Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerzyk

Hosting Z Małymi Wymaganiami Ale W Polsce

Polecane posty

Poszukuję hostingu z dość małymi wymaganiami tzn.

* Miejsce wystarczy już 200-300MB

* Transfer ok. 2 GB (miesięcznie)

* Nieograniczona liczba maili, baz danych, domen lub subdomen ( a jeśli nie nieograniczona to przynajmniej jakaś rozsądna typu baz min. 5, domen, subdomen, maili m.in. 15-20 )

* Lokalizacja koniecznie Polska

* Wybór php (4 i 5 ) jak rownież wybór wersji sql.

 

Prosił bym o rozsądne propozycje.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najblizej Twoich potrzeb plasuje sie chyba proste.pl - nie wiem czy u nich jest wybor sql, bo php na pewno, na wszelki wypadek w drozszej marce Iq.pl jest i sql i php do wyboru, przetestuj ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najblizej Twoich potrzeb plasuje sie chyba proste.pl

5 baz dają dopiero w najdroższym pakiecie za ponad 200 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi chodzi o coś max. 50 zł (bo chyba to co ja potrzebuje nie powinno więcej kosztować).

Największy pakiet w proste.pl ma 4GB (ja potrzebuję 200-300MB) oraz transfer 25GB (ja potrzebuję 2GB) - więc pakiet kilka razy za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dla odmiany LH.pl Małe konto za 100zł. Za to ma serwerze Zeusa ;-).

 

Troche drogo jak za takie małe paramtery.

A po drugie gdzie znajduje się serwer bo mi pokazuje jak sprawdzam dwie lokalizacja - Warszawa i York, UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jak potrzebujesz 300MB to powinieneś płacić grosze? Teraz każdy nawet najmniejszy pakiet ma 500MB czy nawet i więcej. Taka polityka handlowa i tyle.

 

Zacznij od 79zł wzwyż a znajdziesz coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

dokładnie... już o tym było nie raz i tłumaczyliśmy różnym taboretom...to się po prostu nie opłaca... nie płaci się za 5Gb np. transferu, czy miejsca, płaci się za 5Gb na ulotce, a usługodawca i tak liczy, że wykorzysta się 500Mb-1Gb.. więc cena 100 zł czy więcej to jest realna i normalna cena...

 

poza tym chcesz nieograniczoną ilość mejli, baz itd.. więc jednak to dość spore wymagania.. jakby to był hosting pod wizytówkę z 1 bazą, 3 mejlami.. to rozumiem oburzenie : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... już o tym było nie raz i tłumaczyliśmy różnym taboretom ...

 

Bardzo prosił bym o kulturę bo chyba jak osobę związaną z firmą IQ.pl [patrze na sygnaturę] przystoi kulturalne zachowanie i kultura w słowach a jeśli nie to prosił bym o nie pisanie (nie odpowiadanie) na moje posty.

 

Może i tak jest że nie ważne czy człowiek chce małe konto czy średnie tyle samo płaci ale mi nie jest potrzebne średnie tylko małe - szczególnie maile - dlatego nie będę płacił jakiś "dużych sum" typu 150 czy 200 zł. za coś z czego korzystam sporadycznie. A zależy mi na polsce ponieważ nie korzystam często ale nie chce przykrych przygód, że jak raz na 2-3 dni będę sprawdzał pocztę a tu serwer leży.

 

duu.pl ? Nie wiem jak z wersjami php i mysql ale reszta się zgadza

 

Czy ten serwer znajduje się napewno w PL ??

Sprawdzałem i mi pokazuje Monachium w Niemczech ...

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi chodzi o coś max. 50 zł

Za max 50zł to zapomnij o czymś normalnym zlokalizowanym w polsce.

Możesz szukać w jakichś krzakach i innych badziewiach na allegro bo za ta kwotę to nic rozsądnego nie znajdziesz.

Coś w tej cenie znajdziesz ale z lokalizacją za zachodnią granicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do 100 znajdziesz coś w "tanich hostingach".

 

Zerknij na Netarteria tam masz tez tańsze. Tyle że pewnie i tak będzie problem ze wszystkimi Twoimi wymaganiami które wypisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a do 100zł. ?? (najlepiej płatność pół roku lub kwartał)

Jak masz już taką kwotę to obniż wymagania i weź http://proste.pl/ . Jeśli chcesz firmę w PL i taką, która:

a ) nie jest krzakiem

b ) nie padnie po roku czy dwóch

to dużego wyboru nie masz :( proste to marka iq a to zobowiązuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 100 znajdziesz coś w "tanich hostingach".

 

Zerknij na Netarteria tam masz tez tańsze. Tyle że pewnie i tak będzie problem ze wszystkimi Twoimi wymaganiami które wypisałeś.

 

Wymagań niestety obniżyć nie mogą bo są to takie jak potrzebuję (sam już z jednej strony nie rozumiem najpierw usłyszałem, że rządam za wiele za zamałą cenę a to powiem, że to jest chore ... to niedługo za 100MB/1GB trzeba będzie płacić 1000zł. )

 

Jak masz już taką kwotę to obniż wymagania i weź http://proste.pl/ . Jeśli chcesz firmę w PL i taką, która:

a ) nie jest krzakiem

b ) nie padnie po roku czy dwóch

to dużego wyboru nie masz :( proste to marka iq a to zobowiązuje.

 

Za drogo, a za małe możliwości 5 baz za 200zł napewno nie ...

