Skocz do zawartości
noodly

[opinia] Host7.pl / Subtech.pl [negatyw!]

Polecane posty

Chcialem odradzic wszystkim zakupy w tej firmie. Dzsiaj moje konto zostalo zablokowane bez podania zadnej przyczyny. Na koncie mailem dosyc powazna strone

 

Na stronie nawet nie ma numeru telefonu... TRAGEDIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie nawet nie ma numeru telefonu... TRAGEDIA !!!
Przed zakupem nie weryfikowałeś dostępnych metod kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie nawet nie ma numeru telefonu... TRAGEDIA !!!

 

Nie ma? czy sie strony nie obejrzało?

http://www.subtech.pl/index.php?option=com...8&Itemid=33

 

Kontakt:

BD SYSTEMS S.C

ul. Grabiszyńska 281, 53-234 Wrocław

NIP: 894-283-16-91

 

REGON: 020081224

 

 

Bank PKO BP: 45 1020 5226 0000 6102 0193 7861

 

Konsultanci są do Twojej dyspozycji pod następującymi adresami:

admin@subtech.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć - pytania techniczne

biuro@bdsystems.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć - sprzedaż hostingu

 

Telefon:

+48 071 339 24 47 (pn.-pt. 9-17)

Czat online gadu-gadu:

Marcin Biuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem u nich hosting ok 2 mce temu.

 

Na początku nie potrafili odebrac Płatności allegro, musiałem przelewem wpłacić ponownie.

 

Po kilku dniach nie otrzymałem pomocy technicznej.

 

Do teraz wieczorami czas ładowania strony sięga 40 sekund.. Pingi żałosne, a transfer często kilka kB.. Koniec z tym! Szukam nowego dostawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też zauważyć, że na Allegro ludzie zaczynają mieć odwagę do komentarzy negatywnych.

 

Zapomniałem też dopisać odnośnie kontaktu. Nigdy nikt nie odebrał telefonu jak dzwoniłem. Na maile różnie odpisują, czasem kilka h, czasem 2-3 dni (lub w ogóle).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dobrze zapoznać to konta sprzedawane były pod paroma userami na allegro i przez parę dni subtech wystawiony był na sprzedaż (całość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shou miało dużo, a to dużo niższe ceny, do tego lepsze parametry... Ale za to subtech jest na top100 na całkiem dobre pozycji jak na taki czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego,że konto w host7 założyłem ponad pół roku temu, wybrałem największą pojemność konta. Cóż cena przyciągała ;) założyłem też u nich domenę. Tak więc powinienem być u nich klientem priorytetowym :) Po pewnym czasie próbuję wejść na stronę, domena nie działa. Ok poczekam parę dni...po tygodniu to samo, piszę do administracji po czym dowiaduje się żę zmienili DNSy domen(bez powiadomienia mnie o tym!), kazali mi się zalogować na stronę dostawcy domeny i zmienić. Super! tylko jak już wiecie, dostawcą domeny jest owa firma hostngowa:) Co się okazało? nie byli w stanie podać mi strony do zalogowania się w celu zmiany DNSów. Tak więc domena poszła się je.... Mało? czytaj dalej...za jakiś czas loguję się do panelu admina (konta www) w celu zrobienia zrzutu bazy danych (wspomnę że baza danych była stale wykorzystywana przeze mnie) okazuje się że w mojej bazie rzekomo nie ma żadnego użytkownika bazy! a po lewej stronie wyświetla mi "bazy danych: 0/bez limitu" :) Nie dość żę na stronę muszę wchodzic przez pieprzony darmowy alias,to jeszcze nie mogę zrobic zrzutu bazy, czyli wszystko (całe forum) stracę jak zakończę współpracę z firmą HOST7!. Mało? niee to jeszcze nie koniec;) Od paru dni mam problemy z logowaniem się do serwera FTP :), czyli prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości nie będe miał dostępu do FTP :)

 

Chyba już każdy wie o co chodzi...omijajcie tą firmę jak najszerszym łukiem! Prawde mówiąc nie jedna darmowa firma hostingowa jest o niebo lepsza od znanego Host7 / Subtech.

 

Ahh dodam jeszcze, że kontakt z nimi jest beznadziejny, odpisują rzadko na maile, na GG w ogole nie odpisują :), w razie problemu w żaden sposób nie pomagają! WIEEEEEEEEEEEELKI NEGATYW! "Dokończę umowę" i zwijam się od nich...pozdrawiam wytrwałych w czytaniu :)

 

http://www.subtech.pl/ suck!

http://www.host7.pl/ suck!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się okazało? nie byli w stanie podać mi strony do zalogowania się w celu zmiany DNSów. Tak więc domena poszła się je....
No to powinni sami się tym zając i zmienić to ręcznie.

 

W sprawie b.danych - pisałeś do nich na BOK, że masz ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam hosting w tej firmie co prawda, krótko ale z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że za ceną, którą płacę za taki hosting jestem z niego w 100% zadowolony :] 10GB/100GB miesięcznie za 159zł/rok + full opcja (wszytko bez limitów).

Zdarza im się że serwer strasznie zamuli ale trwa to może max 10min ale strony nadal działają. Mają jakieś problemy z cPanelem bo czasem się nie chce ładować ale to również można znieść. Co do kontaktu to nie są może zbyt uprzejmi ale nie narzekam - nigdy na odpowiedź nie czekałem dłużej niż 1 dzień.

Ja ze swojej strony polecam ten hosting dla osób, które mają mało pieniędzy a wielkie ambicje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

159zł (na stronie 199) to wg Ciebie mało pieniędzy? Za taką kwotę można kupić porządne konto z mniejszymi parametrami ale w lepszej firmie. Serwery mają w USA więc i pingi wysokie i oferta średnia bo serwerów w USA jest pełno i o lepszych warunkach.

 

Polecasz ... ale serwer muli, polecasz ... ale kontakt nieuprzejmy, polecasz ... ale cpanel się krzaczy, polecasz ale gdzie tu logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze Ci którzy chcieli skorzystac z uslug tej firmy, zmienili zdanie. Dodam jeszcze, że firma w ciagu ostatnich 4 miesiecy, 2 razy zmienila wlasciciela/nazwe :) to moj ostatni post w tym temacie. Negatyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×