Skocz do zawartości
333eee

Gdzie Kupić Dobry Hosting Dla Potężniej Strony? Około 200gb Transferu/mies

Polecane posty

Witam

 

Chce kupiś dobry, stabilny i szybki hosting dla strony! Chodzi o portal EXSite.pl (statystyki sięgają 141782 wyświetleń i 52667 wejść unikalnych dziennie) dotychczasowy serwer to specjalny pakiet bighost.pl po znajomośći z ponad 200GB transferu miesięcznie. Dnia 5.09 serwer przestał wydalać i strona padła (jest błąd 403 Forbidden) na poprzednim serwerze pojawiał się podczas godzin szczytu jak było ponad 300 osób on-line.

 

Oto minimalne właściwości serwera:

Miejsce: minimalnie 200 MB (najlepiej ponad 500)

Transfer: min 200 GB (najlepiej ponad 500 lub bez ograniczeń)

Dodatki: bazy MySQL miejsce z 100 MB (najlepiej wspólne z miejscem na serwerze), najlepiej z systemem cPanel, phpMyadmin (od wersji 2.8.1 w zwyż) i obsługa .htacces

 

 

Zależy mi jak najlepszej ofercie i stabilności.

 

 

Proszę podawać linki do serwerowni które sprzedają takie serwery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting? - nie

Serwer dedykowany wyłącznie.

Może coś z serwerowni niemieckich?

 

Na początek przeglądnij tematy tu, wyciągnij własne wnioski co do opinii i zapoznaj się z parametrami ofert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(najlepiej ponad 500 lub bez ograniczeń)

 

:lol:

 

Przy złym skrypcie, nawet dedyk tego nie pociągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do serwera dedykowanego to już dodałem temat, link:

http://www.webhostingtalk.pl/index.php?showtopic=9477

 

Jednak zrezygnowałem ponieważ, cena jest zbyt wysoka na utrzymanie takiego serwera i dlatego wole normalny hosting... choć wiem że to nie najlepsze rozwiązanie, ale po prostu nie chce udawać z 500 zł miesięcznie na utrzymanie serwera, bo 500 zł to moje średnie zarobki z prowadzenia strony więc całość by poszła na serwer...

 

 

Skrypt to rosyjskie DLE (Data life engine) trochę wymagający, ale o wiele lepszy od forum i innych CMS'ów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, że nie masz pieniędzy na dedyka, na zwykłym hostingu współdzielonym nie zajedziesz daleko i najwyższa pora przyjąć to do wiadomości.

Może coś z hostingu dedykowanego?

neteasy.pl lubią pożeraczy zasobów :lol: ale przy aktualnie zużywanych zasobach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, dedyk to chyba jedyne rozwiązanie. Owszem, można próbować na "zwykłym" (cytat) ghostingu, ale potem skończyć może się to jak opisywane juz na forum przygody z niektórymi dostawcami.

Polecam pomyśleć nad tym tematem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce kupiś dobry, stabilny i szybki hosting dla strony! Chodzi o portal EXSite.pl (statystyki sięgają 141782 wyświetleń i 52667 wejść unikalnych dziennie) dotychczasowy serwer to specjalny pakiet bighost.pl po znajomośći z ponad 200GB transferu miesięcznie. Dnia 5.09 serwer przestał wydalać i strona padła (jest błąd 403 Forbidden) na poprzednim serwerze pojawiał się podczas godzin szczytu jak było ponad 300 osób on-line.

Podobno na rootnode.pl dają 12 GB powierzchni bez limitów na bazy i limitów transferu za 144 zł rocznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku swojej działalności na rynku sądziłem, że oferta "prawie" no-limit będzie super i w ogóle... no ale czas pokazał swoje i dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod taką stronę 200gb transferu ja bym kupił VPS z Hosteurope.de;

najlepiej tego za 29euro

VPS'y są na Xeon'ach Core 2 Duo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×