Skocz do zawartości
JohnyBBB

Pytanie O Hosting

Polecane posty

Witam!

Chciałbym Was poprosić, abyście mi doradzili w sprawie hostingu.

Narazie mam stronę klanową na darmowym serwerze: http://ebsclan.rox.pl

Chcialbym zakupic platny hosting wraz z domena.

Wcale nie zalezy mi na wielkosci, ta stronka ma jakies 5 mb i nic więcej tam nie mam zamiaru wgrywać.

Nie potrzebna mi tez jest baza mySql.

Z parametrów interesuje mnie tylko transfer [ale tez nie musi byc on jakos specjalnie wysoki] i szybkosc oczywiście.

Co doradzacie? Chcialbym cos kupic mozliwie taniego, bez zbędnych funkcji, jak ogromna przestrzen dyskowa.

Z hostingiem chcialbym tez kupic domene, najlepiej .com [jest tansza od .pl, a moim zdaniem bardziej prestizowa]

 

I z domena wiąze sie moje kolejne pytanie. jak widzicie korzystam z darmowego aliasu. Nie mogę zrozumiec tylko jednej rzeczy. alias, ktory podalem to odniesienie do pliku intro.html, ktory z kolei mnie przenosi na index.html, mimo to ciagle mam ten sam adres. Czyli po odswiezeniu strony znowu jestem na intro, zamist zostac na index. czy platne domeny tez maja taka wade??

Sorry, moze glupie pytania, ale ja robie mody do CoD2 i tylko na tym sie znam, no i na flashu trochę.

Z gory dzieki za pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten alias działa na ramkach. Twoja własna domena będzie pokazywała pełny adres i nie będzie problemu intro przy refreshu strony.

 

Co do hostingu to takie malutkie konto u nas za 25zł/ rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konto na taką stronkę to ja Ci mogę dać na Progreso :-) Do marca 2008.

 

Domenę już musisz kupić sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto na taką stronkę to ja Ci mogę dać na Progreso :-) Do marca 2008.

 

Domenę już musisz kupić sam.

A potem już tylko 250zł ;) Moje z progreso też leży odłogiem (do listopada 2007) :)

 

Lepiej niech kupi od razu takie konto na którym zostanie, a uważam że masternet nada się na taką stronę idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A potem już tylko 250zł ;)

:) :) :)

 

Lepiej niech kupi od razu takie konto na którym zostanie, a uważam że masternet nada się na taką stronę idealnie.

Zgadzam się, również polecam masternet. Jeśli nie pakiet z Allegro, to serwer CLASSIC z MasterNET.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domena info chyba na ovh.pl teraz dają za friko i serwer do tego smile.gif chyba... tongue.gif

 

Z tego co ja wiem to już ta promocja się skończyła ;) Ale do zakupionej u nich domeny dorzucają chyba jakiś tam niewielki serwer, z pewnością powinien tu wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×