Skocz do zawartości
andycole

reseller - prohost.pl czy sisco

Polecane posty

Witam,

 

szukam resellera, interesuje mnie:

 

5-10gb pojemnosci

min 80gb transferu na miesiac

konta ftp na poszczegolne katalogi

mozliwosci zakladania kont info@domena1 i info@domena2

 

 

 

bralem pod uwage prohost.pl i sisco.com.pl

 

Powie mi ktos czym roznia sie w prohost.pl serwery bez i z oversellingiem? i czy jest tam mysql 5.0, bo w infie widze tylko 4.1...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobra, zaraz ktoś powie, że spamuję.. ale ja po prostu jestem zadowolony z Sisco : ) heh

mam "malucha" na mega2 - auto DNSy, MySQL, PHP piąteczki, wszystko bombowo i szybko.. ba! Gdy musiałem kupić jeden shared i wybór padł na KEI okazało się, że to KEI działa wolniej niż resellek na Sisco... dla mnie bomba, oby na zawsze utrzymali poziom : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sponsi, przegladam forum od kilku ladnych godzin, widzialem ze wiele razy polecales sisco i spodziewalem sie Twojej odpowiedzi na moje pytanie - za ktora dziekuje :P Masz malucha czyli tego 3/20?

 

Do tej pory moj serwis - ligamistrzow.com - lezy na home.pl... Ogolnie jestem zadowolony z szybkosci, ale cena troche za duza, a i drazni mnie brak mozliwosci nadania dostepu ftp na katalog...

 

Co do sisco resellera to czy nie bedzie problemow z tym samym loginem w roznych domenach jezeli chodzi o skrzynki pocztowe? I czy transer przechodzi z miesiaca na miesiac?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz gdzieś podany transfer miesięczny to nigdy nie przechodzi z miesiąca na miesiąc, w sisco również :] Ze skrzynkami nie powinno być problemu - ale jak coś to zawsze możesz się z nimi ugadać na założenie konta testowego na tydzień-dwa, to sobie wtedy sam posprawdzasz wszystko po swojemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

andycole.. cena za duża? ale reseller wyjdzie Ci TYLKO drożej... no chyba, że jakiś syf w krzaku na serwerach w USA... heh

 

ta, mam malucha : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

php4/5, mysql 5 planujemy w tym miesiącu.

 

Dowolna ilość ftp. Poczta oddzielne skrzynki.

 

Overselling daje możliwość tworzenia kont o większej pojemności i transferze niż się wykupiło plan ale wszystkie konta nie mogą razem przekroczyć wykupionego limitu.

 

Support 24/7 w każdy dzień tygodnia i szybki sprzęt w Gdańsku.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andycole.. cena za duża? ale reseller wyjdzie Ci TYLKO drożej... no chyba, że jakiś syf w krzaku na serwerach w USA... heh

 

ta, mam malucha : )

 

Do tej pory mialem w home.pl konto z 300 gb transferu (za 300zl netto), ale to mi nie starczylo. Tak wiec wole te 600zl (600gb na rok), ktore musialbym wydac na konto o wiekszym transferze w home.pl, zainwestowac w jakiegos resellera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sisco.com.pl - markowy sprzęt a o reszcie można poczytać bezpośrednio na stronie lub nawiązując kontakt.

php5 oraz mysql5 to już chyba standard?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost.

 

-Jakość obsługi klienta

-Jakość hostingu

 

Nie mówie, że sisco tego nie oferuje. W dużych firmach takich jak sisco trudniej o indywidualne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dużych firmach takich jak sisco trudniej o indywidualne podejście do klienta.

 

w Sisco w sumie jest indywidualne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrał bym resellera Sisco bo miałem z nim styczność i wiem że jest bardzo dobry. Cena wysoka ale wiadomo za co sie płaci. Swoją drogą sisco to nie home dużo mniejsza firma i podejście bardziej indywidualne. Wypowiadam się jako osoba która maila styczność z tą konkretną ofertą.

