Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
exe

Reklamy Z Dźwiękiem

Polecane posty

Dziś dosłownie szlak mnie trafił, choć to norma przy portalach. Słucham sobie muzyki, wchodzę na jakąś wiadomość na wp.pl i słyszę zagłuszający dźwięk wiadomości. Tak samo z tymi cholernymi reklamami axe czy podobnymi reklamami. Czy macie jakieś sposoby aby dźwięk zablokować ze stron www, bo słuchać muzyki i chodzić po stronach już się praktycznie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, cholera nie pomyślałem ;] dzieki shive. Ale te portale typu onet.pl, interia itp wogóle już olewają użytkowników, dają czasem już reklamy których nie da się usunąć przykładowym X . Przerażająca gonitwa za zyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh ja raz siedzę po nocy. Głośniki mam solidne wchodzę na stronkę a tu bach. O mało zawału nie dostałem jak mi reklama się odpaliła :) Mam teraz Ad Muncher (był dołączany do płytki z czasopisma) i z reklamami spokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham reklamę o2.pl która przewija stronę o 150metrów albo reklamę OB ( też na o2.pl ) gdzie babki sobie piłkę odbijają przez połowę strony..

 

N/C , ich chyba... i widzą tylko kasę w tych portalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkąd mam ten program nie mam już takich problemów :) Podlicza mi też ładnie ile zaoszczędziłem transferu (ważne jak korzystam z dostępu przez modem edge). 2 miesiące i 500MB zaoszczędzone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to musze zainwestowac bo też korzystam z edge sory że taki offtop ale może kożysta ktoś z umts'u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlaczona muzyka i reklama to nic... gorzej dom, w ktorym mieszkasz, pozna noc, i sytuacja, w ktorej sie znalazlem... Komputer podlaczony do mixera i wzmacniaczy, a to do glosnikow podkreconych na maxa... (wczesniej sluchalem na nich muze bezposrednio z kompa i zapomnialem sciszyc...) Jak mi walnelo na Onecie, to caly dom obudzilem, sasiadow pewnie tez, a ja szczerze mowiac ostro zaslablem... Myslalem ze mi serce stanie po takim szoku... tyle dobrze, ze mialem fajke pod reka (ogolnie nie pale)... Od tamtego czasu uzywam tylko Gazeta.pl albo yahoo.co.uk W tej pierwszej znikoma ilosc sound reklam, natomiast w drugim masz wlacznik przy reklamie wlacz/wylacz dzwiek standardowo ustawiony na off... Bogu dzieki za inteligencje Angoli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

a ja uwielbiam słyszeć dzwięk przychodzącej wiadomości na GG u sąsiada/ki... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Adblock plus + filterset.g updater i żadnej kompletnie reklamy nie widzę. Czasami jakaś tekstowa się przepchnie przez filtr ale takie akurat mogą być. Do interii trzeba sobie było dodać regułę zdaje się /i.interia.pl/* . Po przebudowie wolę gazeta.pl do wiadomości (tak, żydzi, komuna te sprawy;) ). I tak wszystkie polskie portale oferują to samo a do tego wyglądają tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak jestem dobry internauta i nie uznaje blokerow... blokowanie = okradanie portalu. A przynajmniej widze, ktory dba o czytelnika, bo ten, ktory dba, nie pusci reklamy dzwiekowej... Co najwyzej jakis bilboard na pol strony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×