Skocz do zawartości
acer-travel

Hosting Na Strone O Podrozach

Polecane posty

szukam hostingu na strone o podrozach. serwis ma okolo 2 GB i 40 GB transferu na miesiac. PHPNuke. Stalo dotychczas na serwerze w Stanach (godaddy), ale chce postawic to gdzies blizej. na razie zainteresowalo mnie neteasy.pl bo daja duzy transfer. podobna oferte ma tez insane. moze cos jeszcze? dobra oferta wydaje sie provps.pl ale nie wiem czy nie za duzo to bedzie dla mnie jak na poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce hostingu na serwerach w pl, w dodatku na cienkich laczach.. kiedys probowalem wejsc na polskie strony z egiptu - tragedia. na swoja w godaddy wchodzilem bez problemow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam hostingu na strone o podrozach. serwis ma okolo 2 GB i 40 GB transferu na miesiac. PHPNuke. Stalo dotychczas na serwerze w Stanach (godaddy), ale chce postawic to gdzies blizej. na razie zainteresowalo mnie neteasy.pl bo daja duzy transfer. podobna oferte ma tez insane.

U nas na ten serwis wystarczy w zupełności serwer Biznes za 199 zł + VAT rocznie lub 19 zł + VAT miesięcznie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warto też poszukać w polskiej firmie, która ofertuje swoje usługi na serwerach lokalizownaych w Niemczech. SISCO ma na przykład swoje usługi dla enduserów w Kolonii, konkretnie w HostEurope, choć na własnej infrastrukturze technicznej. Nie powinno być raczej trudności z dostępnością tych serwisów w różnych częsciach świata, zresztą sama strona www.sisco.com.pl też tam stoi. Z góry też wszystkich infomruję, że ta lokalizacja jest tylko dla masowych serwerów wirtualnych, nie oferujemy tam dedyków, kolokacji, ani kont resellerskich - wszystko to trzymamy we Wrocławiu. Głowna platforma hostingowa natomiast świetnie funkcjonuje w Kolonii, na pewno acer-travel znajdzie w pakietach coś dla siebie, sądze, że pakiet ECONOMIC za 300 zł byłby w sam raz (Teraz w promocji jest też fajny gratis, zapraszam na stronę po szczegóły)

 

Oczywiście dla acer-travel będzie też specjalny rabat za aktywność na forum Webhostingtalk.pl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto też poszukać w polskiej firmie, która ofertuje swoje usługi na serwerach lokalizownaych w Niemczech. SISCO ma na przykład swoje usługi dla enduserów w Kolonii, konkretnie w HostEurope, choć na własnej infrastrukturze technicznej. Nie powinno być raczej trudności z dostępnością tych serwisów w różnych częsciach świata, zresztą sama strona www.sisco.com.pl też tam stoi. Z góry też wszystkich infomruję, że ta lokalizacja jest tylko dla masowych serwerów wirtualnych, nie oferujemy tam dedyków, kolokacji, ani kont resellerskich - wszystko to trzymamy we Wrocławiu. Głowna platforma hostingowa natomiast świetnie funkcjonuje w Kolonii, na pewno acer-travel znajdzie w pakietach coś dla siebie, sądze, że pakiet ECONOMIC za 300 zł byłby w sam raz (Teraz w promocji jest też fajny gratis, zapraszam na stronę po szczegóły)

