Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomick

Chmurka.pl - luźna dyskusja

Polecane posty

Pierwsze wrażenie: brak jakichkolwiek informacji technicznych na stronie. Rozumiem koncepcję minimalizmu, ale jakiś link do tabelki, która zawiera konkretną specyfikację techniczną by się przydał :) Nie ma na przykład co za bazy danych dajecie itd. Nic nie mówi mi zwrot "nieograniczona liczba baz danych". To jest pustosłowie.

 

Druga sprawa to "SYNCHRONIZACJA" jako określenie możliwości zakupu domeny czy certyfikatu ssl do konta :) To nie jest właściwe słowo ;)

 

Strona prezentuje się lepiej niż większość stron opartych o jakieś darmowe szablony, więc plus za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomick, za te niedogodności w imieniu firmy przepraszam i zapewniam, że odpowiednie informacje pojawią się na początku przyszłego tygodnia!

Pomyślimy również nad lepszym słowem. ;)

 

Pozdrawiam,

Mateusz Dominiak

BOK Chmurka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Rozumiem że logo NASK'u na Państwa stronie ma sugerować że posiadacie status partnera ? Jeżeli tak proszę o potwierdzenie tych danych.

Jaki panel zastosowano do administracji kontem www ?

Nie możesz sobie tego sprawdzić? Odpowiedź na jedno i na drugie da się wygoglać w około 15-20 sekund.

 

http://www.dns.pl/porozumienie/partners/mxk.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Świetna innowacyjna usługa wyróżniająca się z pośród 1000 innych w forum...

 

a tak serio

 

zwykły hosting w nie najlepszej serwerowni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróćmy uwagę na możliwość dowolnego konfigurowania pakietu hostingowego.

Nie narzucamy gotowych powiązań przestrzeń-transfer, dzięki czemu klient nie musi kupować zbędnej mu przestrzeni czy transferu. Płaci tylko za to, czego potrzebuje.

Ponadto istnieje możliwość downgrade/upgrade każdego serwera - wg potrzeb chwili.

 

Poza tym: rozliczenia miesięczne, prawdziwe wsparcie 24/7, mocny, dobry sprzęt wyposażony w SSD są naszymi atutami.

 

@Devil korzystamy ze sprawdzonego DirectAdmina.

 

W razie pytań pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Mateusz Dominiak

BOK Chmurka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Zwróćmy uwagę na możliwość dowolnego konfigurowania pakietu hostingowego.

Nie no rewelacja, nikt tego nie oferuje jeszcze

 

Nie narzucamy gotowych powiązań przestrzeń-transfer, dzięki czemu klient nie musi kupować zbędnej mu przestrzeni czy transferu. Płaci tylko za to, czego potrzebuje.

No super, w pozostałych firmach płaci za zbędne parametry, tutaj będzie płacił tylko za te jakie zadeklaruje w zużyciu, bajka

 

Ponadto istnieje możliwość downgrade/upgrade każdego serwera - wg potrzeb chwili.

Niespotykane nigdzie rowiązanie, firmy z reguły jak klient chce downgrade wyrzucają go na zbity pysk, jak śmie płacić mniej za mniejsze zasoby

 

Poza tym: rozliczenia miesięczne, prawdziwe wsparcie 24/7, mocny, dobry sprzęt wyposażony w SSD są naszymi atutami.

No do tej pory nikt tego nie ma, wszyscy używali domowych pecetów podpiętych SDI/BDI do internetu z dyskami na ATA (niekórzy dorobili się SATA, ale tylko bogatsze firmy) a tu taka nowość SSD, no bajka

 

@Devil korzystamy ze sprawdzonego DirectAdmina.

 

Coś dodatkowego czy standardowe sh setup.sh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek na WHT założyliśmy, tak jak zostało wspomniane, aby uzyskiwać od użytkowników opinie, które mogą pomóc w podnoszeniu jakości świadczonych usług. Z uwagi na to sugeruję, aby proponować "co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić". Jako młoda firma naprawdę jesteśmy otwarci na uwagi klientów.

 

Pozdrawiam,

Mateusz Dominiak

BOK Chmurka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Wątek na WHT założyliśmy, tak jak zostało wspomniane, aby uzyskiwać od użytkowników opinie, które mogą pomóc w podnoszeniu jakości świadczonych usług.

