Skocz do zawartości
Martio

Dreamhost.com - Gdzie Wrzucać Pliki Html?

Polecane posty

Dzisiaj zakupiłem host Level1 na dreamhost.com. Mam mały problem. Jest katalog o nazwie taka jak moja domena. Kiedy wrzucam do niego plik index.php wyświetla, że nie ma serwera. Gdzie należy wrzucać pliki HTML i PHP?

 

Domeną jest ich subdomena w ich domenie. Czy to możliwe, że po 3 godzinach od aktywowania konta jest jeszcze ona nie dostępna? Wszak e-mail też nie działa domyślnie założony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie Ci sie dnsy nie odświeżyły jeszcze.. poczekaj nań bo pliki wrzucasz dobrze:)

 

ew. zobacz co sie dzieje jak pingujesz ta (sub)domene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minęło już 30 godzin, a subdomena, którą podałem przy rejestracji konta na dreamhost.com oraz domena *.com, którą przypisałem do ich DNS-ów jeszcze nie jest widoczna. Wiem, że jest czas ~36h, ale przeważnie, mając hosting w Polsce, na odświeżenie dns-ów czekałem max. 6-10 godzin. Czy Wam też tak się zdarza? Czy trzeba już u nich interweniować? Proszę o poradę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie subdomeny zaczynaja działac po parunastu minutach :) Z domenami bywa gorzej ale i tak nie wiecej niz 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowo reload DNS'ów w danej domenie nie trwa dłużej jak pare sekund (sprawdzone w praktyce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stawiałbym że raczej coś pomieszałeś. W panelu wskazujesz katalog pod jakim będą umieszczone pliki dla danej domeny/subdomeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×