Skocz do zawartości
harbi

[wirtualny] Szukam 'mocnego' Hostingu

Polecane posty

Szukam oferty hostingu dzielonego, na ktorym moglbym postawic taki zestaw stron:

 

1. kilkanaście mniejszych blogów

2. kilkanaście katalogów

3. ok 40 stron 'śmieciowych'

4. adder (skrypt automatycznie dodający do katalogów) +cron

5. skrypt zarządzający dystrybucja linków na kilkudziesięciu stronach +cron

 

Budżet jakim dysponuje to ok 300 zl rocznie.

 

Inne parametry na których mi zależy to min 2GB dysku i transfer min 200GB/rok + mozliwosc powiększenia wszystkich parametrów.

 

Zastanawiam sie nad KEI lub IQ. Czy ktoś z Was trzyma u nich podobne zaplecze stron i może się wypowiedzieć w tym temacie?

 

Jakie inne sprawdzone firmy możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. kilkanaście mniejszych blogów

2. kilkanaście katalogów

3. ok 40 stron 'śmieciowych'

4. adder (skrypt automatycznie dodający do katalogów) +cron

5. skrypt zarządzający dystrybucja linków na kilkudziesięciu stronach +cron

 

Budżet jakim dysponuje to ok 300 zl rocznie.

Myślę, że jeśli nie zdecydujesz się na coś z wydzielonymi, gwarantowanymi zasobami (np. VPS) to może być problem. Nie zalecałbym umieszczać tego w hostingu współdzielonym. Proponuję zwiększyć budżet dwukrotnie i poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@harbi niewykonalne.

Podziel to na kilka hostingów lub zainwestuj w silnego VPS'a ew. taniego dedyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@harbi niewykonalne.

Podziel to na kilka hostingów lub zainwestuj w silnego VPS'a ew. taniego dedyka.

 

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi ;)

 

Obecnie całe moje zaplecze podzielone jest na kilka hostingów (neteasy, insane, linuxpl, cal, efuturo, hekko) i na razie nie mam problemów. Szukam jednak kolejnej firmy, która mogłaby trzymać moje nowe strony. Na VPS na razie mnie nie stać ;)

 

Jeśli w znaczący sposób zmniejszyłbym ilość stron i skryptów, która będzie trzymana na takim hostingu, to którą firmę moglibyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z czystym serduszkiem ;) prohost.pl ;]

 

W prohost ciekawie wygląda oferta kont Platinium. Plusy to nielimitowana ilość baz danych i duży transfer. Natomiast jeśli nie zwracalibyśmy uwagi na takie rzeczy przy hostingu dzielonym, to która firma Waszym zdaniem dopuszcza największe obciążenie konta (zużywane zasoby: pamięć, procesor)? Na tym akurat mi najbardziej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

insane przy najwyższym pakiecie to chyba 8% max.

Prohost do 5 % w shared hosting, a przy reseller do 10 % (jeżeli mnie pamięć nie myli ;) )

neteasy.pl nie pamiętam ale też chyba nie odstaje z tyłu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prohost polecam oni mają dobry serwer więc 5% na konto to u nich naprawdę dużo.

 

Czy w prohoscie mozna zamienic Cpanel na DA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Zapraszam również do sprawdzenia oferty oHost.pl możemy stworzyć indywidualny plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam również do sprawdzenia oferty oHost.pl możemy stworzyć indywidualny plan.

"Możemy" a nie "mogą"? To już wróży źle.. A poza tym wystarczy spojrzeć na stronę, panie haker co oferuje audyty bezpieczeństwa. Perl 5.6 i PHP 4.2.3, to jakiś żart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

proponuje zapoznać się z ofertą SISCO, i skontaktować się ze mną na PW, myślę że będę w stanie stworzyć pakiet odpowiadający twoim wymaganiom, a dodatkowo użytkownicy forum mogą liczyć na zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×