Skocz do zawartości

sebag23

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

2 obserwujących

O sebag23

 • Ranga
  Nowy użytkownik

Metody kontaktu

 • Strona WWW
  http://sebag23.pl

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tłumaczenia skryptów open-source

  Kiedy ostatnio miałeś do czynienia z phpBB? Bo to o czym napisałeś można przypisać do przema, lub phpBB2.
 2. Forum phpbb3 - problem z footerem

  U mnie na podstronie logowania jest czarne tło, ale na przykład na głównej już nie. Tak jak napisał likufanele, dzieje się tak dlatego, że strona jest mniejsza od monitora. Na laptopach może tego nie być widać, ponieważ mają mniejszą wysokość, jednak na monitorze 1280x1024 czarne tło jest. Możesz dodać do #wrap min-height:750px, wtedy na przykład na rozdzielczości o której wspominałem jest ok, ale na większych będzie ten sam problem. Możesz też pobawić się w height i procenty. Jak dasz height 100% dla html, body i #wrap, a #page-footer wywalisz poza #wrap, to otrzymasz stopkę "przyklejoną" do dołu strony. Będziesz wtedy musiał jednak wsadzić #wrap i #page-footer do wspólnego diva.
 3. Grafifor.pl - kącik webdesignera

  @robson345, od kiedy Validator jest wyznacznikiem standardów? Nadaje się on do sprawdzania prostych stronek, gdzie zazwyczaj zleceniodawca zaznacza, że wszędzie ma być na zielono. Nie jest on idealny i każda rozwinięta strona będzie wykazywać błędy. Dzisiaj wszedłem na forum (przed chwilą zresztą też) i wersji mobilnej nie uświadczyłem (chyba, że jest dostępna dopiero po zalogowaniu i ustawieniu w panelu użytkownika). Jeżeli jest ona dostępna, to najlepiej dać wykrywanie urządzeń mobilnych i udostępnić to dla gości, bo "zmuszanie" do używania wersji bez grafiki mija się z celem. @Krzysiek Ślósarz, Bako, założyliście temat, w którym daliście do oceny swoje forum i przyjmijcie krytykę użytkowników na klatę, a nie, że na nich najeżdżacie. To jest forum publiczne i każdy ma prawo wypowiedzi, a teksty typu "Co do Ciebie pedro, nikt ci nigdy nie kazał zaglądać do tego wątku, odpowiadać w nim..." są kompletnie nie na miejscu.
 4. Grafifor.pl - kącik webdesignera

  Wystarczy lepiej rozłożyć elementy i można to ładniej ułożyć. Chwila zabawy z firebugiem: http://i.imgur.com/UkQ0MxE.png z lewej "po zmianach". Gdyby zrobić tak resztę, to można zaoszczędzić dużo na scrollu. Samo forum jest jak dla mnie w tej chwili nieczytelne. Statystyki wielkie, a gdzieś tam, głęboko zagnieżdżony shoutbox.
 5. Strona jak na dzisiejsze czasy bardzo słaba. Pełno efektów (gradienty, poświaty, cienie), grafik, brak polskich znaków w czcionce, wszystko takie wielkie.
 6. Caldav Sync Free Beta

  Spakowana aplikacja: http://www.file-upload.net/download-8553948/aplikacja.rar.html
×