Skocz do zawartości
neon103

Kupię 10 Malutkich Kont Hostingowych...

Polecane posty

Witam,

chcę kupić 10 małych kont hostingowych na różnych IP serwera w jednej firmie. Jaka wielkość? Szczerze mówiąc to starczy (jedno konto) nawet 5 mb miejsca na dysku oraz 0,5 gb transferu miesięcznie (he he...). Chcę tam wstawić prostą stronkę w htmlu służącą jako zaplecze, nie potrzebuję bazy mysql oraz chcę podpiąć jedną domenę na jednym koncie. Wiem, że oczywiście nikt nie sprzeda mi takich parametrów, ale hmm... zaoferujcie najniższe jakie możecie sprzedać. Interesuje mnie najbardziej cena, a nie jakość usług. Płatne co rok. Stronka, która zajmuje 0,5 mb nie powinna obciążać serwera.

 

Poszukuję także 12 większych kont hostingowych o parametrach przynajmniej 1 gb/10 gb na różnych IP serwera. Prawdopodobnie skorzystam z usług cal.pl ale jak ktoś ma lepszą propozycję to mile skorzystam z waszych usług.

Czekam na wasze propozycje. Jeżeli możesz zrobić 10 malutkich kont na różnych IP to możesz liczyć, że kupię ich więcej i będę stałym klientem... Jeżeli cena będzie przyjemna to kupię 2x10...

 

A teraz życzę miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zainteresowany podobną ofertą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zależy mi na jakości dlatego, ponieważ strona nie będzie często odwiedzana (zwykła stronka w htmlu)...

Jak już pisałem, będzie to tylko zaplecze pod nową armię moich stron...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zależy mi na jakości dlatego, ponieważ strona nie będzie często odwiedzana (zwykła stronka w htmlu)...

Jak już pisałem, będzie to tylko zaplecze pod nową armię moich stron...

 

Chyba najlepiej to znależć konto reseller bo wtedy można sobie podzielić na malutkie plany. Ale każde ip to wydatek ok. 6zł/m i nie ważne jest ile strona zajmuje.

Twój problem to ipki i przeskoczysz to tylko jeśli firma ma mase ip darmowych których nie potrzebuje. Nikt inaczej nie odda takiej liczby ipków za niską cenę.

Więc albo będziesz miał fuxa albo licz się z dużym wydatkiem na te ipki. 20x 60zł = 1200zł/ rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×