Co do Iq.pl nie wypowiadam się bo wiem, że mają super serwery ale ceny niestety na kieszeń osób dość, dość - którzy potem to wykorzystają ... lub firm które będą miał za jakoś hostingu dobry zarobem a niestety tak nie jest w moim przypadku.

 

 

No jest w Niemczech a gdzie pisałeś że ma być w Polsce? Tani hosting z serwerami w Polsce? :(

 

Zobacz do pierwszego posta ...

* Lokalizacja koniecznie Polska

To już ty uważasz, że nie ma możliwości aby za rozsądne pieniądze było w polsce ja tak nie uważam mam czas więc będę szukał i czekam na posty od firm mających serwery w polsce (mających małe i niedrogie pakiety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do serwerów na strone www nie ma różnicy czy serwer jest w Polsce czy w Niemczech. Sam mam serwer www w USA i nie narzekam że coś źle chodzi, wiadomo ładuję się trochę dłużej niż serwery w Niemczech ale jest to praktycznie niezauważalna różnica.

 

Nie wiem czy wiesz jakie są ceny łącz w Polsce, ktoś kto wynajmuję szeroko pasmowe łącze pod serwer ( w Polsce ) nie będzie sprzedawał takich kont po 40zł rocznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do serwerów na strone www nie ma różnicy czy serwer jest w Polsce czy w Niemczech. Sam mam serwer www w USA i nie narzekam że coś źle chodzi, wiadomo ładuję się trochę dłużej niż serwery w Niemczech ale jest to praktycznie niezauważalna różnica.

 

Nie wiem czy wiesz jakie są ceny łącz w Polsce, ktoś kto wynajmuję szeroko pasmowe łącze pod serwer ( w Polsce ) nie będzie sprzedawał takich kont po 40zł rocznie.

 

Nie czytasz uważnie tego co piszę :

do 100zł. serwer w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze http://easyisp.pl/ ale nie wiem jak z opiniami, ja miałem tam rok i około 10 miesięcy temu mieli straszne pady, może jest teraz lepiej.

 

Jerzyk ceny łącz są w Polsce wyższe więc za konta w PL o dobrej jakości trzeba niestety zapłacić > 150zł.

 

Może skuś się na jakąś promocję a za rok zobaczysz czy warto zostać? Ja mam konta w http://www.kei.pl/ i polecam :( Za 150zł znajdziesz tam odpowiednie na Twoje wymagania konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze http://easyisp.pl/ ale nie wiem jak z opiniami, ja miałem tam rok i około 10 miesięcy temu mieli straszne pady, może jest teraz lepiej.

 

Jerzyk ceny łącz są w Polsce wyższe więc za konta w PL o dobrej jakości trzeba niestety zapłacić > 150zł.

 

Może skuś się na jakąś promocję a za rok zobaczysz czy warto zostać? Ja mam konta w http://www.kei.pl/ i polecam :( Za 150zł znajdziesz tam odpowiednie na Twoje wymagania konto.

 

Również rok temu przez łącznie 1,5 roku miałem hosting w easyISP.pl - pierwszy rok było super, natomiast drugi okres pół roku był straszny pady, przerwy, zmiana pracowników w boku na niezbyt "ciekawych".

 

Co do kei z opini z tego forum i innych wiem, że to super hosting ale konto za 150zł. jest dla mnie ok. 10 razy za duże więc trochę kiepsko jest płacić za coś czego nie ma mozliwości skorzystać a oprócz tego trochę kiepsko, że brak mozliwości płatności chociarz pół roku a najlepiej kwartał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty nie wykorzystasz i 90% reszty klientów też. Już Ci pisałem jak do tej kwestii podchodzą firmy.

To że ty zamiast 5GB potrzebujesz 500MB nie oznacza iż konto takie ma być tańsze również o 10x.

Obciążenie serwera wiadoma sprawa i to za to płacisz a nie za przestrzeń.

 

Jesteś na takim etapie na którym ja też kiedyś byłem :( Teraz wolę dozbierać 2x więcej i mieć święty spokój niż przeżywać każdy pad "pseudo" hostingu za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nie wykorzystasz i 90% reszty klientów też. Już Ci pisałem jak do tej kwestii podchodzą firmy.

To że ty zamiast 5GB potrzebujesz 500MB nie oznacza iż konto takie ma być tańsze również o 10x.

Obciążenie serwera wiadoma sprawa i to za to płacisz a nie za przestrzeń.

 

Jesteś na takim etapie na którym ja też kiedyś byłem :( Teraz wolę dozbierać 2x więcej i mieć święty spokój niż przeżywać każdy pad "pseudo" hostingu za grosze.

 

Jak najbardziej rozumiem to, że zawsze jakaś część ceny jest przeznaczona na obsługę a dopiero reszta na własciwe koszty tej usługi ale poporstu potrzebuję konta 10x mniejszego a powieszmy 2 razy tańszego to chyba jest już ok.

 

Co do dozbierania zgadzam się jak się naprawdę potrzebuje czegoś dużego (jak ma się plany chociarz że może być potrzebne ... ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jerzyk dałem tylko przykład - czytam. Serwery prohostu są w usa.

Ceny łącz są takie w Polsce że jeżeli chcesz PROFESIONALNY hosting to musisz dopłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzyk dałem tylko przykład - czytam. Serwery prohostu są w usa.

Ceny łącz są takie w Polsce że jeżeli chcesz PROFESIONALNY hosting to musisz dopłacić.

 

Przeczytaj jeszcze raz mojego posta bo chyba nie do konca zrozumialeś co tam napisałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×