Skocz do zawartości
KoNN

[opinie] Shells.pl

Polecane posty

Gość Pokuć

Ja rozumiem ale zmierzam do jakości transferu czy ogólnej stabilności serwerów. Wnioskuje ze są takie same lub lepsze jak na Insane. Kiedyś był nalot na T ze nie mają infolinii teraz będzie ze Shells.pl to usługa samoobsługowa...ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mają chociaż spokój - nie odpowiadają na maile typu - " jak zainstalować serwer kanter strajka?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mają chociaż spokój - nie odpowiadają na maile typu - " jak zainstalować serwer kanter strajka?"

 

 

a dziwisz się ?? :F

 

Tylko, że takie postępowanie psuje im troszkę opinię.. chociaż nie potrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam wsyztsko sprawnie chodzi poprostu chciałem się spyta czy to jest mozliwe co chcę zrobi i tyle ale nie doczekam się pewnie nigdy sensownej odpowiedzi więc przepraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@T, tak przeczytałem temat.. nie lepiej dać już sobie spokój z tymi niszowymi usługami.. niektórzy są za tępi żeby pojąć pewne sprawy.. traktować Insane oraz shells osobno, co niepotrzebnie psuje Insane opinie - a kokosów z tego jak sądzę nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni piszą o Shells.pl, gdzie support (w przeciwieństwie do INSANE) jest świadczony wyłącznie na podstawowym poziomie (problem z kontem będący winą firmy, problem z płatnością itp.). Wynika to z charakteru kont oferowanych na Shells.pl i ich ceny, a także profilu oferty Shells.pl -- są to produkty samoobsługowe.

 

W INSANE często pomagamy nawet np. w przeniesieniu serwisu (czy baz danych) na nasze serwery, jeśli Klient sobie z tym nie radzi.

 

W takim razie kto odpowiada na maile w Shells , o ile ktoś wogóle odpowiada.

Nie potraficie pomóc nawet w standardowej sprawie. Raz napisałem, jak zmienić Port w Serwerze Team Speak, to oczywiście któryś pan/pani napisał/a, że mam przeczytać dokumentacje teamspeaka. Niechodzi już o tą dokumentacje tylko o sam fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potraficie pomóc nawet w standardowej sprawie.

 

nie nie potraficie tylko nie musicie...

 

Raz napisałem, jak zmienić Port w Serwerze Team Speak, to oczywiście któryś pan/pani napisał/a, że mam przeczytać dokumentacje teamspeaka. Niechodzi już o tą dokumentacje tylko o sam fakt.

 

no przeciez wyzej jest juz n razy wymienione ze to oferta SAMOOBSLUGOWA, to znaczy ze ty musisz przeczytac dokumentacje. swoja droga to jest jakas paranoja, juz kilka razy tez mialem taka sytuacje - klient kupuje jakis egzotyczny skrypt na allegro a potem leca pytania, gdzie zmienic to, gdzie ustawic tamto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hah po tym topicu widac ile ludzi przed zakupem konta czyta regulamin. Straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna to jest obsługa w Shells. Do tego, regulamin jest przy rejestracji konta. Jest, ale napisany małą czcionką. Tak trudno dodać Jedną linijke do Menu strony z Regulaminem T ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom straszne jest to ale sami zauważcie ile osób czyta rekulamin itd sam się na tym przejechałem i nie powiem nie wiedziałem bo nie przeczytałem durny polak po szkodzie. Ale z usługi nie mam co narzekac jedynie fakt jestem zainteresowanych ich oferta i nie wiem czy to co chce zrobic jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna to jest obsługa w Shells.

 

przeciez juz napisane zostalo milion razy ze w shells nie ma obslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potraficie pomóc nawet w standardowej sprawie. Raz napisałem, jak zmienić Port w Serwerze Team Speak, to oczywiście któryś pan/pani napisał/a, że mam przeczytać dokumentacje teamspeaka.

 

Ehmm.. To żart czy coś z Tobą nie wporządku? :) Mam nadzieję że to pierwsze. Od kiedy osoby pracujące w firmie hostingowej udostępniającej serwery shell mają Ci tłumaczyć jak zmienić port teamspeaka. To tak jak byś kupił dedyka w ND i pytał się ich jak zainstalować apache (pomijam fakt że jest stawiany wraz z nowym systemem ;)) Na ich miejscu zrobił bym dosłownie to samo a być może nawet Cię opieprzył. Zastanów się i pomyśl logicznie, sms za 9zł z tego oni dostają może max 4. Za 4zł miesięcznie chciał byś żeby ktoś tłumaczył Ci jak skonfigurować coś, jak zmienić to, a jak uruchomić taki serwer. Odejmij od tej sumy koszty utrzymania serwera, gdzie zysk? Ja tutaj widzę tylko starte. Od tego jest dokumentacja,google,man,manual, --help ;) Ty byś siedział za 4zł i odpowiadał na każde kogoś zachcianki? Jeżeli oni dostaną dużo maili z pytaniami tego typu to podziw że wytrzymują psychicznie i odpowiadają w miarę kulturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcialbym nikogo (np. T ;)) uczyc prowadzenia interesow, ale moze wystarczyloby zrobic ladnego 'gotowca' z wyjasnieniem, ze jest to usluga samoobslugowa i wysylac go jako odp. na te wszystkie bzdurne maile? Bo co jak co, ale brak jakiejkolwiek odpowiedzi jest zawsze wkurzajacy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszna to jest obsługa w Shells. Do tego, regulamin jest przy rejestracji konta. Jest, ale napisany małą czcionką. Tak trudno dodać Jedną linijke do Menu strony z Regulaminem T ?

