Skocz do zawartości

Polecane posty

holla All,

 

 

wlasnie przegladajac kolejne strony internetu natrafilem na cos takiego: www.phc.pl

bardzo szybko i nie trudno ogarnac ze to wyglada jak kolejna marka slynnego juz w branzy HoStInKowEj kolegi smeka (serf.pl, serverownia.pl, h4u.pl, host4ever.pl itd)

 

 

Projekt P.H.C. został stworzony jako zastępca serwisu "Host4ever.pl" , istniejący na rynku polskim od 24 kwietnia 2006 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Jastrzębie Zdrój jednak sprzedaż prowadzona jest wyłącznie za pośrednictwem internetu.

No bardzo ciekawe...

 

Przez okres działalności Host4ever.pl udało nam się zdobyć zaufanie wielu firm, oraz prywatnych właścicieli serwisów, którzy korzystają z naszych usług.

nie skomentuje

 

P.H.C.Jastrzębie Zdrój 44-335 ul. Boża Góra Prawa 26h/6

NIP: 6332096358 REGON: 240344972

dane niby sa.

 

co o tym myslicie? ktos odwazyl sie zaplacic tam za konto?!

 

pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzaki i złodzieje - nic tam nie kupuj.

 

nie ma takiej mozliwosci:)

temat umiescilem w celach obronno/ostrzegawczych:)

 

z kolega smekiem zakonczylem wspolprace na etapie serf.pl sugerujac mu zmiane branzy albo skorzystania z uslug 'managed'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
phc1.gif

Taa, Polish? Widziałem identyczne zdjęcie na jednej z niemieckich serwerowni. Może klon :)

Jak się nie mylę, to jest Tenovis Databurg we Frankfurcie nad Menem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że też nikt jeszcze się nie zajął tą działalnością SMEK'a w naszym kochanym internecie... No cóż - korzysta on z tego, że naiwnych nie brakuje. Swoją drogą w tym momencie PHC.PL nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh,

Zrobiłem małe doświadczenie.

Kupiłem tam konto za 100 zł (na, które to pieniądze mógłbym się równie dobrze wysikać).

Niby na rok. Ale już w trzecim dniu były spore problemy... ;)

Obecnie konto nie chodzi od około 3 tygodni. Czyli użytkowałem z niego jakiś miesiąć (z przerwami "technicznymi).

 

Szczerze odradzam ;]

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Miałem z tym Panem do czynienia sporo bo około 2 miesiące i powiem ze na poczatku był bardzo miły. Wszystko zxaczelo sie jak chcialem zmienic serwer dedykowany i niestety wybrałem u Pana Łukasza.

 

Na początku Pan bardzo się domagał o zaliczke 100zł więc mu wysłałem bez problemu za tydzien wplacilem dalszą część kasy. Czyli razem 330zł za dedyka ktorego mial zamawiac z HetZner.

 

Pieniądze przelałem na poczatku miesiąca a serwer miał być na 20 pazdziernia , z 20 bylo na 22 potem na 23. Rzecz jaska ze sie bardzo wkurzyłem i postanowilem do niego zadzwonic, oczywiscie bardzo miły, "Tak będzie dzisiaj na 100%" no to sie ucieszyłem ale czekam i czekam i nic. Dzwonie 2 raz nie odbiera, 3,4 az wyłaczył telefon. No dobra to jeszcze nic.

 

Na następny dzien pisze do niego na GG zeby mi oddał pieniądze a on "dobrze niema sprawy moze dzisiaj zrobie przelew". Ja napisalem więc jezeli mozna to bardzo prosze.

 

Do dzisiaj czekałem na przelew i nie dotarł, pisze do niego "przelał pan"? On na to Tak oczywiście zaraz wysle kopie przelewu, jak mogłem sie spodziewac "Nie wysłał", teraz za kazdym razem jak dzwonie nie odbiera, nie odpisuje.

 

A jeszcze dobre bo mi napisal "mam prawo do oddania pieniędzy w ciągu 2 tygodni"

 

Tak wiem, przypomne ze wplacilem na początku miesiąca więc 2 tygodnie juz minęły. :)

 

troche do zatkało i CISZA...

 

Zostało mi tylko isc na policje i zadac oddania pieniędzy. Moze to tylko 330zł ale ja mam 17 lat i nie zarabiam :/

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostało mi tylko isc na policje i zadac oddania pieniędzy. Moze to tylko 330zł ale ja mam 17 lat i nie zarabiam :/

 

Pozdrawiam.

 

 

 

No i ??? Bierz rodziców i zasuwaj na policję... bo każdemu tak się upiecze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możę wyjde na idiotę

Zgadzam się z przedmówcą...

 

proźbach

prośba

 

Ponadto:

- Nie wiem na co ta wielka czcionka, jak już uważasz coś za niezwykle ważną część swojej niezwykle kreatywnej wypowiedzi, to wystarczy pogrubić

- Nie zabłysnąłeś wpłacając mu pieniądze na serwer

- Nie licz na to że Ci je odda

- Postaraj się popracować nad stylem wypowiedzi, ortografią etc, bo nie za miło się to czyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

...i nad używaniem google (i mózgownicy :P żeby na przyszłość nie wtopić.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mózgu używam może nie tak rzadko jak wy tu co niektórzy zgromadzeni ale używam gwarantuje :P

 

Tu chyba miało być nie tak często

Ale to mało ważne.. ciekawi mnie tylko, że tego człowieka określasz mianem 'Biznesmena za dychę', a zdaje się sam również jesteś kimś w tym rodzaju. Mylę się ? Może wróc do tematu o swojej firmie :-).

 

//Edit:

 

Ok, za dwie dychy :-)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Może wyjdę na idiotę" Świadczą o tym iż mnie wyzywacie od idioty.

Takie zdanie powinno Ci się zrodzić w głowie, a nie w poście na forum.

Twoje wypowiedzi są niegramatyczne i ciężko się je czyta.

Tylko w tym temacie zrobiłeś ponad 20 błędów.

 

Semek

Nie "Semek", a "Smek" - warto wiedzieć kto Cię oszukał.

 

Przeczytaj parę książek, a Twoje problemy z czytaniem i pisaniem pomniejszą się, lub całkowicie znikną.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja go znam jako semek a nie smek. Semek to odmiana ;] tak jak np. kupiłem serwer u semka i mnie *****. Wiadome o co chodzi.

Forum WHT uczy i bawi... ostatnio zdecydowanie to drugie coraz częściej. Faktycznie powinieneś chyba pójść za radą Kacpra i poczytać trochę książek.

Odmiana: Smek, u Smeka.... itd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche Panowie przesadzacie. Miodkiem to DamianMActivHost nie jest, ale jak nie widzieliscie bledow to poszukajcie. Ja w ciagu ostatnich dni widzialem juz takie kwiatki jak "wjęcej", "ftedy", "któsz" czy "z tąd"... Nie jest zle, tylko ze chyba po prostu sie troche czepiacie. Wczoraj na 16-lecie radia ma-ryja dziadek tez sie wypowiadal "tusk zle, tusk bardzo zle" - nie wie gosciu co jest zle, no ale skoro tak go pytali to musial tak odpowiedziec (bo ojczym dyktator tak mowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS. jak już tak bardzo kochacie sobie wytykać błędy ortograficzne czy stylistyczne to róbcie na na PW a nie forum publicznym bo to na prawdę przypomina czasy podstawówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie Panie "msciciel2009" czemu Pan uważa że Pan "smg" zamierza zamknąć jeden z największych krzaków z branży hostingów shoutcast ?

 

*Ani nie smeku a ni smek tylko smg. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×