Skocz do zawartości
przemu

[wirtualny] Hosting pod mtbikes.info

Polecane posty

Witam,

1,5 roku temu zmieniałem hosting z i365 na netarterię. Różnica była oczywiście kolosalna, jednak ostatnio netarteria zaczyna sprawiać niemiłe psikusy. Nie mogę sobie pozwolić na przerwy w działaniu strony, ani tym bardziej na utraty danych, więc zaczynam powoli rozglądać się za czymś nowym. Mowa tu o stronie mtbikes.info. Chciałbym zapytać jaki hosting możecie polecić na dzień dzisiejszy?

 

Pozdrawiam,

Przemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznij od przedziału cenowego. Ile chcesz wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do przetestowania naszych serwerow - mysle, ze bedziesz zadowolony.

 

Pzdr,

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - dokładnego budżetu nie określiłem całkiem celowo - chce poznać Wasze oferty. Dowiedzieć się co radzicie pod stronę. Na pewno chętnie wezmę usługę która nie dość że będzie dobra to też jej cena nie będzie wysoka. Jednak wiem że nie wszystko jest możliwe, albo tylko do czasu...

@hekko - dziękuje za przekierowanie do innego tematu, jednak chciałbym we własnym wątku usłyszeć propozycje od Was - przedstawicieli firm hostingowych.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym unikać polecania samego siebie :P Od tego mamy dział z ofertami..

Nie określiłeś jakich parametrów potrzebujesz ani kwot... Natomiast moja propozycja zawarta jest na stronie www.hekko.pl a co więcej to pytania na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym unikać polecania samego siebie :P Od tego mamy dział z ofertami.
A mimo wszystko jednak oferty oraz zaproszenie do zapoznania się z ofertą widać... i to nie w jednym temacie.

heh

 

@przemu podaj w końcu jakie plus minut parametry potrzebujesz, obciążenie, etc... bo co mamy Ci przedstawiać konta za 2zł/mc z 1GB transferu czy z wyższej półki >300zł/rok, a może oferty wszystkich firm przepisać?

ale czy to ma sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mimo wszystko jednak oferty oraz zaproszenie do zapoznania się z ofertą widać... i to nie w jednym temacie.

heh

 

Skoro napisał: "jednak chciałbym we własnym wątku usłyszeć propozycje od Was - przedstawicieli firm hostingowych." That's all.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie źle sformułowałeś swojego posta gdyż pierwsze zdanie zaprzecza drugiemu.

tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to źle zrozumiałeś mojego posta a i ja źle go napisałem.. Po pierwszym zdaniu powinno być jeszcze coś w stylu: ale skoro chcesz :P

Teraz wszystko na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, panowie - na ten moment transferu około 10-15GB mi wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Polecam Ci kei.pl - pierwszy rok kosztuje Cię nie spełna 150 zl a jakośc napewno odczujesz ,również z czystym sumieniem mogę polecic proste.pl lub prohost.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecam Proste.pl, myśle, że spokojnie starczy na opisany serwis, dodatkowo serwery w Polsce i bardzo dobry support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecę prohost.pl, jeżeli zależy ci na bardzo dobrym uptime. Trochę taniej jest w hekko.pl, również jest całkiem dobrze, sam korzystam i nie ma na co narzekać :P Oba hostingi są w PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UU za wiele nie ma, ale licze na skok przed sezonem rowerowym:)

 

A co do hostingu - na ten moment spodobały mi sie oferty proste.pl, prohost.pl. Planuje tez zobaczyć na hekko.pl i do cal.pl

Kei.pl wydaje mi się być trochę za drogie jak na moje potrzeby.

Założę konta testowe koło weekendu i będę testował.

 

Od hostingu przede wszystkim wymagam by był szybki - szybko generował strony i równie szybko je wyświetlał. Bo już dostałem sygnały co by netarteria.pl niektórym zaczęła się uprzykrzać i mulić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dołożę i swoje zaproszenie: www.szybki-serwer.pl

zapraszam na bezpłatny test.

Pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×