Skocz do zawartości
lesio

Jor.pl - Ostatnio Pada Co Dziennie...

Polecane posty

p: tak ale mateusz232 miał tylko problem z zalogowaniem do panelu więc tak naprawdę nie wiedział czemu akurat ta opcja nie działa. Gdyby faktycznie nic nie działało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jor często nie działa to chyba bez różnicy

 

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że post pod postem ale popełniłem błąd i chciałem sprostować :-))

Miałem zacytować odpowiedź mateusz232, a nie Matjasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie jest to samo... Dziwne, bo kilka godzin temu działało. Czyżby wielki koniec Jora zbliżał się wielkimi krokami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

współczuje jor.pl ludzie kupują konto tylko po to żeby mogli się powypowiadać (narzekać) na forum

robią taki krzyk jak by cały majątek przepadł...

 

kacper powinien juz dawno kupic wiecej serwerów

i na jednym trzymac strony firmowe: flash czy html bez zadnych skryptow by przemo

a na drugim trzymac dzieciaków ktorzy testują swoje zabójcze skrypty zeby sprawdzić czy tym razem serwer wytrzyma

 

aha... no i jor chyba zapomniał o spłacie mi tych ostatnich rat za host4all.pl :)

ale dobra nie będę się domagał o marne grosze teraz wiem ze mają gorsze problemy

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuje jor.pl ludzie kupują konto tylko po to żeby mogli się powypowiadać (narzekać) na forum

robią taki krzyk jak by cały majątek przepadł...

 

życie

 

kacper powinien juz dawno kupic wiecej serwerów

i na jednym trzymac strony firmowe: flash czy html bez zadnych skryptow by przemo

a na drugim trzymac dzieciaków ktorzy testują swoje zabójcze skrypty zeby sprawdzić czy tym razem serwer wytrzyma

 

masz w formularzu zamówień ankiete co ma zamiar klient wrzucić na serwer czy pytasz każdego ?

jor.pl już trochę istnieje i szeryf sobie poradzi ;)

 

aha... no i jor chyba zapomniał o spłacie mi tych ostatnich rat za host4all.pl :)

ale dobra nie będę się domagał o marne grosze teraz wiem ze mają gorsze problemy

 

bardzo dobre miejsce na przypomnienie, a do tego jaki wspaniałomyślny jesteś,

aż się wzruszyłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i znowu to samo... Niedawno się polepszyło, ale znów pada. :) Np. teraz. Liczyłem, że pad potrwa kilkanaście sekund jak zwykle, a tu czekam i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to wam historie opowiem...

 

otóż jakieś 2 tygodnie temu napisał do mnie Pan z Jor.pl(na gg), zapytał się czy chce sprzedać domenę razem z klientami ponieważ widzi, że nie mogę sobie poradzić z serwerem... :/

 

Teraz patrzę na wasze posty i widzę, że "oni" mają problemy. Może czas najwyższy abym do nich napisal czy nie chcą sprzedać całego hostingu? :)

 

heh...:) ten jor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu to samo... Niedawno się polepszyło, ale znów pada. :) Np. teraz. Liczyłem, że pad potrwa kilkanaście sekund jak zwykle, a tu czekam i czekam...

 

Przecież to było oczywiste, rok temu było identycznie, co chwile coś nie działa, pomijając kłamstwa na stronie. Tak btw to nie ty polecałeś ich promocję wszystkim :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jor jeszcze jest ? ja tam kilkanascie miesiacy temu ucieklem na swoj serwer, jak mialem dosyć czesto pady lub nie odpowiadanie ftp, lub co innego i tak na przemian, ze nawet nie moglem w spokoju zaktualizowac swojej strony prywatnej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×