Nie da się zamówić konta nie zaznaczając checkboksa pt. "Znam regulamin i zobowiązuję się go przestrzegać", który jest także linkiem do regulaminu. Jeśli zaznaczyłeś, że go przeczytałeś, a go nie przeczytałeś, to jest to tylko i wyłącznie Twoja wina. Ponadto limit zasobów którego przekraczanie było przyczyną blokady konta masz bezpośrednio w ofercie, a nawet na stronie głównej!

 

Miałeś blokowane konto wielokrotnie za przekraczanie zasobów. W ciągu ostatniego tygodnia miałeś zablokowane konto cztery razy w momencie gdy przez dłuższy czas generowałeś obciążenie na poziomie 15-20% rdzenia przy limicie 4%! Twój rekord to natomiast generowanie przez dłuższy czas obciążenia blisko 70% rdzenia na koncie z limitem 1%!

 

Mało tego, twierdziłeś na przykład wczoraj, że chcesz odzyskać tylko jakieś pliki, a tymczasem dziś po raz kolejny wygenerowałeś obciążenie w okolicach 20% swoim "+maxplayers 16".

 

A ponadto: w ciągu ostatnich dwóch miesięcy otrzymałeś od nas blisko 20 maili na różne tematy, m.in. daliśmy Ci prywatny port, przypisany do Twojego konta, co nie wchodzi w skład oferty. Zasobów wykorzystałeś kilka razy więcej, niż opłaciłeś. Nie wspomnę już o tym, że cierpliwie odblokowywaliśmy konto na Twoją prośbę, mimo że było zablokowane kilka razy z rzędu za dokładnie to samo i nie było widać żadnej poprawy.

 

Ale nic Ci nie odpowiada. Można i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używam konta od kilku - kilkunastu dni i jestem zadowolony. Serwer na razie działa płynnie. Przeraża mnie fakt, że niektórzy użytkownicy stawiają na nim serwery gier... Fakt było drobne nieporozumienie z quotą, ale wszystko zostało mi wyjaśnione (mimo wszystko uważam, że powinno to być uzględnione w regulaminie).

Pozdrawiam i polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podziwiam cierpliwość T. Ale moim zdaniem nie powinieneś odblokowywać już więcej konta. Nie umie czytać regulaminu i oferty? Niech spada na drzewo :) To przykre, jak ktoś za 9 zł chce, aby cała firma na głowie stawała z jego powodu :)

 

Choć mała sugestia: dobrym obyczajem jest podawanie pełnych cen w ofercie - czyli razem z podatkiem VAT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sonin:

Shells nigdy nie miało być źródłem wielkich zysków, bo zdaje sobie sprawę, ze rynek jest póki co na to za mały. Po prostu lubię wdrażać różne nietypowe usługi.

 

zrio:

Quotę liczymy dokładnie w ten sam sposób co producenci dysków liczą ich pojemność (czyli 1 GB = 1 000 000 000 B), bo przecież dane umieszczane są właśnie na dyskach.

Jeśli chodzi o serwery gier to jeśli Klient mieści się w wykupionych zasobach to nie ma chyba powodu, by się tym przejmować.

 

Tomick:

Istotnie podajemy ceny bez VAT w ofercie (oczywiście z odpowiednią informacją) po to, żeby Klient mógł łatwo porównać ofertę, bo w takiej formie podaje ceny prawie cała konkurencja. Nie ma natomiast mowy o wprowadzaniu Klienta w błąd, bo na podstronie "płatności" podane ceny zawierają podatek VAT, a każdy Klient musi na tę stronę trafić przed opłaceniem konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczucie dla wszystkich nienormalnych (czyt. stawiających serwery gier na shellach)

Dużego serwera nie ma sensu stawiać, ale jeśli ktoś chce się np. nauczyć go konfigurować albo pograć z dwoma znajomymi raz w tygodniu to czemu nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo.. To co patrzyłem to tam nie postawisz nawet 8slotowego prywatnego serwera. Jak ktoś stawia serwer publiczny na 16slotów czy tam więcej na shellu to ma coś nie tak pod sufitem. Tak jak już tutaj ktoś wspominał nastała era serwerów gier na shellach (oopps.. to ja to mówiłem :P)

 

Teraz dzieci chcą albo darmowy serwer, albo sponsorowany a jak już się innaczej nie da to kupują shelle za 9zł płatne smsem i stawiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na stronę a tam piszę:

edit sorry nie spojrzałem.

Strona chodzi normalnie jak się wpisze www.shells.pl a jak się wpisze shells.pl to nie

Już jest redirect. :P Dzięki za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, przeczytałem cały temat i śmiać mi się chcę, mam na shells.pl konto już od dawna, i to nie pierwsze, zawsze ceniłem ich za szybkie odpowiedzi na pytania związane, z problemami na serwerze, nigdy nie miałem problemów z działaniem maszyny, więc nie wiem za bardzo o co się te baranki rzucają, ja polecam te konta, może nie na serwery do gier bo to dla mnie przegięcie ale do ekg, irssi etc. są odpowiednie.

 

Pozdrawiam, i życzę miłych i spokojnych (bez milionów głupich wiadomości) świąt :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ok, rozumiem 5 osób, ale jak ktoś postawi serwer CS'a z limitem 100 graczy do tego dowali jeszcze team speak też z limitem 100 użyszkodników na koncie minishell czy jak to tam się nazywa to hello, w jakim my świecie żyjemy (;

 

później się dziwi ktoś czemu jest

17:16:18 vlop@shells:~ w

17:16:18 up 23 days, 16:47, 34 users, load average: 6.82, 5.70, 4.74

 

i pierdzieli głupoty, że nie stabilny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×