Skocz do zawartości
tom_net

[opinie] Hekko.pl

Polecane posty

Mnie jak na razie podoba się ten hosting, jednak strasznie małe limity obciążenia są, po za tym zastanawia mnie jak są liczone. Na początku obawiałem się że mi transfer siądzie, jednak chyba wcześniej dostępne obciążenie wykorzystam...dot.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, zwykłe złodziejstwo... Zamówiłem pakiet, z zamiarem wzięcia domeny .pl za darmo, jednak po zamówieniu, zmienił się regulamin promocji. Konto opłacone i teraz muszę jeszcze dopłacić za domenę. Dział obsługi: niestety. Tak się nie robi! Chamstwo i nic więcej! A co najlepsze działam w imieniu firmy, więc muszę dopłacać z własnej kieszeni!

Edytowano przez krzysiek-94 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To napisz do BOK a nie przyszedłeś i krzyczysz. Sprawę się wyjaśnia i tyle.

A tak na marginesie, to rejestracja domeny dla firmy to straszny wydatek...

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał:

 

Dział obsługi: niestety.

 

A forum jest po to właśnie, żeby wymieniać takie informacje - żeby inni nie poczuli się "zgwałceni" (parafraza określenia użytego w wypowiedzi powyżej, później usunięta przez autora). Nieprawdaż?

 

Nie chcę hejtować, ale dział obsługi Hekko poznałem raczej pod kątem "wskazania winy użytkownika", aniżeli "chęci rozwiązania problemu". Więc mnie ta sytuacja nie dziwi za bardzo.

Edytowano przez optimist7 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory, nie zauważyłem. Chyba sobie wezmę krótki urlop od forum wink.gif

Skoro regulamin zmienił się po zamówieniu, to masz dostać domenę i tyle. Napisz ticket, że prosisz o rejestrację domeny avbed.xx.

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obecna promocja obowiązuje od 28 marca, podczas gdy rejestrację jak i pierwszą usługę zamówiłeś 5-10 kwietnia. W starej promocji (która obowiązywała DO 28 marca) nawet nie było domeny .pl w cenie EasyPack, jedynie domena regionalna.

W EasyPack masz również domeny w cenie konta: *.hekko.pl, *.098.pl itd, gdyż subdomeny to także domeny.

Nie będziemy odpowiadać za fakt, iż ktoś czytał promocję wcześniej a zarejestrował się w czasie, gdy obowiązuje inna promocja.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ofertę czytałem już w kwietniu, przed samym zamówieniem. Jednak klient nie ma oczu i jest tępy. A te domenki .hekko.pl itp. to sobie gdzieś wsadźcie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, co próbujesz zrobić tymi postami? Zaszkodzić nam? Kłamstwem? Bądź poważny (pisanie "sobie gdzieś wsadźcie" nie jest poważne i świadczy tylko o Twoim poziomie).

Pamiętaj, że to my możemy udowodnić Ci, że kłamiesz, gdyż integralność pliku z ofertą można potwierdzić jasno wskazuje na to, że później żadne zmiany ukryte nie były robione (na wypadek gdybyś miał jakieś roszczenia prawne).

Dodatkowo przedstawiona kopia w Google. Czytałeś ofertę w marcu, więc nie skończ proszę z pretensjami do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kopia google jest z 14 kwietnia, a zamówienie złożyłem 9 kwietnia, więc to żaden dowód. Jak już wspomniałem nic nie zdziałam, jednak przyszłym użytkownikom hekko proponuje robić screeny ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś do nas już w marcu (sprawdziłem to), zapewne wtedy czytałeś starą promocję, w której to nawet w najniższym pakiecie nie było domeny .pl (co mogą potwierdzić użytkownicy z tego forum). Więc jeśli tu się pomyliłeś, to w kolejnym wypadku również mogłeś. Ale się nie przyznasz do tego, wolisz narobić dymu bezpodstawnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odstąpienie od umowy nastąpiło zgodnie z życzeniem tego Pana. O kasie fiskalnej każdy może sobie poczytać. Z naszej strony tyle. Więcej niż powiedział klient nie mogę ujawnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

theqkash, jest to wyrwane z kontekstu, po wielu burzliwych mailach, raczej w żartobliwej formie niż tak jak można to odebrać teraz.

Z drugiej strony masz rację, każda wypowiedź powinna być jednak wyważona i stonowana.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kontakt jak i ceny domen ocenam na piątke

Szkoda tylko że musialem się zaraz wynosić od nich - panel dla domeny ograniczony wylącznie do wpisania ns-ów (bez ip) to stanowczo za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Od kwietnia korzystam z usług hekko. Przeniosłem tu stronę firmową opartą na flash, bazę rezerwacji na joomli oraz 2 swoje domeny.

Póki co jestem bardzo zadowolony. Zero problemów z działaniem, wszystko chodzi szybko i sprawnie, oby tak dalej :)

 

Pozdrawiam

 

arutha86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że na Hekko zmiany. Nowy logotyp i szata graficzna. Ładnie się to prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Szata graficzna bardzo ładna, przyjemna dla oka i moim zdaniem lepsza niż poprzednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

W końcu jakoś po ludzku : ) trochę za duże logo i parę elementów (po prawej u góry), do tego minimalnie za duże w paru miejscach czcionki, ale ogólnie o wiele lepiej : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×