Skocz do zawartości
SEO Master

Najlepszy Hosting

Polecane posty

Witam !

 

Jaka firma polska (w skrajnym wypadku zagraniczna) oferuje najlepsze usługi hostingowe ? Nie interesuje mnie cena, może być nawet wygórowana. Interesuje mnie jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Adrian.. no właśnie.. home.pl - toż to parodia jakaś : ) hehe..

 

ja dodam tylko, że odpowiedź na to pytanie ani nie jest łatwa (a może nawet niemożliwa), ani też nie ma chyba sensu... heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
home.pl ...

 

Rozumiem, ze to był post napisany w formie żartu?

 

Najgorszemu wrogowi nie polecę home.pl/nazwa.pl na coś innego niż wizytowka w htmlu.

 

Najlpeszy hosting wedlug mnie to kei.pl. B.dobry support i swietnie skonfigurowane serwery pod kątem sql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdyby tak rozpatrywać wszystkie plusy i minusy, co będzie utrzymywane na serwerze to skończy się na tym, że takowa firma nie istnieje... to tak jakby zapytać jaki samochód jest najlepszy? ok ale pamiętajmy, że każdy ma jakieś konkretne warunki i potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBlood, nie było pytania o to co ma być trzymane na koncie tylko o jakość i niezawodność.

 

Pisząc o wizytówkach wlasnie niezawodnosc i jakość mialem na mysli. Home.pl i nazwa.pl nie są w stanie utrzymać serwerów na takim poziomie, by moc postawić coś więcej niż tylko wizytówkę. Kei.pl także dba o obciążenie swoich serwerów, ale robi to o wiele umiejętniej. Zresztą czy ktokolwiek narzekal na kei? Ciężko mi znależć takie opinie, a przecież to znana firma. Z kolei home i nazwa mają b.duzo negatywnych opinii, nie tylko "dzieci z forami phpbb by przemo". One nie biorą się znikąd :P Nie chcę przesadnie atakować żadnej z tych firm - w koncu jakością zapracowali na swoją pozycję, jednak uważam, iż okreslenie home.pl najlepszym hostingiem, jest co najmniej przesadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@The Blood, sam swego czasu byłem w szczęśliwej 80 kont które wyleciały z home, więc mnie akurat tego mówić nie musisz.

Niemniej jednak na stwierdzenie:

Interesuje mnie jakość.

Nadal odpowiadam home.pl.. dobrze by było gdyby @SEO Master napisał pod co jest mu potrzebne konto, wtedy będziemy mogli rozpocząć dalszą polemikę.. czy home to uciągnie.. czy może lepiej kei.. a może vps ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przetestowalem w swojej karierze kilka hostingow .. ibc, home, nazwe, progreso ale jedny ktory oplacam juz od 2 lat to IQ.pl i ich tez polecam moim znajomym. Hostuje tam duzo projektow i wydajnosc jest bardzo dobra, podobnie jak mozliwosci (zwlaszcza lubie obsluge baz mysql 4.1 i 5.0 w ramach jednego konta, rzadko kto to daje), tak samo jak ioncube loader w standarcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma to być hosting pod bardzo oblegany sklep internetowy. No i musi być szybki.

 

W takim razie shared hosting odpada. Rozejrzyj się za vps/dedykiem. Jesli nie znasz się na obłudze, to mozesz kupic managed lub na wlasną rękę poszukać administratora (do np jednorazowej uslugi skonfigurowania i zabezpieczenia serwera).

 

Najlepiej byloby gdybys podal link do tej strony, chocby na pw, bo niestety ale szklanej kuli to ja nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żart prawda? :P

 

Nie, to nie żart i przeczytaj najpierw dokładnie wypowiedzi w danym temacie zanim coś skrobniesz.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×