Skocz do zawartości
dees

Którą Firmę Polecacie?

Polecane posty

Zastanawiam się na wyborem hostingu pomiędzy insane.pl a prohost.pl Na forum krążą różne opinie o insane, natomiast o prohost.pl jakoś za dużo się nie doszukałem. Hosting potrzebowałbym na pare mniejszych stronek i może jakiś jeden większy serwis. Którą firmę z tych dwóch bardziej polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Insane już testuje i póki co jestem zadowolony, prohost.pl dopiero zacząłem testować i za dużo nie mogę powiedzieć. Myślałem, że może ktoś kto ich dłużej zna podzieli się jakoś przydatną informacją. Prohost.pl ma wg mnie dość szeroką ofertę, natomiast insane.pl kusi dostępem do shella.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem na insane.pl i zobaczymy jak to będzie. Chciałbym jeszcze dodać, że wbrew niektórym opinią mają bardzo dobry kontakt. Zapowiada się ciekawie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też wziąłem insane na razie na próbę. Jeszcze chyba nie mam w pełni aktywowanego konto bo nie mogę wejść na stronę moją ale to chyba tak ma być? A może nie? Dodam tylko że Panel dość mały ale wszytko najważniejsze ma poukładane przejrzyście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wziąłem insane na razie na próbę. Jeszcze chyba nie mam w pełni aktywowanego konto bo nie mogę wejść na stronę moją ale to chyba tak ma być? A może nie? Dodam tylko że Panel dość mały ale wszytko najważniejsze ma poukładane przejrzyście.

 

Konto testowe ma dostęp do wszystkiego co konto opłacone, z wyjątkiem pełnej funkcjonalności shella. Jeśli przenosisz domene pl to musisz poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak potrzebujesz shella to inane jeżeli bdb pomocy technicznej to prohost.pl

 

Tutaj się nie zgodzę. Właśnie kupiłem konto w insane i odpowiedzi w sparwie jakichś problemów są po 4~5 minutach od napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bez przesady.. w hostingu za stówę, czy dwie rocznie spodziewać się odpowiedzi z BOK-u o 1 w nocy? bez jaj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady.. w hostingu za stówę, czy dwie rocznie spodziewać się odpowiedzi z BOK-u o 1 w nocy? bez jaj..

 

Tutaj walnąłeś :D

Na zachodzie to norma. 24/7 full support o której byś nie miał problemu przy kontach za $5.

Akurat to dla nas normalne, że 24/7 odpowiadamy odrazu bo taka jest konkurencja w usa i innych krajach.

Pozatym sprzedając usługi całemu światu głupio by było żeby support spał w ich dzień :)

To, że większość firm pl olewa 24/7 to nie znaczy, że trzeba za to płacić tysiące.

Statystyki mi tu pokazują, że dużo polaków korzysta z supportu pomiędzy 22 a 4 rano więc warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ta...? Hmm.. to Polska w cenie usług (dobrych) rzeczywiście jest droga : - )

no ale to przecież nie nowość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Kiedyś sam miałem drobny problem który został mi zgłoszony przez kolegę ( ja się opiekuje tylko stroną na prohoscie i mam tam konto pod backup )

 

Napisałem więc do supportu i problem został rozwiązany o 2giej w nocy przez livechat, bez problemu można uzyskać informacje o ofercie jak i pomoc techniczną po 12stej w nocy co jest rzadko spotykane w innych hostingach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W "tanich hostintach" to na prawdę jest rzadkość chociaż są wyjątki :D

Czasami wystarczy tylko chcieć.

Często jest również tak, iż dana firma nazbiera duuużo Klientów którzy płacą dobrze, nie kwoty typu 50-100zł rocznie lecz więcej i taka firma po prostu zaczyna spoczywać na laurach bo skoro i tak tacy Klienci ją utrzymują to po co się dodatkowo męczyć i wydawać pieniądze na nocy support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×