Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca dorywcza

Praca dorywcza praca

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
8 odpowiedzi na ten temat

Praca dorywcza

#1 mrwhite88

mrwhite88

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 26 styczeń 2015 - 18:39

Witam.

Poszukuję dodatkowej pracy związanej z hostingiem. Mogą to być drobne zlecenia lub dłuższa współpraca.
Sam od ponad 2 lat zarządzam własnym serwerem postawionym na potrzeby klientów. Niestety koszty utrzymania takiego serwera są dość duże dlatego aby móc działać dalej poszukuję czegoś dorywczego :)

Prywatnie na serwerze mam Debiana 7 + ISPConfig 3 + Roundcube Webmail.
Do tego kilka wirtualek systemów oraz jeden backup. Wszystko jako usługi klientów.

Mogę pomóc w utrzymaniu porządku na serwerach, korespondencji z klientami, sprawdzaniu stanu serwera pod względem przeciążeń itp.

Chętnie zdobędę nową wiedzę pod okiem specjalistów :)

Jako, że jest to praca dorywcza wyceniam roboczo-godzinę na 40zł
W kwestii dłuższej współpracy jest to kwestia do omówienia :))

Oferty proszę kierować PW.

Pozdrawiam
Maciej

#2 MazuLuka

MazuLuka

Często na forum

• Użytkownicy
  • 74 postów
  • Imię:Łukasz

Napisany 27 styczeń 2015 - 11:40

Serio myślisz, że ktoś ci da 4 dychy na godzinę za sprawdzanie poczty i serwera?

#3 mrwhite88

mrwhite88

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 15:12

Cenę wpisałem "z kapelusza". Pewnie, że nie ale coś trzeba było wpisać. Jeśli miałbym robić coś banalnego to 40zł pewnie bym zechciał na miesiąc a nie godzinę. Z drugiej strony jeśli ktoś by chciał mnie przyuczyć do wykonywania jakiegoś zadania na serwerze to w zamian za naukę i poznanie nowych możliwości nie chciałbym nic.

Cenę zmieniam na 100zł m-c. Wynagrodzenie i praca wykonywana to cena do dogadania indywidualnie w zależności od zainteresowanych :)

Edytowany przez mrwhite88, 27 styczeń 2015 - 15:15.

#4 Gość_l3szcz_*

Gość_l3szcz_*
  • Goście

Napisany 27 styczeń 2015 - 20:00

Chwila, ile masz doświadczenia skoro chciales 40 zł za godzinę? :)

#5 mrwhite88

mrwhite88

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 27 styczeń 2015 - 21:03

Jak już wspomniałem cenę rzuciłem z kapelusza :) Bardziej miałem tu na myśli nie stawkę godzinową a np. za wykonane zadanie :) Nie znam stawek i stąd ta cena.
Dlatego też się poprawiłem. Napisałem również, że od 2 lat adminuję małym serwerem na własne potrzeby dlatego szukam czegoś drobnego aby sobie dorobić na utrzymanie mojego serwera :) Nie jestem takim magikiem jak wielu z forum ale też myślę, że nie skreśla mnie by komuś pomóc w jakimś projekcie czy też innych pracach.

W poprzednim poście napisałem również, że jeśli chciałby ktoś abym z nim popracował i przyuczył mnie czegoś nowego to nie będę chciał żadnej zapłaty bo wiedza też kosztuje :)

Kwestia dogadania :)

Edytowany przez mrwhite88, 27 styczeń 2015 - 21:03.

#6 sebag23

sebag23

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 5 postów

Napisany 28 styczeń 2015 - 12:27

Jako, że jest to praca dorywcza wyceniam roboczo-godzinę na 40zł

Bardziej miałem tu na myśli nie stawkę godzinową a np. za wykonane zadanie :)

#7 pekus

pekus

Stały użytkownik

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów
  • Imię:Artur

Napisany 28 styczeń 2015 - 15:36

Sam od ponad 2 lat zarządzam własnym serwerem postawionym na potrzeby klientów. Niestety koszty utrzymania takiego serwera są dość duże dlatego aby móc działać dalej poszukuję czegoś dorywczego :)

Czyli co? Twoi klienci mają usługi za friko? Bezpłatnie? Jeszcze dokładasz do interesu?

Chyba czegoś tutaj nie rozumiem...

#8 blfr

blfr

Weteran WHT

• WHT Pro
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1208 postów

Napisany 28 styczeń 2015 - 16:24

Ale się przyczepiliście. Pole budżet jest problematyczne, a klientów pewnie ma kilku i wiele na nich nie zarabia.

#9 mrwhite88

mrwhite88

Nowy użytkownik

• Użytkownicy
  • 3 postów

Napisany 28 styczeń 2015 - 16:46

Kolega blfr ma rację. Nie mam wielu klientów bo zaledwie kilku. Odnośnie 40zł za godz, tak to pole jest problematyczne. Napisałem wyżej, że jest to kwestia dogadania.

A w pole trzeba było coś wpisać.

Klienci nie mają usług za friko ale samo utrzymanie serwera do tanich nie należy a chce się dalej rozwijać stąd potrzeba dorywczej pracy.
Dla rozwiania mętliku z "40zł /h" informuję wszem i wobec, że nie wiem jakie są stawki za dane usługi IT.

Cenę wpisałem z kapelusza. Dlatego jeśli ktoś by chciał abym popracował to bardzo chętnie. Wynagrodzenie do dogadania :)

Także otagowane jednym lub więcej z tych słów kluczowych: praca

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników