Skocz do zawartości
jarek

Gdzie Vps ? :d

Polecane posty

Witam,

 

Co możecie mi zaproponować z vpsów ? hmm?? Chodzi mi o vps jak najbardziej stabilnego (uptime) z małym pingiem :)

 

Ja mam na oku:

 

strato.de (słyszałem że świetne, tylko problem jest z dns ;) )

hosteurope.de

netclusive.de

keyweb.de

1blue.de

 

 

Co możecie mi doradzić ?? potrzebuje pod forum vps'a. Myślę że max na początek jakieś 70 zł. osób zarejestrowanych 400 na razie, ale dopiero forum się rozwija :> Chodzi mi o stabilność serwera i dobre łącze.

Może znacie jakieś lepsze ? :)

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a to ma być też jako serwer gier? bo to nie ten dział ;)

 

strato.de problem z dnsy, pierwsze slyszę.. maly ping i stabilny, to albo strato.de, albo webtropia.com... kazdy inny sie nie nadaje..predzej czy pozniej pingi beda skakac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ma być też jako serwer gier? bo to nie ten dział ;)

 

 

Heheeheh..... no mniej sie znam na dedykach :D Wiec wiesz ... ale na konfiguracji serwerow gier :> Ale to nie ma byc pod serwer gier :> tylko pod forum i portal :> na razie jest maly ale mysle ze tak za 2 -3 miechy bedzie 1500 użytkowników i pytam sie na przyszłość. :>

 

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dlatego pisałem, że to nie ten dział ;) wystarczy CI VPS z hosteurope.de dla forum nie ma znaczenia czy masz ping 150, czy 40..

 

tani i wydajny, weż Sobie nawet najmniejszy, ja na nim miałem 200 użytkowników na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1blue.de - nigdy w zyciu VPS. Mialem tam 1 miesiac VPSa i to bylo o 1 miesiac za duzo. Serwery laguja pingi ... nawet szkoda mowic . Jak ci dadza VPS ktorego bedziesz dzieli z jakimis "zassysaczami" to tylko szkoda kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja prponuje VPS'y na serwerach w Polsce. Jako pierwsi w kraju proponujemy Virtuozzo na maszynach w PL, jesteśmy partnerem SWSoft'u, producenta tej technologii. VPSy oczywiscie na mocnej maszynie klasy IBM (dual Xeon 3,2 Ghz), łacza redundatne (ATM i TKTELEKOM

Szczegóły:

http://www.sisco.com.pl/hosting-vps.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

no tja.. Sisco ma te VPSy w Polsce.. ale wszystko 2-3 razy drożej za 10 razy mniej miejsca i transferu... heh.. to ten minus serwa w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na tym VPSie nie będą stały żadne witryny, którym trzeba zapewnić wysoką jakość połączenia, to chyba nie ma żadnego sensu stawiać tego w PL. Dopóki ceny nie spadną, nie tylko nie będzie sensu, ale też nie będzie to opłacalne. Ja sam chętnie od zaraz wziąłbym maszynę w Polsce, ale niestety to by znacznie podniosło moje "koszty" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zainteresujesz się dedykiem w jakiejś taniej serwerowni? Będziesz miał chociaż wszystko gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli przez "tanią serwerownię" w Polsce ze wszystkim gwarantowanym?

 

Nie ma w tej chwili żadnej oferty, która byłaby konkurencją dla obecnego dedyka w hetzner.de.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Miałem na myśli serwerownie w Niemczech, dokładnie wiemy że w Polsce tanie to są tylko serwerownie z home pc wpięte do neostrady 128 ;)

 

hetzner ma dosyć dużą opłatę instalacyjną. ( jak dla mnie :D ) - a on szuka czegoś do 70zł - to wiadomo zawsze (prawie zawsze) 10-20zł da się więcej wyciągnąć.

 

Co do gwarantowanych zasobów - chodziło mi o ram oraz procesor ( w niektórych firmach sprzedających vpsy dają CPU shared )

Wystarczy dołożyć trochę eurasów i się ma dedyka np netdirect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×