 

Ewentualnie mogę polecić hostings.pl i ich konta rewellerskie. Ale to już jest nieco słabsza i tańsza oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem jak najbardziej za sisco szybko i ładnie wszystko chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przede wszystkim bardzo dziękuję wszystkim Wam, którzy sami przekonaliście się o jakości naszego hostingu i dzielicie sie dobrymi wrażeniami. Cieszę się bardzo, że nasz (zespołu SISCO) wysiłek został przez Was doceniony. Generalnie od dłuższego czasu zajmujemy się świadczeniem usług o wyróżniającej się na rynku jakości. Ciężko pracujmy na te opinie i bardzo nam miło, że nas doceniacie. Jakość hostingu to, jak wiadomo, rozległe zagadnienie. My staramy się zapewnić ją na kilku płaszczyznach, a najważniejsze z nich to:

 

1. Rozwiązania techniczne (przykładowe):

- sprzęt tylko markowych producentów IBM i HP

- admini są w stanie zdalnie resetować serwery z dowolnego miejsca o dowolnej porze

- łącza od 2 niezależnych operatorów, spięte protokołem BGP

- potężne UPS'y, generator spalinowy automatycznie włączający się w ciągu 8 sek.

2. Rozwiązania organizacyjne:

- administrator na miejscu także w weekendy

- monitoring działania serwerów 24/7

- zespół wykwalifikowanych, doświadczonych administratorów

- BOK czynny przez większość doby, z systemem ticketowym

- serwerownia kilkaset metrów od biura

- stałe monitorowanie obciążenia = niedopuszczanie do zbyt wielkiej liczby użytkowników per maszyna,

stąd obecnie mamy serwer mega2 (na medze1 było jeszcze miejsce dyskowe, ale w trosce o wydajność

nowych Klientów umieszczamy na medze2)

- polisa ubezpieczeniowa na sprzęt serwerowy

 

Nasi ludzie naprawdę mocno angażują się w obsługę Klientów,

zwłaszcza resellerów i korzystających z serwerów dedykowanych

i klastrów serwerów dedykowanych. Nie jesteśmy tak wielką firmą

jak Home (obsługujemy zaledwie ok 5 tys Klientów), jednak w skali

kraju myślę, że na kilkaset firm mieścimy się w pierwszej 20stce.

Zawsze jednak staramy się indywidualnie doradzać Klientom i pomagać

w rozwiązywaniu ich problemów, jeśli tylko wiążą się one z naszym serwerem.

 

Co do konfiguracji serwera mega2:

Jest to IBM na dwóch Xeonach i dyskach SCSI, oprogramowanie: Apache 2, MySql 5, PHP 5, polska skórka do Direct Admin'a.

 

W razie dalszych pytań zapraszam serdecznie do kontaktu mailem: artur.pajkert@sisco.pl

Chętnie założę konto testowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wybrałbym sisco, na 100% polecam :(

 

Mam jednak pytanie do Pana Artura: jakie jest ograniczenie załączników w poczcie, bo testuje mega2 od paru dni i zdziwiłem się jak wysyłałem plik o wadze 15MB a poczta go odrzuciła :/ Niektórzy mają też problemy z otrzymywaniem poczty z wp.pl.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@bartek dre to forum wygląda Ci na biuro obsługi klienta firmy sisco ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bartek dre mniej niż 25Mb raczej nie ma.. a może to poczta docelowa to odrzuciła? co do wp.pl to pamiętaj o ustawieniach SpamAssassina.. zacznij od 14 i idź w dół i wysyłaj do 3-5 różnych skrzynek i z różnych skrzynek, w końcu dojdziesz do swojego pułapu, ja mam sensowny pułap 12 heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@bartek dre to forum wygląda Ci na biuro obsługi klienta firmy sisco ? ;)

 

Nie nie, ale od kilku dni usiłuję dodzwonić się do sisco i albo telefony są zajęte, albo odbiera zupełnie inna firma bądź centrala informuje o błędnym numerze. Dlatego skorzystałem z mozliwości forum.

 

Z spamassasinem pokombinuje, dzięki :P

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do SpamAssassina, na 10 dostawalem jeszcze sporadycznie spam... teraz przestawilem na 12 i zobaczymy co bedzie :)

 

Poki co serwer sicsco (mega2) zapowiada sie bardzo dobrze :D

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×