No zaraz, zaraz, w innym wątku pisze Pan, ze w Niemczech to "jakoś" a jakość tylko w Polsce i to najlepiej u Was, tymczasem stronę firmową i serwery wirtualne klientów umieszcza Pan nie we własnej serwerowni tylko w... Niemczech? Trochę zabawnie to wygląda i niezbyt powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powtarzam raz jeszcze że najlepsze będą serwery w USA. Strona "międzynarodowa" będzie zapewne przede wszystkim (lub wyłącznie) w języku angielskim, przez co najczęstszy dostęp do niej będzie przez użytkowników z USA i Kanady (z doświadczenia własnego jest to AŻ od 70 do 90% wizytujących - chyba że mi geo-trackery nawalają). Dodatkowym atutem są przystępne ceny hostingu na tamtejszym rynku. Oczywiście równie dobrze może być to europa - wszystko byle nie Chiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja powtarzam raz jeszcze że najlepsze będą serwery w USA. Strona "międzynarodowa" będzie zapewne przede wszystkim (lub wyłącznie) w języku angielskim, przez co najczęstszy dostęp do niej będzie przez użytkowników z USA i Kanady (z doświadczenia własnego jest to AŻ od 70 do 90% wizytujących - chyba że mi geo-trackery nawalają). Dodatkowym atutem są przystępne ceny hostingu na tamtejszym rynku. Oczywiście równie dobrze może być to europa - wszystko byle nie Chiny.
A czy acer-travel gdzies napisal, ze jest to strona 'miedzynarodowa'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oops pomieszał mi się watek bo równocześnie czytałam inny... Za pomyłkę serdecznie przepraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukam hostingu na strone o podrozach. serwis ma okolo 2 GB i 40 GB transferu na miesiac. PHPNuke. dobra oferta wydaje sie provps.pl ale nie wiem czy nie za duzo to bedzie dla mnie jak na poczatek

 

nie wiem, czy PHPNuke jest tak samo "procesorozerny" jak Post-nuke, ale jesli tak, to slaby wybor jest VPS ( chyba, ze jakis wiekszy pakiet). Dlaczego? Dlatego, ze czas generacji strony jest zmniejszony do przyznanej ilosci MHz w danym pakiecie VPSa, a taki post-nuke ( jesli jest tozsamy obciazeniem z phpnuke) zuzywa okolo 2000-2500MHz na wygenerowanie sie strony, co byloby wydluzylo czas generacji strony byc moze do 3-5 sekund ( u nas w najnizszym pakiecie VPS za 149 pln netto kwartalnie root VPS - hostingowo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(...) a taki post-nuke (...) zuzywa okolo 2000-2500MHz na wygenerowanie sie strony (...)

hmmm... jak to policzyłeś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... jak to policzyłeś? :)

w topie na pustej maszynie sie bawilem i widzialem ile % CPU po odswiezeniu strony leci (dlatego podalem pomiedzy 2000-2500 mhz bo to nie bylo idealne i dokladne badanie :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w topie na pustej maszynie sie bawilem i widzialem ile % CPU po odswiezeniu strony leci (dlatego podalem pomiedzy 2000-2500 mhz bo to nie bylo idealne i dokladne badanie :)).

Mój boże... litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szirok: Ja bym sie na Twoim miejscu takimi rzeczami publicznie nie 'chwalil' :)

nie jestem adminem, zajmuje sie innymi rzeczami. Jak ktos juz wie jak to robic to chetnie sam sie dowiem :).

cos nie ma chetnych do pomocy, chyba sami nie wiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szirok: Ja bym sie na Twoim miejscu takimi rzeczami publicznie nie 'chwalil' :)

oj, @szirokowi sie troszke pokielbasilo, czepiacie sie :)

 

Chodzilo mu zapewne o to, ze niektore obciazajace aplikacje wymagaja dosc duzej mocy procesora. I teraz w przypadku przyciecia konta do okreslonej ilosci MHz, przy bardziej obciazajacej aplikacji, laczny czas wygenerowania strony bedzie zbyt dlugi aby byl akceptowalny.

Mozna by zrobic na przyklad zalozenie, ze akceptowalny czas czekania na strone to zalozmy 500ms - i teraz testowac rozne aplikacje (przycinajac na VPSie ilosc MHz), ktore sie zmieszcza w tym czasie.

 

Tylko trzeba pamietac jeszcze o tym, ze MHz nie sa sobie rowne - wszystko zalezy od architektury procesora. Do tego dochodzi jeszcze kwestia ramu/dyskow...

 

pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×