Skocz do zawartości

Polecane posty

Przecież hula:)

 

 

Konta opłacone w terminie zostały przywrócone.

 

Konta z nieopłaconymi rachunkami starszymi jak "liczone od dziś dnia" 14 dni nie zostały przywrócone.

 

Jeżeli chcesz wyjaśnić sprawę, prosimy o kontakt za pomocą ticket system w Panelu klienta, nie email !

 

Takiego majla dostałem. Może nie opłaciłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

opłate mam dopiero w czerwcu.

 

Internal Server Error

 

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@discoteam.tk and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache/2 Server at discoteam.tk Port 80

 

 

a i chwile przed tym widziałem na monitorach time out ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku błędów 500 - posprawdzajcie swoje pliki .htaccess.

Coś zmieniło się w konfiguracji, bo jak dla mnie od dziś dnia "Options +FollowSymLinks" powoduje błąd 500 właśnie, mimo iż poprzednio grało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Tak między nami to na chwilę obecną usługa jest w skali bieżącego roku więcej niedostępna niż dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Tak między nami to na chwilę obecną usługa jest w skali bieżącego roku więcej niedostępna niż dostępna...

Dobre :D I prawdziwe hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku błędów 500 - posprawdzajcie swoje pliki .htaccess.

Coś zmieniło się w konfiguracji, bo jak dla mnie od dziś dnia "Options +FollowSymLinks" powoduje błąd 500 właśnie, mimo iż poprzednio grało.

Uroki konfiguracji Apache ;)

 

Czyli łatwiej zreinstalować serwer i przywrócić backup z kiedyśtam, niż naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

kiedyś pisałem, że korzystam... no i ogólnie to dobry hosting wiem, że P. Miodek pracuje i nie ma zbytnio czasu na hosting dlatego tak jest jak jest.. gdyby nie to to pewnie by był najlepszy hosting jak był... no cóż aktualnie Shared działa bo VPsy ciagle maja uptime 100 % a o tym to juz jak widzę zapominacie...

 

internal 500 hmmm napisz na ticket może P.Miodek w wolnej chwili po pracy odpowie.

Edytowano przez edekzkrainykredek87 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś kumplem Damian ato swoim wpisem zrobiłeś mu solidną antyreklamę.

 

P. Miodek pracuje i nie ma zbytnio czasu na hosting

napisz na ticket może P.Miodek w wolnej chwili po pracy odpowie.

 

Na coś trzeba sie zdecydować albo pracuje sie u kogoś albo ma się własny biznes. Własnego biznesu hostingowego nijak nie da się połączyć z pracą chyba, że ktoś ma w pracu luz i może własnymi sprawami się zajmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

O ile to nie jest inrzynier Miodek w innym wcieleniu i nie próbuje się wybielić poprzez tłumaczenia że jest zajęty i nie ma czasu na hosting. Jak nie ma czasu to niech odpuści prowadzenie takiego biznesu, to nie jest robota w wolnym czasie tylko cóś nieco bardziej poważnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

To nie może zatrudnić kogoś na support i doglądanie serwera?

 

Skoro pracuje i ma firmę to go powinno stać zwłaszcza jak sam nie ma czasu dla własnej działalności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie może zatrudnić kogoś na support i doglądanie serwera?

 

Skoro pracuje i ma firmę to go powinno stać zwłaszcza jak sam nie ma czasu dla własnej działalności smile.png

 

No przecież dał ogłoszenie że szuka pracownika :D Widocznie za dużo chętnych i nie wiedział na kogo sie zdecydować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo ten darmowy hosting nie potrzymał...

Witamy.
Z dniem dzieijszym chcemy Państwa poinformować o wycofaniu się z oferowania darmowego hostingu.
Prosimy przenieść swoje dane na hosting płatny lub inny darmowy np. CT8.pl
Prosimy to zrobić do 48 godzin.
Pozdrawiamy. UPhost.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam użytkowników darmowego hostingu uphost.pl do siebie :) W razie czego, pomogę przy przenosinach etc.

 

Miło, że Damian uwzględnił mój projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo ten darmowy hosting nie potrzymał...

Witamy.
Z dniem dzieijszym chcemy Państwa poinformować o wycofaniu się z oferowania darmowego hostingu.
Prosimy przenieść swoje dane na hosting płatny lub inny darmowy np. CT8.pl
Prosimy to zrobić do 48 godzin.
Pozdrawiamy. UPhost.pl

 

musi oszczędzać widocznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli mogę tutaj, to informuję, że z dniem dzisiejszym oferta darmowego hosting firmy Uphost.pl została przejęta przez ct8.pl.

Wszystkie konta użytkowników zostają przeniesione na serwer CT8. Każdy użytkownik otrzymuje konto o parametrach podanych na stronie głównej CT8.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę stare ale jest z 8.12.11

Witamy.

Dziś dnia zarejestrowalismy po zgłoszeniu klientów małą przerwę w dostępie do hostingu www / vps w serwerowni KRDC.

Serwerownia miała atak DDOs na serwer jednego z klientów, nie nasz.

Chwile potrwało przekierowanie sesji BGP i dlatego wystąpił ten mały problem, nie z naszej winy.

Pozdrawiamy UPHost.pl

1.1.12

 

Witamy.

Dziś w nocy między 1 a 3 nastąpiła awaria dysku w serwerze.

Dysk z kopiami bezpieczenstwa jest cały i zdrowy, postaramy się przywrócić 100 % danych.

Prace zostaną rozpoczęte jutro od diagnozy dysku pierwszego a następnie wymiany go na nowy.

Pozdrawiamy.

Masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×