 

Jak wspomniałeś chcecie uzyskać opinie od użytkowników, więc zapytajcie użtykowników

 

Założyliście konto na wht do szukania klientów a nie pytania o opinie użytkowników bo ich nie ma ;P

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie MEGA NEGATYW

- sztuczny szum reklamowy na forum

- BEZPŁATNA domena .art.pl za 7.90/69.00 na ROK !!!!! - chyba oszaleliście !!!!

- jak dla mnie ukryty cennik domen - brak tego w menu domen tylko trzeba szukać tego na dole strony małymi literkami

- "Dzięki zastosowaniu bezawaryjnych dysków SSD, przesyłanie danych jest szybsze niż kiedykolwiek wcześniej." chyba nie ta przyczyna do tego skutku

- sprzedajecie certyfikaty ale poczty przez www już nie możecie zabezpieczyć SSL-em ?

- macie zarejestrowany znak towarowy "bezpieczeństwo najwyższych lotów" oraz "chumrka.pl" i wygląd w urzędzie patentowym, bo mi w ich bazie nie udało się znaleźć ?

- kawałek z regulaminu: "Cennik – cennik usług świadczonych przez Usługodawcę. Jego aktualna wersja dostępna jest pod adresem:........................ Cennik stanowi integralną część Regulaminu."

 

 

Przenoszę ten wątek do luźnych rozmowach o hostingu i wstawiam nowy i pusty, w którym proszę zamieszczać opinie o funkcjonowaniu, stabilności, itp., tego hostingu a nie dywagacji jak fajna i dlaczego jest oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nazwie domeny krajowej *.pl oraz europejskie *.eu można korzystać z polskich znaków diakrytycznych tj. ą, ę, ś, ź, ń itd. Nazwy domen globalnych *.com nie mogą zawierać polskich znaków.

 

Od kiedy globalne domeny nie mogą być IDN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Dla mnie wogóle jak widze kto jest właścicielem to nie czytam dalej.

Do tego rozsyłaja reklame pod przybranym szyldem do uzytkowników włąsnego forum :)

http://vbhelp.pl/serwery-hosting-30/oferta-specjalna-serwerow-chmurka-pl-dla-uzytkownikow-vbhelp-pl-8672/

 

Przeciez szanowny Max i właściciel chmurki to ta sama osoba.

No chyba, że jakies rozdwojenie osobowosci.. Mielismy juz tutaj takich (LH)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wogóle jak widze kto jest właścicielem to nie czytam dalej.

Do tego rozsyłaja reklame pod przybranym szyldem do uzytkowników włąsnego forum :)

http://vbhelp.pl/ser...vbhelp-pl-8672/

 

Przeciez szanowny Max i właściciel chmurki to ta sama osoba.

No chyba, że jakies rozdwojenie osobowosci.. Mielismy juz tutaj takich (LH)

 

Witam !

 

Osobiście nie polecam właściciel http://vbhelp.pl/

wczoraj odstałem 3 spamy z tego forum reklamujące hosting !

Do tego Proponuje umieścić swoją ofertę na tym forum a sami przekonacie się jak to wygląda (ban)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to, że wysłał reklamę ze swojego forum to chyba nie jest takie dziwne, chyba że rzeczywiście ciągle spam tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Osobiście nie polecam właściciel http://vbhelp.pl/

wczoraj odstałem 3 spamy z tego forum reklamujące hosting !

...

 

Dziwne, jestem użytkownikiem vBhelp praktycznie od początku istnienia i nigdy nie spotkałem się ze spamem z strony Maxa. Wczoraj dostałem tylko jeden e-mail z ofertą, a nie jak piszesz 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, jestem użytkownikiem vBhelp praktycznie od początku istnienia i nigdy nie spotkałem się ze spamem z strony Maxa. Wczoraj dostałem tylko jeden e-mail z ofertą, a nie jak piszesz 3.

Dokładnie, poszedł 1 mailing. Przecież to też normalna praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissi

Jak się ma slogan "serwery najwyzszych lotów" do uptime 99%?

