Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość nrm

Hmhm dalej strona mi się nie wczytuje , wina leży po mojej stronie w takim wypadku.

Dzięki za pomoc.

niekoniecznie. DA lub serwer mogły zbanować Twoje IP. Sprawdź sobie przez jakieś proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W "Polskim Busie" na pewno zablokowane sa porty inne niż podstawowe, czyli takie 2222 będzie zablokowane na bank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nauczyłeś się jeszcze podejścia p. Miodka do swojego `biznesu`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona uphostu działa przecież

Bo strona stoi na innym serwerze.

Poza tym ping idzie, tylko serwer ogólnie zarżnięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym: Przenoszę się do Miłosza, tylko potrzebuję trochę czasu.

 

 

Strona główna tak, ale serwer, na którym są ludzie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam fajne szczęście o 13:28 nie działała domena (wysłałem ticket) po jakimś czasie zadziała i gdy zaczęła działać cały czas byłem zalogowany do DirectAdmin, po chwili mnie wylogowało chciałem się zalogować ale to nic nie dało. Wchodzę na moją stronę a tam

Hack by IkrizZy

(nie powiem że nie, ale bardzo ładną animację ma zrobioną smile.png).

Chciałem sprawdzić czy działa forum które mam postawione ale pisze że nie ma takiego katalogu, sprawdziłem obrazki które były tam i żadnego nie ma. Dane do FTP, panelu zmienione, a hasła do DirectAdmin przez WHMCS nie mogę zmienić dostaje błąd

Zmiana hasła nie udała się!

gdy przeczytałem dzisiejszy post z tego tematu że serwer nie działa (jak również mój) zacząłem szukać innej firmy, ale po chwili pomyślałem że może nic się wielkiego nie stanie, a tu jednak takie coś. Gdyby to były jeszcze jakieś nie warte pliki to nie bym był zły, ale dla mnie to były bardzo ważne obrazki i ich nie mam.

 

Nie jest to opinia o firmie więc piszę tutaj. No, ale jeśli adminowi/moderatorowi nie spodoba się że post tutaj umieściłem proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no teraz to nawet ja mam tego włama.

 

Przepraszam za spam, ale czy możesz zmienić hasło? Bo w panelu pokazuje cały czas że mam zajęte 108MB powierzchni tyle ile miałem przed włamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

sssnm.png

 

To że nie używam konta to nie znaczy że pozwalam na takie coś...

 

 

Muzyczka trochę uspokaja no ale weźcie... Drugi włam w miesiącu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hack by IkrizZy

O ile się nie myle, to nie pierwszy hack na tym serwerze.

Bezpieczeństwo to już chyba jest na poziomie -1. A właściciel/administrator inż. Miodek nie wyciągnął żadnych wniosków po ostatnim incydencie.

 

Nie jest to opinia o firmie więc piszę tutaj. No, ale jeśli adminowi/moderatorowi nie spodoba się że post tutaj umieściłem proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Od tego masz specjalny dział: http://www.webhostin...kusje-uphostpl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że nie używam konta to nie znaczy że pozwalam na takie coś...

Pozwalasz na takie cuda. Tak samo jak spora część innych klientów. I to nie tylko hostingu w uphost.pl ale i innych firm. Ile razy był płacz na forum, że coś nie działa i klient się wynosi. A za tydzień/dwa ten sam płacz, że znowu nie działa

 

Wiem, wiem smile.png Chodziło mi o ten post.

Ciekawe czy są jakieś backupy danych zrobione przez administratora i czy backupy zrobione samemu są chociaż bezpieczne.

Jak wyparowały Ci pliki, to może być licho z kopiami jeśli były przechowywane na tej samej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ad acta:

Problem z dostępnością do serwera był pomiędzy ~13:28 a ~15:14.

"Hack" - przynajmniej w przypadku mojego konta - nastąpił ok. 15:54.

Tak jak powyżej - brak możliwości zalogowania jakiegokolwiek, by cokolwiek próbować naprawić.

Mój support ticket dotyczący poprzedniego włamu na konta wciąż bez odpowiedzi od 3 grudnia.

Heh... : ) (ironiczny uśmiech)

Edytowano przez Piotr GRD (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×