Skocz do zawartości
nvu

[opinie] Webh.pl

Polecane posty

Witaj,

 

 

wtedy to faktycznie problem leżał po naszej stronie, ale to była pojedyncza sytuacja.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problemy o których mówicie zazwyczaj wynikają z winy skryptów.

 

 

Też to parę razy słyszałam... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem klientem webh.pl już ponad rok. Mimo moich próśb o wykasowanie mnie z listy klientów wciąż otrzymuje wiadomości z DA i WHMCS gdzie nawet nie mogę się już do konta zalogować. Dziś kolejna niespodzianka e-mail o takie treści :

 

A new message or response with subject:

 

Webh.pl - Zmiana wlasciciela!

 

 

 

has arrived for you to view.

 

Follow this link to view it:

 

 

 

http://maniks.webh.pl:2222/CMD_TICKET?action=view&number=000000666&type=ticket

 

 

Czyli rozumiem, że Pan Kamil sprzedał firmę ? Jestem ciekaw komu i dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtd

Czyli rozumiem, że Pan Kamil sprzedał firmę ? Jestem ciekaw komu i dlaczego :)

 

Po czym wnosisz że sprzedał? Może w końcu sam stał się właścicielem webh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po czym wnosisz że sprzedał? Może w końcu sam stał się właścicielem webh ;)

 

 

Po treści wiadomości:

 

 

A new message or response with subject:

 

Webh.pl - Zmiana wlasciciela!

 

 

Dodatkowo na stronie http://webh.pl/index.php?cmd=contact faktycznie widnieje już inna firma niż wcześniej

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie bo jak wcześniej pisałem nie mogę się już zalogować na konto dlatego też pytam czy zaistniała sprzedaż do innej firmy czy tylko zmiana właściciela w danych firmy a Pan Kamil dalej jest właścicielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

treść wiadomości na temat której rozmawiacie:

 

Szanowni Panstwo!

 

Uprzejmie informujemy iz z dniem 13 lipca 2011 roku marke Webh.pl oraz jej

zobowiazania przejmuje firma:

 

F.H.U. Webte

ul. Geodetow 1/A8

35-959 Rzeszow

NIP: 7952520006

Regon: 180711419

 

Oplaty i warunki swiadczonych uslug nie ulegaja zmianie.

 

Od 13 lipca ulega zmianie numer konta na ktory nalezy dokonywac wplat za

swiadczone uslugi:

 

F.H.U. WEBTE

ul. Geodetow 1/A8

35-959 Rzeszow

 

ING Bank Slaski S.A.

 

13 1050 1546 1000 0090 9029 7236 ( Dla platnosci krajowych)

 

PL 13 1050 1546 1000 0090 9029 7236 (Platnosci zagraniczne)

 

 

 

 

W przypadku braku akceptacji powyzszej zmiany z Panstwa strony prosimy o

stosowna wiadomosc na adres sprzedaz@webh.pl (do dnia 20.07.11r.).

Brak akceptacji oznacza, ze usluge na Panstwa rzecz nadal bedzie

swiadczyc firma F.H.U. czacha.pl do momentu wniesienia oplaty za kolejny

okres rozliczeniowy.

 

Pozdrawiamy serdecznie,

Webh.pl

 

Co do tego:

 

Nie jestem klientem webh.pl już ponad rok. Mimo moich próśb o wykasowanie mnie z listy klientów wciąż otrzymuje wiadomości z DA i WHMCS gdzie nawet nie mogę się już do konta zalogować. Dziś kolejna niespodzianka e-mail o takie treści :

 

Prześlij mi proszę swój numer klienta. Usuniemy dane raz na zawsze :-) Przepraszam za zaistniałą sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam , czy ktoś posiada vps medium i na nim postawiony serwer do cs na webh ? , ja taki posiadam i nie wiem czemu ale co chwile są takie ściny albo lag duży,

ma ktoś podobną sytuacje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Arva: A czytałeś w ogóle ich regulamin?

