Skocz do zawartości

michal1233

Użytkownicy
 • Zawartość

  16
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

O michal1233

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Ostatnio na profilu byli

2715 wyświetleń profilu
 1. Witam, Zlecę integracje modułu WP Cost Estimation & Payment Forms Builder z jednym z systemów płatności (tpay, payu lub przelewy24). Prośba o przesłanie wyceny w wiadomości prywatnej. Rozważam również kilka modyfikacji, jednak poruszyłbym to już w wiadomości prywatnej.
 2. [WP/WC] Wtyczka wyceny

  Rzeczywiście, jedna z wtyczek dość mocno przypadła mi do gustu, jest to: WP Cost Estimation & Payment Forms Builder Wtyczka ta jest zintegrowane ze Stripe i PayPal, a dodatkowo w jakiś sposób z WooCommerce, czy to połączenie z WooCommerce pozwoli bez dodatkowych integracji wdrożyć płatności np. od Przelewy24?
 3. [WP/WC] Wtyczka wyceny

  Witam,Poszukuję wtyczki do WordPressa lub do WooComerca, która pozwoli na ustawienie wyceny, która działa w taki sposób jak na stronie https://omniparapety.pl/wycena-sklepCzyli ustalam w zapleczu poszczególne etapy wyceny, dodaje opcje, które zależnie od wyboru Klienta zmieniają cenę. Można dodać kilka różnych zamówień, które podsumują się na dole w podsumowaniu zamówienia, tam też można dokonać płatności online. Czy podobne rozwiązania istnieją? Interesuję mnie zarówno darmowe wtyczki jak i płatne.Pozdrawiam.
 4. Monitoring stron i usług

  A co powiecie o Grafanie? https://grafana.com/
 5. Hej, Szukam rozwiązania, które pozwoli mi na monitoring usług online różnego rodzaju. Od pingowania dostępności stron, po weryfikowanie poprawności działania usług pocztowych. Znalazłem kilka ciekawych rozwiązań, ale chciałbym zapytać o Wasze doświadczenia, może coś jesteście w stanie polecić? Interesują mnie zarówno rozwiązania darmowe jak i komercyjne. Dzięki
 6. Migracja IMAP

  Żaden mail nie trafił na stary serwer ani podczas migracji, ani po. Brałem to pod uwagę, plan jest skrótowy.
 7. Migracja IMAP

  Hej, wykonałem migrację przy pomocy imapsync, wszystko udało mi się zrobić w jakieś 12-14h. Przygotowałem na nowym serwerze puste skrzynki Na domenach ustawiłem strefę DNS, rekord A na nowy serwer dla stron www, przeniosłem strony. W momencie, gdy mogłem startować z migracją poczty zmieniłem całe DNS na nowy serwer. Ruszyłem z imapsync Weryfikacja
 8. Migracja IMAP

  Hej, Planuję migrację poczty przez imapsync pomiędzy dwoma niezależnymi serwerami. Problem jest taki, że migracja powinna odbyć się tak, aby nie przerwać produkcyjnego działania skrzynek. Aktualny serwer (A) posiada około 100 skrzynek o łącznej powierzchni około 70GB, na nowym serwerze (B) utworzyłem wszystkie skrzynki, jednak gdy przejdzie imapsync nie jestem w stanie zweryfikować, czy na nową skrzynkę trafiły wszystkie maile i foldery. W jaki sposób można rozwiązać problem logowania do skrzynki na nowym serwerze bez robienia przekierowania MX na domenie na nowy serwer (ponieważ stary musi działać do zakończenia migracji i wprowadzenia ustawień na komputerach)? Dodam, że przenoszone konta mają te same nazwy i domeny, czyli np. z serwera A skrzynka kontakt@mojafirma.pl na serwer B kontakt@mojafirma.pl .
 9. Zapraszam do przesyłania ofert. Nowe API hrd.pl dostępne jest tutaj: http://api.test.hrd.pl/ Akceptuję jedynie oferty z fakturą vat.
 10. Dokładnie tak, z tym, że chodzi o to, aby wgl pozycji VAT nie było. Do tego muszą być wpisane podstawy prawne do zwolnienia z VAT. Wzór w załączniku Faktura podatnika zwolnionego z VAT - wzór.pdf
 11. Witam, Zlecę wykonanie modułu integrującego w pełni hrd.pl z WHMCS (zgodność 7.5.x +), który będzie w płeni obsługiwał domeny i certyfikaty SSL (wszystko automatycznie). Moduł powinien być zgody również z nowym API jakie planuje wprowadzić niedługo hrd.pl.
 12. Witam, Zlecę wykonanie szablonu automatycznej faktury w WHMCS, faktura ma być zgoda z przepisami dla firmy, która podczas wystawiania faktur jest zwolniona z podatku VAT. Czyli faktura bez VAT. Dodatkowo z zachowanie aktualnego wzoru (lokalnie), aby w przyszłości przywrócić przechodząc na podatnika VAT.
 13. [KUPIĘ] Moduł integrujacy hrd.pl z WHMCS

  Licencja na moduł od Appkorn to 109+vat zł, nie są to duże pieniądze, a nie sądzę, że po zmianach w hrd pojawi się nagle nowy moduł od innego dostawcy.
 14. Witam, Jestem zainteresowany zakupieniem licencji na moduł, który pozwoli na integrację hrd.pl z WHMCS. Może być to licencja na produkt od firmy Appkorn. Niestety bezpośrednio od autora nie mam możliwości zakupu, ponieważ wstrzymał sprzedaż, a każda z form kontaktu nie odpowiada.
 15. Witam, Zlecę wykonanie modyfikacji logowania do RoundCube. Modyfikacja polega na wykonaniu jednej z dwóch opcji i prosiłbym o wycenę obu. 1. Posiadam dwa serwery dedykowane, logowanie pod adresem poczta.mojadomena.pl powinna obsługiwać logowanie do obu serwerów (s1 i s2). Wybór serwera powinien nastąpić automatycznie po nazwie domeny przypisanej do konkretnego serwera. W tym przypadku należy wziąć pod uwagę sytuację, gdy domena jest za CloudFlare. 2. Posiadam dwa serwery dedykowane, logowanie pod adresem poczta.mojadomena.pl powinna obsługiwać logowanie do obu serwerów (s1 i s2). Wybór serwera powinien być możliwy przy pomocy rozwijanej listy serwerów, tj. pole na maila, hasło i pod nimi rozwijana lista z wyborem serwera. Interesuje mnie faktura i krótka instrukcja dodanie kolejnego serwera.
×