 

Chyba lekko licząc to 4 dni w roku gdy usługa nie będzie działała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu coś bez Host :) Przesympatyczna nazwa marki i świetny logotyp, bardzo fajna i przejrzysta strona o jakości się nie wypowiem bo nie miałem jak sprawdzić :) Po prostu jak dziecku podoba mi się pomysł chmurki :)

 

Choć po przeczytaniu chmurka.pl zaświeciło mi się "cloud computing".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by było może i dobrze gdyby nie sprzedawali darmowej domeny przeznaczonej do działalności artystycznej .art.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Wszystko by było może i dobrze gdyby nie sprzedawali darmowej domeny przeznaczonej do działalności artystycznej .art.pl

 

Dałbym Ci plusa gdyby nie ten błąd z modyfikacją.

regdos ma rację, po prostu jawne nabijanie kogoś w butelkę.

 

No ale cóż każda Firma ma jakąś politykę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do art.pl z pytaniem czy chmurka może sprzedawać ich domeny i dostałem odpowiedź:

Witam,

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi. Przede wszystkim jest to niezgodne z naszym

regulaminem. Mam wrażenie, że ta firma nie funkcjonuje na poważnie - nie sposób

się z nimi skontaktować. Podejrzewam, że to po prostu błąd w liście domen,

pobranej skądś automatycznie.

 

Postaramy się wyjaśnić tę sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszamy za sytuację z domeną .art.pl i jednocześnie dziękujemy za zwrócenie na to uwagi. Jej obecność w ofercie była błędem designera, który zaczerpnął informacje z niewłaściwej listy domen funkcjonalnych.

Jednocześnie pragnę poinformować, że próba rejestracji domeny .art.pl zostałaby odrzucona gdyż nie widniała ona w spisie domen możliwych do rejestracji- po prostu błąd w designie.

Przedstawiciel domeny .art.pl trafił na zajętą infolinię działu handlowego, wykonaliśmy telefon zwrotny natychmiast po zakończeniu rozmowy, która aktualnie trwała. Istnieją również inne drogi kontaktu: czat lub mail.

 

Jeszcze raz przepraszamy za wprowadzenie w błąd.

 

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

Edytowano przez Chmurka.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Przepraszamy za sytuację z domeną .art.pl i jednocześnie dziękujemy za zwrócenie na to uwagi. Jej obecność w ofercie była błędem designera, który zaczerpnął informacje z niewłaściwej listy domen funkcjonalnych.

Jednocześnie pragnę poinformować, że próba rejestracji domeny .art.pl zostałaby odrzucona gdyż nie widniała ona w spisie domen możliwych do rejestracji- po prostu błąd w designie.

Przedstawiciel domeny .art.pl trafił na zajętą infolinię działu handlowego, wykonaliśmy telefon zwrotny natychmiast po zakończeniu rozmowy, która aktualnie trwała. Istnieją również inne drogi kontaktu: czat lub mail.

 

Jeszcze raz przepraszamy za wprowadzenie w błąd.

 

 

Pozdrawiam,

Max Kwiatkowski

 

Ten post potwierdził tezę, iż posiadane przez Państwa konto na WHT zostało utworzone w celu "reklamy", ponieważ o tej domenie ART.pl pisało się już dużo wcześniej. Nawet w tym temacie. Dokładnie to 15 Maja. Tutaj umieszczam link: http://www.webhostingtalk.pl/topic/30269-opinie-chmurkapl/page__view__findpost__p__252566

Jednak wolicie informować ludzi o nowościach, niż czytać opinie i uwagi, ale to już nie moja sprawa. :)

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszamy za sytuację z domeną .art.pl i jednocześnie dziękujemy za zwrócenie na to uwagi. Jej obecność w ofercie była błędem designera, który zaczerpnął informacje z niewłaściwej listy domen funkcjonalnych.

Jednocześnie pragnę poinformować, że próba rejestracji domeny .art.pl zostałaby odrzucona gdyż nie widniała ona w spisie domen możliwych do rejestracji- po prostu błąd w designie.

 

Bzdury Panie gadacie, tak jak pisał Kolopik zwracałem Wam tą uwagę już raz dawno temu, przy okazji pytałem również jak to jest z Waszym TM przy logotypie i haśle reklamowym czyli

czy macie zarejestrowany znak towarowy "bezpieczeństwo najwyższych lotów" oraz "chumrka.pl" i wygląd w urzędzie patentowym, bo mi w ich bazie nie udało się znaleźć ? Jak to jest ?

 

Dodatkowo dopytam, macie zgodę wydawnictwa Polskapresse na wykorzystanie logotypu gazety "Polsak The Times" w swoim banerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×