 

- Abonent zobowiązuje się do nie uruchamiania serwerów gier w ramach ofery VPS. Zaś w przypadku serwerów dedykowany, wymagane jest poinformowanie administracji webh, przy składaniu zamówienia.

Edytowano przez Float (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz ja...

 

 

Broń boże proszę nie płacić tej firmie pieniędzy z góry.

 

Płacilismy przez pewien czas co pół roku.

Z góry.

 

 

Do czasu dopóki stało się, iż usługa automatycznych backupów nie została uruchomiona przez zwykłe niedbalstwo pana Kamila Kozaka i zrezygnowalismy z usług, nie możemy się doprosic o zwrot pieniędzy.

 

 

Co i rusz jakiś problem.

 

 

Sprawa wygląda mniej więcej tak: oprócz jednego dużego forum, posiadamy kilka mniejszych i kilka stron klienckich. Ruch na duzym forum zwiększał się. Poprosilismy o lepszy pakiet.

(wcześniej mielismy dedyka, ale nikt go nie pilnował i jak ***nął zasilacz to się zorientowali dopiero wtedy kiedy nasi klienci zaczęli dzwonić z pretensjami, że nic nie działa)

Kamil zaproponował nam osobny serwer na bazę SQL i codobowy bakap za oczywiście dodatkową opłatą, zaznaczając, że będzie to wersja próbna/testowa.

 

Zgodzilismy się i poszliśmy na ten układ.

 

Codziennie zaliczaliśmy jakieś pady.

 

Wkurzałam się strasznie, ale tumaczenia, że serewer najlepiej konfiguruje się w biegu i w locie plus parametry jakie dostaliśmy od webh'a jakoś na mnie działały.

 

 

Któregoś dnia z rana posypało się kilka tabel SQL z tego największego forum.

 

Dostaliśmy telefon od Kamila z zapytaniem: ale macie jakąś kopię bazy???

 

 

No dostałam apopleksji, o ile można zrozumieć, że ktoś nie jest specem w konfiguracji serwerów o tyle niedbalstwa nie zniosę.

 

 

Ucielkliśmy od razu na inne serwery z największym forum ... resztę zostawiając sobie do przeniesienia na po wakacjach.

 

 

Jednak konfiguracja i zablokowanie nam wszelkich dostępów do serwera uniemożliwia nam sprawdzenie ile tak na prawdę zajmujemy miejsca.

 

Prosiliśmy w zeszłym miesiącu o wytyczne i dane. Wyczyścilismy seerwer i pojechalismy na wakacje.

 

Dzisiaj dostajemy info przez telefon, że dupa.

 

 

I tak z miesiąca na miesiąc.

 

 

 

O ile chwaliłam tą firmę dopóki miał nad tym wszystkim pieczę pan radek o tyle teraz odradzam i przestrzegam.

Edytowano przez Mamuśka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zgodnie z regulaminem naszych usług teoretycznie nie musimy zwracać wniesionej opłaty. Tutaj został zrobiony wyjątek i taki zwrot zostanie oczywiście zrobiony. Jeżeli chodzi o zmianę usługi na mniejsza to prosiłem o wyczyszczenie serwera gdyż wykorzystywaliście o wiele więcej miejsca aniżeli było dostępne w pakiecie na który docelowo chcieliście przejść. Zmiana pakietu w trakcie okresu rozliczeniowego nie jest dostępna i nigdy nie była.

 

Zmiana właściciela nastąpiła po tej sytuacji więc nowy właściciel nie ma z nią nic wspólnego.

 

Korzystaliście z MySQL bezpłatnie w ramach testów o których oczywiście zostaliście poinformowani.

 

Jednak konfiguracja i zablokowanie nam wszelkich dostępów do serwera uniemożliwia nam sprawdzenie ile tak na prawdę zajmujemy miejsca.

 

Pierwsze słyszę o jakiejś blokadzie.

