Skocz do zawartości

Polecane posty

Support to u nich istnieje? Niby godziny pracy, ale online chat off. Telefony również wyłaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A jakieś info, link, albo cokolwiek potwierdzającego te rewelacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uphost.pl idzie pod młotek smile.png

Rozumiem, że kupujesz :) Niedawno przymierzałeś się do firmy hostingowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

Nie

Rozumiem, że kupujesz smile.png Niedawno przymierzałeś się do firmy hostingowej

 

Nie narazie nie kupuje, muszę nabrać doświadczenie.. a pewnie w przyszłości jeszcze dużo firm będzie na sprzedaż to wykorzystam okazje i zakupie. Informacje dostałem od samego właściciela na GG, zapytałem go ten odpowiedział jednoznacznie "uphost.pl idzie pod młotek, otwieram nowy serwis"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"uphost.pl idzie pod młotek, otwieram nowy serwis"

Czekamy z niecierpliwością biggrin.png Trza nabyć popcorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

UpHost ma pójść za 3 tys... może nowy właściciel polepszy jakoś, tak jak Miłosz zakupił od hmm.. Tadeusza? Castpol :) a każdy wie jaką opinia była wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

No proszę, to się nazywa hardość ducha :D Jeden nie wypalił to trzeba sprzedać i otworzyć drugi. Ten skończył tak samo jak pierwszy to trzeba szybko sprzedać i robić kolejny i nie poddawać się i uparcie dążyć do celu :D

 

3 tysiaki ? To nieźle się chłop wycenił...

 

Irek - kilka postów wyżej podał źródło nowiny: sam właściciel objawił mu się na GG z dobrą nowiną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od hmm.. Tadeusza? Castpol smile.png a każdy wie jaką opinia była wcześniej

Tomasza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Mistrz Miodek nie zaklinał się tu na wszystkie świętości, że uphost nie będzie sprzedany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

No napisałem ze rozmawiałem z właścicielem na GG i mi to pokazało

 

01876026477874253276_thumb.png

 

Ps. Kolejny "biznes" nie ma byc jak on napisał mi związany z hostingiem tylko dla "zboków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irek - kilka postów wyżej podał źródło nowiny: sam właściciel objawił mu się na GG z dobrą nowiną biggrin.png

Przepraszam, czytałem wyrywkowo, akurat przenosimy konta do Polski i nie mogę za dużo czasu poświęcić dyskusje dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedaż poprzedniego hostingu Pana Miodka wyszła hostingowi tylko na dobre, w tej chwili pod pieczą Kylosa złego słowa powiedzieć nie można. Jeśli i w tym przypadku jakaś większa firma by to przejęła pod siebie, to na dobre dla klientów (tych co jeszcze zostali).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to za taką przyjemność przejęcia to jeszcze D.Miodek powinien dopłacić potencjalnemu zainteresowanemu.

Kto o zdrowych zmysłach kupi cudotwór z taką historią, gdzie najpierw musiał by sporo czasu na ogarnięcie tego poświęcić...

Edytowano przez kafi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech chiał, że dzisiaj muszę przenieść moją licencję DA zakupioną u niego na inne IP. Zero kontaktu.... chyba, że ktoś będzie miły i podeśle jakiś prywatny kontakt do Pana Miodka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Problem tkwi w tym że jego poprzedni biznes nie miał tak mocno zszarganej opinii jak ten obecny. Nawet jeżeli jakiś wariat by to kupił to i tak nie powstrzyma masy negatywów (na starcie) i dalszego odpływu klientów. To będzie prawdziwy orzech do zgryzienia żeby to dalej pociągnąć i wyjść z opiniami na plus. Nie jest to rzecz niemożliwa ale tutaj będzie naprawdę ciężko.

 

Biznes dla ,,zboków" ? Jak to rozumieć ? Ogłoszenia towarzyskie ? Portal społecznościowy dla niecnych ludzi ? Hosting z końcówką .xxx ? Cokolwiek to będzie, to na pewno będzie ciekawie. Żeby się to tylko źle nie skończyło o_O... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bigsmok

nie wiem dokładnie, nie dopytywałem go ;) a moze coś na wzór sexfotka oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pech chiał, że dzisiaj muszę przenieść moją licencję DA zakupioną u niego na inne IP. Zero kontaktu.... chyba, że ktoś będzie miły i podeśle jakiś prywatny kontakt do Pana Miodka?

Jeśli masz ją jeszcze przypisaną do starego IP ;) to spróbuj napisać bezpośrednio do supportu DA podając cid, lid, stare ip, nowe ip.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie działa mi serwer klienta. tel. supportu nie działa chyba w soboty bo nikogo niema. niedziela również wisi i do poniedziałku tyle roboty bym zrobił. mać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż... wygląda na to, że transakcja została dokonana.

Właśnie otrzymałem email informujący o przejęciu usług UPhost.pl / UPares.pl przez KRDC sp. z o.o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×