Skocz do zawartości
KoNN

[opinie] Shells.pl

Polecane posty

Gość maćku

Shells przegięło! Dziś chciałem wypakować zipa na serwerze... patrzę, a tu komenda nie obsługiwana. Zaglądam na stronę, a tam dwa pakiety do wyboru 5GB i... 200MB. Żadnych informacji o przedłużeniu konta. Nowe konto można założyć i opłacać przez... SMS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzy dni temu skończyła się ważność mojego konta.

Dwa dni temu wysłałem esemesa, wpisałem kod i login na stronie i co?

Już dwa dni nie mam dostępu do konta!

Szanowny pan T nie jest łaskaw nawet odpisywać na e-maile, które wysłałem już dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traq
Trzy dni temu skończyła się ważność mojego konta.

Dwa dni temu wysłałem esemesa, wpisałem kod i login na stronie i co?

Już dwa dni nie mam dostępu do konta!

To akurat powinien załatwić soft "od ręki".

Najwyraźniej coś gdzieś nie działa.

Pytanie czy po stronie shells.pl, czy może u dostawcy usługi płatności sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że shells.pl ponieważ bo zatwierdzeniu konta masz napisane: Niebawem ważność Twojego konta zostanie przełużona o 7dni.

Moim zdaniem to leci jako e-mail do administracji, a oni zajmują się już dalszą obsługą.

Ciesze się, że wszystko już działa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwer samoobsługowy? Chyba żart i to wielki.

 

"Twoje zamowienie zostalo przekazane do realizacji. Niebawem otrzymasz konto testowe wazne 24 godziny."

 

1. Ile to jest "niebawem" w przypadku "samoobsługowego" konta?

 

2. Co to za "samoobsługa" gdy wymaga za każdym razem ręcznego sterowania przez administratorów?

 

Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwer samoobsługowy? Chyba żart i to wielki.

 

"Twoje zamowienie zostalo przekazane do realizacji. Niebawem otrzymasz konto testowe wazne 24 godziny."

 

1. Ile to jest "niebawem" w przypadku "samoobsługowego" konta?

 

2. Co to za "samoobsługa" gdy wymaga za każdym razem ręcznego sterowania przez administratorów?

 

Żenada i tyle.

Sprawdzenie danych i potem aktywacja ?

Po aktywacji samoobsługowy ... nie myl pojęc .. każda firma weryfikuje zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzenie danych i potem aktywacja ?

Po aktywacji samoobsługowy ... nie myl pojęc .. każda firma weryfikuje zamówienia.

Czy mógłbym się zapytać jak wygląda weryfikacja zamówienia? Czy to są jakieś firmowe tajemnice?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbym się zapytać jak wygląda weryfikacja zamówienia? Czy to są jakieś firmowe tajemnice?? ;)

 

Generalnie sprawdzenie poprawnosci danych i ewentualnie kontakt telefoniczny do osoby zamawiającej z potwierdzeniem. W czasach wstrętnych spamerów niestety konieczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz. Ponad doba już minęła od czasu wysłana SMSa (podobno to miało być czynnikiem odstraszającym spammerów). Na serwer testowy nadal nie można się zalogować. O odpowiadaniu na e-maile nie wspomnę (ach, racja, to przecież serwer "samoobsługowy"). Jutro kolejny dzień czekania aż ktoś w samoobsługowym shell.pl wykona aktywację konta testowego.

 

Pracowałem na różnych hostingach - płatnych (w większości) i bezpłatnych (dawno temu) o różnych systemach płatności (przelew i SMS). Nigdzie jednak nie spotkałem się z sytuacją, w której najpierw się płaci a potem liczy na dobrą wolę administratorów. Przeważnie bywa nawet odwrotnie - konta testowe są dostępne od ręki zaraz po zamówieniu a okres płatności jest przesunięty w czasie. Wszystko, żeby klient mógł zacząć jak najszybciej cieszyć się usługą (szybkość - to jest słowo kluczowe w obecnych czasach). A na shells.pl? Najpierw wyślij SMSa, zarejestruj się, potem czekaj, aż "niebawem" (obecnie ok. 26 godzin) konto się uaktywni (lub nie). Och, zawsze można wysłać kolejnego SMSa i kolejnego... Czy w takim razie nie prościej zrobić serwis "wesprzyj nas i wyślij nam SMSa"? Byłoby uczciwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym "nie myl pojęć"? Jakich pojęć? "Samoobsługowy" to jest jedno pojęcie. Z jakim innym je pomyliłem?

 

Dodatkowo - nie ja wymyśliłem system za 1,22 - byłem w stanie normalnie wysłać pełnego SMSa za 9 zł + vat. Jeżeli ten SMS za złotówkę miał zachęcić potencjalnych użytkowników, to niech teraz nie będzie usprawiedliwieniem dla adminów, bo to jest dopiero żenada.

 

(drugi temat z powodu dziwnej chwilowej przerwy w działaniu serwisu webhostingtalk - wybaczcie - najważniejsze zostało napisane w poprzednim temacie - ten po prostu wyedytowałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

dnia 7 wrzesnia złożyłem zamówienie na konto shell gold, wyslalem sms i postepowalem zgodnie z instrukcja. Od tamtego czasu otrzymalem jedynie jednego mejla od tej firmy:

Witaj,

 Twoje  zamowienie  zostalo przekazane do realizacji. Niebawem otrzymasz konto
testowe wazne 24 godziny. W przypadku jakichkolwiek problemow prosimy o kontakt
z naszym biurem obslugi Klienta: [url="http://poczta.onet.pl/napisz.html?e=shells%40shells.pl."]shells@shells.pl.[/url]

do tej pory nie otrzymalem nawet konta testowego. czy ta firma to zwykla mistyfikacja ? Oszukuja ludzi ? Probowalem sie kontaktowac mejlowo - 0 odzewu niestety nie udalo mi sie zdobyc na wlasna reke innej formy kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem admin tej strony wypowiadal sie w tym temacie nie jednokrotnie

jezeli ma ktos jakikolwiek kontakt do niego procz mail, prosze o wyslaniemi go na adres popek_css@op.pl

 

najlepiej jakby to byl numer telefoniczny

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na testu chciałem założyć konto w wyżej wymienionej "marce" konto było by potrzebne na 7 dni na szybkiego więc postanowiłęm zakupic u nich konto do pewnych testów ;), gdzie u siebie mi wszytko działąło na serwerze więc postanowiłem to sprawdzić na niezależnym serwerze i tu wielke alo....

 

Od niedzieli zero kontaktu przyszedł maila tylko że konto będzie aktywowane i cisza ;) więc nic nie polepszyło się jeśłi o usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×