Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
krk

Dzielenie Konta

Polecane posty

Tam jest cpanel, możesz to zrobić nawet jak nie masz wykupionego resellera - ale możesz zrobić tylko KONTO FTP ( nie możesz stworzyć podległego Tobie panelu )

 

Zresztą poczytaj o shou.pl i zastanów się czy warto tam zostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeste takie cos Konta FTP

FTP Accounts allow you to access your web site's files through a protocol called FTP.You will need a thrid party FTP program to access your files.You can login to a FTP by entering DNS as your FTP host and the username and password of the account you wish to log into.

 

i tam jest zeby wpisac logi haslo i ilośc meijsca w mb gdy juz to wszystko zrobie to nie można się zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę ale pewnie nie odpowiadają już od tygodnia :) Kto teraz prowadzi tą "firmę" ? Dalej game padł? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to mowicie ze to nie moja wina tylko hostingu tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość że gość kupił pewnie konto za 5-zeta to chce jeszcze dzielić konto. Im tańsze konto tym klient dziwniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

cep-panela nie używałem dawno, ale z tego, co pamiętam, to tam nie można ustalić limitu na FTP.. wszystko jest w obrębie konta całego..

 

no i w ogóle.. shou srał miał.. ciekawe kto by chciał tam konto sponsorowane.. heh

lypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW ale inteligenty post ;)

 

Akurat jak byś przeczytał co napisał autor tematu 5 razy to byś może zrozumiał... że on to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mam taki problem mam wykupiony hosting w shou.pl i chciałbym zasponsorowac komuś trochę miejsca na jego stronę www i mam pytanie jak to zrobić chodzi mi o to żeby użytkownik miał dostep tylko do ograniczonej powierzchni na dysku np.200mb i nie miał dostępu do głównego panelu admina

 

Poczytaj trochę forum, zwłaszcza ten temat http://www.webhostingtalk.pl/index.php?sho...l=shou\.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×