, a po jego wypełnieniu wygenerować dokument w wersji pdf:

https://www.ovh.pl/cgi-bin/pl/procedure/procedure.pdf

 

Po rozpatrzeniu wniosku otrzymacie potwierdzenie mailem.

 

Pozostajemy do dyspozycji w razie dodatkowych pytań.

 

Z poważaniem,

Biuro Obsługi Klienta OVH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ovh to klasa sama w sobie. Moje zamowienie na dedyka zrealizowali w doslownie 20 minut. Jakosc lacz bardzo dobra. Maszyny rowniez. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no teraz to 20 minut a jeszcze z miesiac , dwa to bylo 20 dni :blink: i kupe nerow ale sie wyrobili , no i jeszcze ta rekompensata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem tam RPS'a (już nie mam, brak pieniędzy). 2x UP, naprawdę dane dochodzą do 30 min, ja je miałem po 25:). Co prawda, przez krótki okres czasu, to było kilka dni, ale już się zmieniło, no nie dziwmy się, jak są tak atrakcyjne ceny. Co do RPS'a, działał wspaniale. Żadnej zwiechy.

 

Polecam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPSII - już można zamawiać i upgrade`ować w panelu z RPSI na RPSII ;]

Mój RPSI na NFSie wręcz śmiga :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo kiedy ovh zmienilo strone ? tydzien byc horym nie chodzic po stronach i juz "nowe ovh www"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoby że to najbardziej odwiedzany temat dotyczący ovh to zapostuje opinie, może nie bezpośrednio dotyczącą tematu (serwery) ale domen.

 

Zarejestrowałem tam ostatnio jedną domenkę, o 2:30 w nocy. Po 5minutach była aktywna, a po kolejnych 20 wydelegowana na podane przez mnie dnsy.

 

Cudo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak placisz online to tak masz. Jeszcze nigdy dluzej nie czekalem niz 15-20 minut i domena byla juz kupiona, zarejestrowana i wskazywala na serwer i można bylo zaczynac pracę .... ogolnie jak wsklepie placisz i masz. Fakt rejestracja domen mają szybką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem będzie możliwa kolokacja serwera w Warszawie!! 100 mbps tylko 100 euro + opłaty takie jak prąd etc.

 

Aktualnie OVH znajduje się w I fazie. Tworzenie sieci połączeń między stolicami Europy(gdzie będzie można również zaparkować serwer ;) ).

 

Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serwera w Warszawie!! 100 mbps tylko 100 euro + opłaty takie jak prąd etc.

 

no-limit jak to ovh ma w ofercie ?

 

Jak tak to by bylo tanie jak barszcz jaki by nie byl kurs euro .

Ogolnie to z tym laczem pierwsze czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu?

 

Tworzenie sieci połączeń między stolicami Europy(gdzie będzie można również zaparkować serwer smile.gif ).

Przecież jeśli to będzie szło przez Francję, przez ich własną sieć, to jest to jak najbardziej możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się dowiedziałem będzie możliwa kolokacja serwera w Warszawie!! 100 mbps tylko 100 euro + opłaty takie jak prąd etc.

 

Aktualnie OVH znajduje się w I fazie. Tworzenie sieci połączeń między stolicami Europy(gdzie będzie można również zaparkować serwer ;) ).

 

Niestety nie jest jeszcze znana dokładna data projektu.

 

a teraz cytat z maila który dostałem:

 

Witam,

Chodzi tutaj o kolokację w Paryżu i niestety dla klientów polskich ta usługa nie jest dostępna.

 

> > witam, czy wiadomo już coś o usłusze kolokacji w DC1 w Warszawie, którą

> > planowali Państwo uruchomić?

> >

 

oraz następna odpowiedź apropos przyszłości:

Witam,

Aktualnie nie mamy takich planów. Na forum chodziło o datacenter we Francji.

 

więc nie siejcie plotek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co zrobić, gdy w trakcie migracji RPS1 do RPS2 wyświetla się komunikat:

 

Wystąpił następujący błąd: Migration is not possible for iSCSI storage v1

 

Miałem już bardzo starego tego RPS'a, więc go na nowo sformatowałem w NFS, ale nadal to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc nie siejcie plotek....

 

To może ja dam cytat:

 

Witam,

 

Mamy w planach uruchomienie kolokacji w Warszawie. Niestety nie znam dokładnej daty uruchomienia projektu. Aktualnie jest realizowany jego pierwszy etap - stworzenie sieci połączeń między stolicami w Europie.

 

Pozdrawiam,

Kamil Włodarczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać pracownicy są bardzo dobrze poinformowani ;) Każdy mówi co innego. Informacje na forum, które podaje Oles są najbardziej wiarygodne. Polski support może sobie pisać... arty do CMK'u :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×