Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xbartx

Hosting Na Windows W Home.pl

Polecane posty

Gość xbartx

Microsoft poinformował, że home.pl – największa w Polsce firma świadcząca usługi hostingowe - udostępniła usługę Hosting Windows.

Usługa umożliwia korzystanie z pełnej funkcjonalności platformy technologicznej Windows, w tym hostowania witryn WWW, baz danych oraz poczty elektronicznej.

Usługa Hosting Windows oferowana przez home.pl została stworzona z wykorzystaniem rozwiązań Windows Server 2003 i Microsoft SQL Server 2005. Konfiguracja ta stanowi kompletną platformę umożliwiającą stworzenie i utrzymanie rozbudowanej witryny WWW, opartej o technologię ASP.NET 2.0 i AJAX, bazującą na zaawansowanej bazie danych SQL.

Zaletą usługi jest jej bieżąca aktualizacja o najnowsze funkcjonalności pojawiające się wraz z premierami rynkowymi innowacyjnych rozwiązań informatycznych. Tym samym, aplikacje umieszczone na serwerach home.pl mogą być cały czas aktualizowane i rozwijane zgodnie z najnowszymi trendami w zakresie tworzenia aplikacji internetowych

 

http://itbiznes.pl/art29126.html

 

No i proszę ten Windows wcale nie taki zły jak to o nim powiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dają Access a nie MSSQL... dziwne trochę... i w ogóle bardzo drogo... no ale Home pewnie zrobiło odpowiednie badania rynku, więc raczej chętni się znajdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

używam MSSQL na uczelni

( oprócz tego także oracle, postgres i mysql )

 

no i wg mnie MSSQL to po prostu bajka jeśli chodzi o prostotę użytkowania, tak więc chętni na pewno się znajdą.

cena wydaje mi się wcale nie jest aż taka duża, nie interesuje się tym zbytnio ale raczej nie widziałem nigdzie taniej,

 

co ciekawe nawet na stronie microsoftu piszą o współpracy z home :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam MSSQL na uczelni

( oprócz tego także oracle, postgres i mysql )

 

no i wg mnie MSSQL to po prostu bajka jeśli chodzi o prostotę użytkowania, tak więc chętni na pewno się znajdą.

Developerzy raczej i tak operują na poziomie zapytań sql...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Developerzy raczej i tak operują na poziomie zapytań sql...

 

Tak i nie. MSSQL nalezy juz do tej grupy profesjonalnych systemow bazodanowych, ktore potrafia zapewnic bardzo dobry wysokopoziomowy interfejs zarzadzania bazami danych, poprzez mniejsze narzedzia, az po Business Inteligence wlacznie. I tu zgodze sie, ze jest to "bajka", jakos mnie samemu nawet przyjemniej pracuje sie na Microsoft SQL niz na Oracle'u, mimo, ze za Microsoftem jako takim nie przepadam.

 

Przy malych projektach oczywiscie jest to bez znaczenia, ale przy wiekszych - mozliwosc analizy i przetworzenia danych jest tak samo istotna, jak mozliwosc ich skladowania.

 

Pytanie tylko z jakich wersji MSSQL home korzysta (Express? ;-)) oraz w jakim stopniu udostepni ich mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już chyba od tygodnia jest ta oferta home. Szkoda że ich konkurent, nazwa.pl bawi sie teraz w szablony zamiast rozwijać główną działalność czyli hosting+domeny. Miło by było zobaczyć wersję serwerów activ z J2EE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×