Skocz do zawartości
exe

Łącza Domowe W Neti

Polecane posty

Muszę zmienić dostawcę internetu i zobaczyłem ofertę Neti. Na pierwszy rzut oka to poprostu wali na łeb na szyję moją osiedlówkę w cenie i paśmie. Teraz już wiele firm oferuje łącza szerokopasmowe ale czy warto przechodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie kurdę też się zastanawiam bo zdałem im pewne pytanie i prośbę o udostępnienie lg. Nie odpisali - minął już tydzień (WTF?)

 

Czasem mam straszne lagi w grach na moim aktualnym łączu (radio) i chciałem zmienić na coś lepszego. Nie chcę jednak łącza neti po kablach telekomuny :lol:

 

Wciąż będę czekał na odpowiedź, najwyżej tam zadzwonie i ich pojadę dlaczego nie odpowiadają na maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajomy przeszedł z tp neo do netii.

Pierwszy tydzien net chodził dobrze. Potem zamiast 1Mbit/s które zamówił, osiągał ledwo 10kB/s.

Gdy do nich dzwonil blokowali go na linii ( tego w tp nie widzialem :lol: )

Dopiero po osobistej wizycie w warszawie wszystko wróciło do normy.

 

Niewiem czy miał pecha, czy tak tam jest. W każdym razie jak sie na tepse pokrzyczy, to zazwyczaj wszystko da sie załatwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korzystałem z Netii i mieli czasami dziwne podejście do klienta ale to było dawno temu. Teraz pewnie jest jeszcze gorzej. Od jakiegoś czasu korzystam z Dialogu na ich kablu i jak się tak wczytać w cennik i regulamin to są chyba najlepsi względem cena/jakość. Co do jakości to raczej na pewno się wyróżniają pozytywnie. Przez ich telefoniczny BOK da się załatwić prawie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to możesz się nie doczekać ;)

 

Dlaczego? Jak na razie wszystko jest w porządku. Tylko raz pomylili się w nazwisku i musiałem podpisywać nową (drugą) umowę :P - Wniosek wysłałem z odpowiednim wyprzedzeniem przed zakończeniem umowy z TP, tak więc myślę, że przejście odbędzie się w miarę płynnie. Oczywiście liczę się z brakiem dostępu do internetu przez pewien czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam rozwiązałem umowę z tp pare miesięcy wcześniej i podpisałem umowę z netią. Wrażenia takie mam że:

-często nie osiąga prędkości takiej jaką mam nominalnie

-zdarzają się przerwy w działaniu

 

+jedyny plus jaki zauważyłem to że wcześniej nie można było się dodzwonić na infolinię a teraz nie ma z tym problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja migrowałem z TP do Netii z okazji 14 lutego i faktycznie było ciężko. Na uruchomienie usługi czekałem 3 tygodnie, choć dużo wskazuje na to, że wina za opóźnienie leżała po stronie TP. Od czasu gdy usługa ruszyła nie mogę złego słowa powiedzieć: działa wedle zamówionych parametrów (1 Mb/256 Kb) o każdej porze dnia i nocy, jedyna awaria została usunięta w miarę szybko i bez problemu dostałem upust w abonamencie. Dla równowagi dodam, że Neostrada też działała bez zastrzeżeń, ale kosztowała ponad dwukrotnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Netia dalej stosuje modem Sagem USB, To przecież rozwiązanie rodem z TPsa. W Dialogu nie podoba mi się przymusowa przesiadka na PPPoE bez stałego IP. Ale nowy klient tego nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego "multimedia" "dialog" "upc" chyba są najlepszymi dostawcami neta w Polsce ;) Chodzi mi o jakość :> Przynajmniej ja tak uważam ;f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uważam że wszystko jest lepsze od netii, naprawdę nie ma sensu tego zamawiać, albo ja mam pecha

Na Neo również Cie rozłączało?

 

łącze w Neti? hmmm... http://www.neti.pl/ hmm.. czyżby oni jakieś łącza mieli?

To jakiś poranny żart z Twojej strony Sponsi? :) - pewnie chodzi o tą jedną zapomnianą literkę w nazwie :P. Zawsze można taką literówkę zraportować: p_report.gif.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co myślicie? Nie brać tego łącza w promocji?

Poczytaj forum.neostrada.info. Nie tylko użytkownicy Netii mają problemy...

 

Alternatywnego operatora (internetowego) wybiera się tylko z dwóch powodów. Obniżenie kosztów za internet, oraz obniżenie kosztu abonamentu za telefon stacjonarny. Przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niee masz racji chyba że chodzi Ci o to jeżeli nie ma problemów z starym isp to tak. Ja mogę płacić 20zł więcej za taką samą prędkość ale chcę mieć gwarantowaną szybkość i stabilny net. Nie tak że radiówka pingi po 500 czasem n/c. Już się poprawia i chyba zostane w tej sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 4 rok Net24 na linii Netii i dziala jak powinno. Byly pojedyncze awarie, ktore byly naprawione dosc szybko (z wyjatkiem jak pokradli kable to nie dzialal internet ok. 12 godzin nocnych weekendowych :P). Z moich doswiadczen moge z czystym sumieniem polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee masz racji chyba że chodzi Ci o to jeżeli nie ma problemów z starym isp to tak.

Chodzi mi o alternatywnych na łączach TP, gdy nie ma możliwości skorzystania z innej formy dostępu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, u mnie w mieście jest trochę dostawców ale większość to radiowych no i ta jedna netia. Zostaje narazie w tej sieci. Szkoda że chello nie mogę podpiąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×