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście to wszystko usprawiedliwia też fakt informowania nas że będzie robiony bakap, czyż nie?

 

A wielkość zajmowanego miejsca to mieliśmy sobie wywróżyć?

Bo to co pokazuje DA nijak się ma do rzeczywistości i nigdy nie miało...

 

 

Mogę być wiedźmą, czarownicą ... ale wróżką nie jestem... nie pokończyłam odpowienich kursów.

Edytowano przez Mamuśka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście to wszystko usprawiedliwostaliśmy też poinformowani, że będzie robiony bakap, czyż nie?

 

Oczywiście, że tak! Ja nie twierdze w żadnym wypadku, że tak nie było. Dobrze zaznaczyłaś, że zostaliście poinformowani, że taki backup BĘDZIE ROBIONY, ale nie od razu o czym też wiedzieliście.

 

A wielkość zajmowanego miejsca to mieliśmy sobie wywróżyć?

Bo to co pokazuje DA nijak się ma do rzeczywistości i nigdy nie miało...

 

Cały czas mieliście i nadal macie dostęp do ssh.

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informowanie nas o różnych rzeczach też ma się nijak do byłej tudzież obecnej rzeczywistości, bo komunikaty przychodzące z systemu kazałeś ignorować i nie przelewać kasy na konto podane w systemie tylko na inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowy czy nie testowy? To nie my ustalamy ceny, miał się robić bakap? Na serwerze podstawowym?

Miał!

Robił się?

Nie.

 

 

Wszystko w temacie, prawie połozylismy forum z pół milionem postów, więc się nie kompromituj i nie dyskutuj tylko wystaw korektę faktury i oddaj kasę.

Edytowano przez Mamuśka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież od samego początku mówię, że taki zwrot zostanie dokonany! Z mojej strony nie ma z tym żadnego problemu!! Gdyby to tylko i wyłącznie ode mnie zależało jutro mielibyście tą kasę na koncie.

 

Z mojej strony temat jest zamknięty.

 

Korektę musi zrobić Radek, a ostatnio mam problemy z kontaktem z nim. Gdy tylko się odezwie to przelew i korekta zostaną do was wysłane.

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przypadku braku akceptacji powyzszej zmiany z Panstwa strony prosimy o

stosowna wiadomosc na adres sprzedaz@webh.pl (do dnia 20.07.11r.).

Brak akceptacji oznacza, ze usluge na Panstwa rzecz nadal bedzie

swiadczyc firma F.H.U. czacha.pl do momentu wniesienia oplaty za kolejny

okres rozliczeniowy.

 

Tak dla ścisłości chciałbym zwrócić uwagę, że to oświadczenie firmy jest bezskuteczne. Aby dokonana została cesja umowy, musi się na to zgodzić klient. Za zgody nie można jednak w żadnym wypadku uważać "braku wysłania e-maila w ciągu 14 dni o braku akceptacji". To jest zwyczajnie śmieszne i nie rodzi żadnych skutków prawnych, o ile ma to dla klientów webh oczywiście jeszcze jakiekolwiek znaczenie. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pieniędzy jak nie było tak nie ma. (u mnie oczywiście)

 

Mało tego - klienci, którym swojego czasu poleciłam webh do hostingu stron firmowych piszą do mnie maile i pytają co zrobić, bo też popłacili za serwery i się nie mogą doprosić o faktury.

 

 

Kamilek jak nie zrobisz z tym porządku to Cie w końcu ktoś podpierdoli do urzędu skarbowego i wtedy to dopiero będziesz miał przesrane... :angry:

Edytowano przez Mamuśka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uściślij czy CI twoi znajomi proszą o faktury za domeny czy hosting. Domenami zajmuje się firma Radka i to on ma jakieś dziwne problemy. Z mojej strony faktury wystawiane są na bieżąco.

 

Tak samo jest ze zwrotem Twojej należności. Radek miał Ci wysłać korektę i miał też dokonać zwrotu części opłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×