Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

Systemy Płatności

Polecane posty

Jestem za platnosci.pl

Na stronie allpay jakoś nie mogę doszukać się informacji na temat payback.pl (w platnosci jest).

 

Testowałem platnosci.pl i przyczepić się nie miałem okazji do niczego ;)

 

Sam po wakacjach będę integrował platnosci w swojej Firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie... platnosci.pl fakturki przysyłają pocztą polską nawet na kwoty groszowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja korzystam z allpay i nie narzekam. I tez maja darmowy system powiadomien SMS :-).

Mysle, ze oba serwisy sa fajne.

 

Ostatnio mnie denerwuje, ze strona transakcyjna Allpaya zaczyna wyglada jak choinka (wprowadzili jakis swoj program punktowy). Allpay ma za to ciekawa rzecz w postaci dostepnosci sieci punktow VIA Moje Rachunki (sa klienci, ktorzy chca placic na poczcie, a to jak wiadomo trwa dluuugo, przez VIA maja szybciej i wygodniej i taniej).

 

Integrowalem tez Platnosci.pl i tez mi sie podoba. W zasadzie oba sa fajne i w zasadzie oferuja to samo. Z Allpaya jestem zadowolony, ale mozliwe, ze gdybym teraz wybieral drugi raz, wybralbym Platnosci.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę platnosci.pl reklamują się: "CODZIENNE WYPŁATY BEZPŁATNIE" - czy ktoś może się wypowiedzieć? Ile się czeka na wypłatę..

 

Obecnie oferta Allpay, ze względu na na prowizję 2,8%, przy małych płatnościach jednorazowych rzędu kilkunastu, kilkudziesięciu złotych, jest korzystaniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z oczekiwaniem na wypłatę w płatnościach nie ma problemu, około 2 dni, w AllPay z kolei pod tym względem tragedia.. do 2 tygodni oczekiwania, osobiście korzystałem dwa lata z AllPay, teraz od 3 miesięcy mam Płatności i jestem znacznie bardziej zadowolony.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamięć mnie nie myli to szybkie, aczkolwiek jak wiesz przypadkiem gdzie takową informację mogę odnaleźć w tym 'mało rozbudowanym' panelu, to potwierdzę na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faxem na pewno nie, pamiętam, że mailem przesyłałem scany wpisu do ewidencji handlowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to chyba nie masz szybkich, bo one obciążają Ciebie za wpłaty kradzionymi kartami i wymagają przefaksowania im potwierdzenia, iż zrzekasz się ubezpieczenia transakcji.

 

Skanów wpisu ja już nie musiałem wysyłać. Wszystko załatwiłem / potwierdziłem na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz mi przypomniałeś, rozmawiałem właśnie przy wyborze opcji z kimś od siebie z firmy, i tą z kradzionymi kartami odrzuciliśmy. Reasumując - korzystam z bezpiecznych transakcji :).

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnione :)

 

To świetnie, bo obawiałem się że te bezpłatne transakcje będą powodowały poślizgi przy wypłatach a jak mówisz i tak jest to szybko i sprawnie :)

 

P.S. Ale ten ich panel woła o pomstę do nieba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×