Skocz do zawartości

shive

WHT Pro
 • Zawartość

  1078
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez shive

 1. Witam, Nie wiem jak ma się obecnie sprawa w europejskich serwerowniach, a potrzebny mi dedyk zdolny wypchać stabilnie ok. 40mbit ruchu. Słyszałem, że w OVH są teraz problemy z osiąganiem wysokich transferów natomiast z leaseweb nie miałem doświadczeń i nie chcę kupować w ciemno. Chciałbym uniknąć rozbijania ruchu na wiele maszyn. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat możliwości puszczenia takiego ruchu w znanych serwerowniach (leaseweb, ovh, hosteurope)? Pozdrawiam
 2. Tak, dzwoniłem na infolinię i chodzi oczywiście o setkę na wszystkie maszyny. Dzięki za opinie - w takim razie spokojnie sprawdzę ruch na OVH skoro jednak mogę się spodziewać pozytywnych efektów.
 3. Mam do dyspozycji jeden serwer z serii Super Plan, może zapuszczę ruch na jeden dzień testowo. Kobieta na infolinii OVH zarzeka się, że jest 100mbit na serwer, ale i tak wiadomo, że to nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.
 4. Cześć, Mam potrzebę skompletowania około 10-20 kont pod SEO. Wymagania: IP w RÓŻNYCH KLASACH C. Z góry uprzedzam pytania "po co to komu": nie ja będę z tego korzystał. Zależy mi na jak najmniejszym rozdrobnieniu (jak najmniej faktur od różnych firm). Proszę o propozycje - im więcej IP z różnych klas jest w stanie zapewnić jedna firma, tym lepiej. Pozdrawiam
 5. Małe konta, IP z różnych klas C

  Same IP to nie problem - mogę kupić dedyka i za friko dostać choćby 60. Chodzi tu wyłącznie o te klasy adresowe. Tak czy inaczej, z allegro bym nie kupił.
 6. Delikatnie mówiąc, mijasz się z prawdą. Chyba, że piszesz w święto na adres BOK to nie dziw się, że nie ma odpowiedzi. Na stronie (http://www.sisco.com.pl/hosting-da.html) masz podany kontakt techniczny. W żadnej firmie nie ma sensu pisać na BOK jeśli jest podany kontakt bezpośredni. Na BOK zwykle siedzą ludzie, którzy i tak sami nic nie zrobią.
 7. Masz jakieś argumenty na poparcie tej tezy?
 8. Backup przez ssh

  Skąd pomysł, że dane są w latin2?
 9. Reseller

  Jasne, że można. Ale napisał, że nie chce być zależny od jednej firmy.
 10. [opinie] sisco.pl

  Strony erotyczne odpadają (czyt.: nie można).
 11. [opinie] sisco.pl

  Naprawdę bardzo, ale to bardzo dziwią mnie ludzie, którzy nie potrafią zwyczajnie zadzwonić albo napisać konkretnego i rzeczowego maila. Jest jedna prosta zasada: - piszesz konkretnie i kulturalnie: jesteś obsługiwany szybko - piszesz bełkotliwie i rzucasz się: jesteś przesuwany na koniec kolejki Mamy wolny rynek i możesz do woli sprawdzać konta w dowolnych firmach i na koniec wybrać to, które ci odpowiada. Kupiłeś konto bez sprawdzenia i teraz robisz wielkie oczy? Dziecinada. ------- @krk151: mijasz się z prawdą. Nie wysłałeś ani jednego maila, nie wykonałeś ani jednego telefonu. Kontakt techniczny podany jest na stronie przytoczonej przez Magdę. Potrzebne jest tylko czytanie ze zrozumieniem.
 12. [szukam sponsora] serwis z hostingiem zdjec

  Skoro masz taki ruch, że potrzeba VPS, to wlep jakieś byle reklamy google i ci się zwróci.
 13. To Apple prezentuje jeszcze coś takiego, jak "jakość"? Bez jaj, to już zamierzchłe czasy.
 14. @Krystian: muszę przyznać, że jesteś niezmiernie odkrywczy skoro uważasz, że wymaganie takich prostych rzeczy, jak: - zgodność kodu ze standardami - ... i ze zdrowym rozsądkiem ( &nbsp) - podstawowa zgodność z elementarnymi zasadami typografii na stronach (czcionki, czytelność, zestawy kolorów, ułożenie elementów) - wydajność i oszczędność kodu (więcej kodu -> więcej ruchu -> wyższe koszty działania witryny) - przenośność kodu (halo, mamy XXI wiek i ludzie nie wykorzystują jedynie pecetów z jedyną słuszną przeglądarką) - łatwość utrzymania i przejrzystość struktury (słyszałeś chłopie o czymś takim jak semantyka i oddzielenie warstw programu od siebie?) - etc. etc. ... jest dziecinne. Twoje witryny nie mogą się pochwalić ani jedną z powyższych cech. Przykro mi, być może 10 lat temu być zrobił wrażenie.
 15. Na Twoim miejscu bym już nie podawał więcej linków, bo kod tych stron, które podałeś wygląda, jakby pochodził sprzed 15 lat. NĘDZA. Lepsze strony robią wannabe-webmasterzy z gimnazjum...
 16. To są naprawdę *bardzo* nędzne statystyki i chyba w cuda wierzysz, że z <4k wizyt ktoś Ci da dedyka. Lepiej pomyśl nad optymalizacją bo to powinien łyknąć średniej klasy VPS.
 17. Nie wiem czy tylko u mnie występuje taki błąd: po wejściu na WHT i załadowaniu strony Firefox znika z ekranu - zamyka się. Tak się dzieje za każdym razem. W operze jest w porządku...
 18. Jak już coś, to karta PŁATNICZA. W sklepie jest 10x bardziej niebezpieczna - wystarczy, że jakiś łysy kolega zerknie przez ramię przy kasie, a następnie da Ci "w buzię", zawinie kartę i tyle go widziałeś. Do pół godziny masz czyste konto. Przestań już panikować
 19. No co Ty, akurat hosteurope radzi sobie nieźle po angielsku, znacznie lepiej niż inne hetznery czy netdirekty.
 20. Jak już mamy do czynienia z niemcami, to IMO najlepiej wysmaż krótkiego maila do supportu z prostym pytaniem o wszelkie dokumenty, które powinieneś przeczytać przed zakupem ich usług. Dadzą Ci wersje angielskie (no, chyba, że wolisz niemieckie) i będzie już wszystko jasne. Support HE działa dość sprawnie.
 21. No dobra, już skoro jest wszystko wyjaśnione to nie ma sensu robić offtopiców. W sisco dostaniesz dostęp taki jaki chcesz, a pytać możesz tego gościa, do którego adres dałem Ci na priv.
 22. Nie nie nie - napisałeś, że szukasz PEŁNEGO dostępu do shella, co NIE jest tym samym co "normalny" shell z dostępnymi zwykłymi poleceniami. Użyłeś po prostu niezbyt trafnego słowa.
 23. Rm, tak jak cp, mv, chown i sto innych głupot jest standardowym poleceniem dostępnym na każdym normalnym koncie z SSH. Jak tego użyjesz to już Twoja sprawa :]
 24. Koniec firm hostingowych

  Chyba się nudzi pracownikom IBM... po co zajmować się czymś, co jest kompletnie nierealne i na dodatek działało by gorzej, niż porządny hosting?
 25. Konta w banku również nie posiadasz bo pracownicy grasują po koncie? Komórki nie używasz bo szkodzi? Nie przesadzasz trochę?
×