Skocz do zawartości
Arthes

[vps] coś małego i taniego

Polecane posty

Witam.

Potrzebuję malutkiego VPSa do postawienia kilku małych rzeczy - wystarczy mi 128MB ram, 2GB dysku i 50GB transferu miesięcznie. Da radę znaleźć coś w tym stylu za mniej niż 10 zł miesięcznie? Zależałoby mi na tym, by serwer był w Polsce.

 

Dziękuję za wszystkie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W slaskdatacenter ten serwer bedzie wiecej nie dzialal jak dzialal. Wez microvps.pl mam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czego Wy oczekujecie od VPS za kilka złotych.

Jak komuś zależy na lepszym działaniu usługi nie bierze budżetowego serwera za 9 złotych miesięcznie, tylko kupuje serwer za minimum 30-50 złotych na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

W slaskdatacenter

Psikus. Przez ostatnie 2 miesiące, a może i więcej nie mają awarii, chyba że 5minutowe przestoje, które się każdemu zdarzają. Całkiem przyjemne, czyżby świąteczny prezent?

 

Tak jak mówi Ireneusz. Chcecie jakości? No to płacie. Tak jak chcielibyście kupić nowe BMW w cenie malucha. No chyba nie...

 

Ja mam tam kilka takich vpsów, głównie na mało istotne usługi testy czy zabawę.

 

Zainteresuj się tiktalik czy owym slaskdatacenter. Chyba że potrzebujesz serwera pod mało awaryjne usługi, no to niestety szykuj kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zaobserwowałem żadnych strat, a pingi jak widać max ok. 30

 

Czyli te 10% strat pakietów, to taka norma? :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na lepszym działaniu usługi nie bierze budżetowego serwera za 9 złotych miesięcznie, tylko kupuje serwer za minimum 30-50 złotych na miesiąc.

Związek między ceną i jakością jest dość luźny w hostingu. OVH sprzedaje VPS-y za 9zł, z dwoma gigabajtami pamięci, dyskami SSD i gigabitowym łączem. Z kolei wiele firm nie ma porównywalnej oferty nawet przy 5x wyższej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Związek między ceną i jakością jest dość luźny w hostingu. OVH sprzedaje VPS-y za 9zł, z dwoma gigabajtami pamięci, dyskami SSD i gigabitowym łączem. Z kolei wiele firm nie ma porównywalnej oferty nawet przy 5x wyższej cenie.

 

Oferowane parametry != jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

haphost.com - darmowy, spełnia twoje wymagania.

 

IP testowe: 5.231.59.212

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dear Users, due to the lack of IPv4 addresses new registrations are temporary closed, please check our forum at forum.haphost.com and support the community!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

 

Dear Users, due to the lack of IPv4 addresses new registrations are temporary closed, please check our forum at forum.haphost.com and support the community!

 

 

Tego nie zauważyłem, ale niedługo pewnie zdobędą troszeczkę adresów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×