Skocz do zawartości
Zadbah

[poszukuję] Hosting 2gb...

Polecane posty

Witam,

Szukam hosingu o identycznych parametrach jak na cal.pl (Ace)

Najbardziej zależy mi aby był to hosting około 2GB najlepiej więcej i kosztował do 70zł

Najlepiej nieograniczona ilość kont FTP i baz MySQL (bez ograniczeń pojemności). Lub też najmniej od 5 kont FTP i baz.

Dobra obsługa itp. :lol:

 

Posiadam forum phpbb by przemo i na cal.pl dostałem info o tym, że zapycham im serwer poprzez generowanie skryptów php - jest to dziwne, gdyż posiadam tylko 170 użytkowników i 2000 postów. To mało i wydaje mi się, że jest to wina tego, że serwer jest słaby. Dlatego szukam czegoś innego, gdzie moje forum będzie sobie spokojnie chodziło a ja będę mógł je do woli modyfikować.

Pozdrawiam,

Krzysiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dziwne, że zapychasz? z przemasiem? kolejny niedoinformowany marzyciel..

 

do 70zł? chyba na miesiąc.. heh

 

chce się forum prowadzić, do tego na przemasiu, to trzeba zainwestować.. heh

zainteresuj się neteasy.pl - może niemieckich serwerów tak szybko nie zamulisz.. 70zł to wątpię, by ktoś się pokusił o chęc zamulenia sobie serwerów dla takiej kasy..

 

chociaż 170 userów i 2000 postów to nie jest naprawdę dużo.. no ale 70zł? czarno to widzę... na dodatek to "wszystko unlimited".. i "obsługa".. nie.. naprawdę.. będzie ciężko.. może na kwartał to te 7 dyszek starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiadam forum phpbb by przemo i na cal.pl dostałem info o tym, że zapycham im serwer poprzez generowanie skryptów php - jest to dziwne, gdyż posiadam tylko 170 użytkowników i 2000 postów. To mało i wydaje mi się, że jest to wina tego, że serwer jest słaby. Dlatego szukam czegoś innego, gdzie moje forum będzie sobie spokojnie chodziło a ja będę mógł je do woli modyfikować.

Proponuję po pierwsze przyjrzeć się swojemu forum, bo przy tak małej ilości userów i postów nawet Przemo nie ma prawa generować jakiegoś szczególnie dużego obciążenia. Może włączyłeś jakiś dziwny moduł, masz popsutą bazę albo coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz do nich, niech zapuszczą mytop zgrepowane po twoim userze i zobaczysz dokładnie o jakie zapytania chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że jest to wina tego, że serwer jest słaby. Dlatego szukam czegoś innego, gdzie moje forum będzie sobie spokojnie chodziło a ja będę mógł je do woli modyfikować.

 

W takim wypadku są tylko dwie opcje.

- http://serwerydedykowany

- http://localhost:80

 

Biorąc pod uwagę twój budżet pozostaje localhost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o kurde no mi też :/ ehh nie ktos to naprawi :lol:;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Szukam hosingu o identycznych parametrach jak na cal.pl (Ace)

Najbardziej zależy mi aby był to hosting około 2GB najlepiej więcej i kosztował do 70zł

Najlepiej nieograniczona ilość kont FTP i baz MySQL (bez ograniczeń pojemności). Lub też najmniej od 5 kont FTP i baz.

Dobra obsługa itp. :lol:

 

Posiadam forum phpbb by przemo i na cal.pl dostałem info o tym, że zapycham im serwer poprzez generowanie skryptów php - jest to dziwne, gdyż posiadam tylko 170 użytkowników i 2000 postów. To mało i wydaje mi się, że jest to wina tego, że serwer jest słaby. Dlatego szukam czegoś innego, gdzie moje forum będzie sobie spokojnie chodziło a ja będę mógł je do woli modyfikować.

Pozdrawiam,

Krzysiek.

Hosting na przemo będzie Cię kosztował dużo więcej. Od 250zł wzwyż. Wszystkie "tanie" hostingi mają już "blokady antyprzemowe" :)

 

Masz dwa wyjścia:

1) Uzbierać większą kwotę.

2) Zmienić skrypt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , popieram userów. Nikt normalny nie będzie hostował przemo syfa - przecież to taki pazerny skrypt. Dzieci zakładają takie fora bo znają tylko jedną stronę - przemo.org < Najlepshy skrypt foróm by przeeehmo ;X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za 70 złoty to chyba tylko 3 godzinny admina dostanie i to w promocji jak juz cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech przejdzie na SMF albo punbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

No to trzeba będzie dozbierać..

 

a Livenet dzięki przemusiowi podziękuje ci za współpracę dość szybko.. wiem, bo sam się kiedyś przekonałem.. nie są to giganci ciężkości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz się nieco ograniczyć z wymaganiami to mogę Ci polecić tmbnet.pl Ale dokładnie doczytaj co jest w pakietach. Bo jest tam ich multum w każdy ma coś innego w charakterystyce. To jeden z mocniejszych tanich hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×