Skocz do zawartości

michal1233

Użytkownicy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O michal1233

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

959 wyświetleń profilu
 1. Zapraszam do przesyłania ofert. Nowe API hrd.pl dostępne jest tutaj: http://api.test.hrd.pl/ Akceptuję jedynie oferty z fakturą vat.
 2. Dokładnie tak, z tym, że chodzi o to, aby wgl pozycji VAT nie było. Do tego muszą być wpisane podstawy prawne do zwolnienia z VAT. Wzór w załączniku Faktura podatnika zwolnionego z VAT - wzór.pdf
 3. Witam, Zlecę wykonanie modułu integrującego w pełni hrd.pl z WHMCS (zgodność 7.5.x +), który będzie w płeni obsługiwał domeny i certyfikaty SSL (wszystko automatycznie). Moduł powinien być zgody również z nowym API jakie planuje wprowadzić niedługo hrd.pl.
 4. Witam, Zlecę wykonanie szablonu automatycznej faktury w WHMCS, faktura ma być zgoda z przepisami dla firmy, która podczas wystawiania faktur jest zwolniona z podatku VAT. Czyli faktura bez VAT. Dodatkowo z zachowanie aktualnego wzoru (lokalnie), aby w przyszłości przywrócić przechodząc na podatnika VAT.
 5. [KUPIĘ] Moduł integrujacy hrd.pl z WHMCS

  Licencja na moduł od Appkorn to 109+vat zł, nie są to duże pieniądze, a nie sądzę, że po zmianach w hrd pojawi się nagle nowy moduł od innego dostawcy.
 6. Witam, Jestem zainteresowany zakupieniem licencji na moduł, który pozwoli na integrację hrd.pl z WHMCS. Może być to licencja na produkt od firmy Appkorn. Niestety bezpośrednio od autora nie mam możliwości zakupu, ponieważ wstrzymał sprzedaż, a każda z form kontaktu nie odpowiada.
 7. Witam, Zlecę wykonanie modyfikacji logowania do RoundCube. Modyfikacja polega na wykonaniu jednej z dwóch opcji i prosiłbym o wycenę obu. 1. Posiadam dwa serwery dedykowane, logowanie pod adresem poczta.mojadomena.pl powinna obsługiwać logowanie do obu serwerów (s1 i s2). Wybór serwera powinien nastąpić automatycznie po nazwie domeny przypisanej do konkretnego serwera. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę sytuację, gdy domena jest za CloudFlare. 2. Posiadam dwa serwery dedykowane, logowanie pod adresem poczta.mojadomena.pl powinna obsługiwać logowanie do obu serwerów (s1 i s2). Wybór serwera powinien być możliwy przy pomocy rozwijanej listy serwerów, tj. pole na maila, hasło i pod nimi rozwijana lista z wyborem serwera. Interesuje mnie faktura i krótka instrukcja dodanie kolejnego serwera.
 8. Szybkie pytanie. DA+WHMCS+atman, jak wygląda sytuacja z GIODO?
 9. Biorę pod uwagę, że opiekować musi się tym osoba, która ma pojęcie, jednak w pierwszym okresie będzie to działało jedynie dla kilku klientów, których stron pilnuję. Nie lubię stać w miejscu, dlatego też chcę posiąść pewną wiedzę. Edit. Dodam, że posiadam serwer w datacenter atman, 16GB RAM, 4TB, jest na nim mały serwis ogłoszeniowy i śmiało mógłbym z tego skorzystać. Serwer tak czy siak byłby opłacany, a kupa powierzchni się marnuje. Dochodzi tutaj tylko kwestia licencji na DA i WHMCS, no i oczywiście konfiguracji tego w kupę i administracji tym.
 10. Domyślam się, że znalazłbym tutaj osoby, które by wszystko zrobiły za mnie, ale mija się to z celem. Nie chce tego uruchomić w 3 dni, przede wszystkim chcę nabyć umiejętności, bo jeśli będzie trzeba rozbudować platformę o drugi serwer to znowu mam kogoś do tego szukać? Z usług atman korzystałem już, w ofercie ovh nie widzę na razie serwerowni w Polsce, ale jakiś czas temu widziałem reklamę polskiego datacenter.
 11. Witam, od kilku lat zajmuję się tworzeniem stron i sklepów internetowych. Od pewnego czasu myślę o rozszerzeniu działalności o platformę hostingową. Tutaj mam pytanie do Was, jako bardziej doświadczonych w tym temacie. Chciałbym skorzystać z jak najbardziej gotowego rozwiązania. Czyli panel klienta, panel administratora i platforma sprzedażowa. Widziałem opcję cPanel+WHM - jednak nie wiem czy WHM obsługuje sprzedaż od strony klienta - czy trzeba to po prostu przygotować. Drugą opcją jest WHMCS + cPanel lub DA (widziałem, że DA niedługo dostanie nową szatę graficzną). Prosiłbym o radę, która opcja jest najlepsza. Jeszcze podsumuję to czego oczekuję w skrócie - pełnego rozwiązania, dzięki któremu nie będę myślał o stworzeniu platformy sprzedażowej, a jedynie o konfiguracji całej usługi. Edit: w kwestii serwerów planuję zakup serwerów dedykowanych w serwerowni atman. Tutaj jeśli macie inne zdanie też chętnie je poznam.
×