Skocz do zawartości

Polecane posty

nie zgodzę się że taki test nie da żadnej informacji, bo oczywiście że można taki plik pościągać w ciągu dnia i zobaczyć jak to ogólnie jest.

 

i oczywiście, że jest kiepsko, nie wiem czemu, ale mi na neo leci dość wolno. zapewne i każdemu kto będzie miał neo i będzie korzystał z mojego serwera stojącego tam będzie leciało wolno.

 

po co więcej kombinować, możliwe że to nie ich wina, nawet bardzo prawdopodobne, lecz wina providerów po drodze, a może tepsy a może cokolwiek... efekt taki, że w ciągu dnia, pliki lecą powoli dla neostrady i do tego ten test się przydał. i to nawet bardzo.

 

chyba jedynym który nie powinien chcieć tego testy powinna być sama zainteresowana firma, której zależy głównie na kasie :( forumowicze powinni sobie pomagać, nieprawdaż? :D

 

P.S. pisałem już że wiem, że to nie wina mojego łącza, więc takie sugestie sobie darujcie :( testowałem sekundę później i leciało z pełną prędkością z innych sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz złe doświadczenia z tą firmą może nam je opiszesz ? Ponieważ twoja wypowiedz wiele nie wnosi do tematu o bardziej wygląda na zirytowaną konkurencję a przecież tak nie jest prawda ?

Oni konkurencją dla mnie? Nie ta branża...

Po prostu miałem okazję zarządzać jednym serwerem u nich,

który to częściej nie widział świata niż więzień z celi śmierci...

Z tymi łączami u nich to jest bardzo kiepsko,

jak już działają to wolno, sesje ssh padają jedna za drugą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni konkurencją dla mnie? Nie ta branża...

Po prostu miałem okazję zarządzać jednym serwerem u nich,

który to częściej nie widział świata niż więzień z celi śmierci...

Z tymi łączami u nich to jest bardzo kiepsko,

jak już działają to wolno, sesje ssh padają jedna za drugą...

 

no, a transfery 20KB/s mimo że powinno być 700 :( ale jeśli komuś to nie przeszkadza (Adrianowi najwyraźniej), to oczywiście może mu wystarczy przepustowość 20KB/s

 

mi nie.

 

P.S. cholera, atman jest najtańszy aktualnie z ofert mi zaproponowanych, do czego to doszło... a na forum możnaby się dowiedzieć że atman dobry ale drogi. a praktyka pokazuje że jak bez tepsy się chce, to tańszy od konkurencji (która to albo nie daje w ogóle łącz bez tepsy, albo ogólnie ma wszystko gdzieś i chce umów na 5000zł minimum, bo po co se głowę zawracać 1000zł )

 

ncgroup ma w miarę ok ceny, ale kiepsko chodzi. skoro atman jest taki super ale taki drogi, to bądźcie tak dobrzy i podajcie mi jakichś tańszych providerów z łączami bez tepsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a transfery 20KB/s mimo że powinno być 700 :( ale jeśli komuś to nie przeszkadza (Adrianowi najwyraźniej), to oczywiście może mu wystarczy przepustowość 20KB/s

 

mi nie.

 

P.S. cholera, atman jest najtańszy aktualnie z ofert mi zaproponowanych, do czego to doszło... a na forum możnaby się dowiedzieć że atman dobry ale drogi. a praktyka pokazuje że jak bez tepsy się chce, to tańszy od konkurencji (która to albo nie daje w ogóle łącz bez tepsy, albo ogólnie ma wszystko gdzieś i chce umów na 5000zł minimum, bo po co se głowę zawracać 1000zł )

 

ncgroup ma w miarę ok ceny, ale kiepsko chodzi. skoro atman jest taki super ale taki drogi, to bądźcie tak dobrzy i podajcie mi jakichś tańszych providerów z łączami bez tepsy?

 

1 mbps bez tpsa przy wolumenie okolo 10 mbps masz szanse dostac za ~90 pln za 1mbps( moze taniej troche, bo nie pytalem o ceny na tranzyt zagraniczny juz dawno). Pytaj w TKT, CDP (mieli swego czasu najtansza zagranice), NASK,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, a transfery 20KB/s mimo że powinno być 700 :( ale jeśli komuś to nie przeszkadza (Adrianowi najwyraźniej), to oczywiście może mu wystarczy przepustowość 20KB/s

 

mi nie.

Jak się korzysta praktycznie tylko z terminala to pewnie, że starczy :(

heh, rok temu przez ponad 2 tygodnie siedziałem sobie na GPRS (internet z ERA za pomocą komórki) na dosłownie zadupiu i to były czasy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×