Skocz do zawartości
kroc

Małe, Tanie, Funkcjonalne

Polecane posty

Szukam konta o takich parametrach:

 

-pojemność min. 100mb dzielona dynamicznie między www, ftp, bazy danych i mail

-1-2gb transferu/m-c

-PHP i MySQL (im nowsze wersje tym lepiej)

-po ok. 10 kont ftp, skrzynek pocztowych, subdomen

-statystyki

-cena do 50zł/rok brutto

 

Do tej pory w zupełności wystarczało mi darmowe konto na ovh.pl (polecam), ale nie ma to jak porozdawać kolegom własne skrzynki i ftp. Moje poszukiwania wyłoniły only.pl (pakiet s) oraz prohost.pl (plan mini). Wiem, że ta pierwsza miała przez jakiś czas problemy z serwerami, nie wiem jak jest teraz. Czy moglibyście wyrazić opinie nt. tych dwóch firm lub polecić jakieś inne spełniające moje warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy:

-po ok. 10 kont ftp, skrzynek pocztowych, subdomen

raczej będziesz musiał dopłacić kilkanaście złotych.

 

ale nie ma to jak porozdawać kolegom własne skrzynki i ftp

Lepiej zainteresuj się kontami reseller :)

Shared hosting do tego nie służy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zainteresuj się kontami reseller :)

Shared hosting do tego nie służy.

Hm, wątpię, żeby jakaś firma miała coś przeciwko udostępnianiu przeze mnie ftp itd. kolegom, jeżeli daje np. nieograniczoną ilość takich kont. Do czego innego miałyby one służyć? Poza tym nie zamierzam czerpać z tego żadnych korzyści finansowych. Resellery nie na moją kieszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baaardzo dużo było przedstawianych "refleksji" klientów którzy korzystali z "tanich kont ~50zł/rok brutto (40zł netto?)" = wszystkie opcje no-limit lub "999" :)

 

Wszystko zawsze wychodzi w praniu... po pewnym czasie.

 

Mimo wszystko życzę szczęścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze najlepiej uczyć się na własnych błędach :) . A że nie potrzebuję narazie 100% niezawodnego hostingu, to ewentualna porażka nie zaboli tak mocno. Ponawiam swoją prośbę do użytkowników o polecenie jakiejś firmy. Szczególnie zależy mi na tych skrzynkach, subdomenach i dynamicznie rozdzielanej przestrzeni. Pozostałe parametry mogłyby ewentualnie trochę się różnić. Co byście powiedzieli jeszcze na eFuturo.pl i Fastom.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo dużo było przedstawianych "refleksji" klientów którzy korzystali z "tanich kont ~50zł/rok brutto (40zł netto?)" = wszystkie opcje no-limit lub "999" :)

Zwróc uwagę, że on chce 1-2 GB transferu miesięcznego. Myślę, ze takie konto jak najbardziej da się zaoferować w tej cenie bez straty jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem administratorem strony która stoi na prohost, gdzieś na wht.pl był podany kod który obniża cenę o 50% na rok, a co do hostingu to z ich supportu nie korzystam ale z tego co pamiętam odpowiadają dosyć szybko. Serwery mają w usa z jeżeli dobrze widzę po zakresie to softlayer?!

 

Nie miałem z nimi większych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w usa z jeżeli dobrze widzę po zakresie to softlayer?!

dlaczego to "?!"

softlayer to jedna z lepszych serwerowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ten znak miał oznaczać niepewność bo patrzyłem po zakresie ip a nie whois :) ale teraz już jestem pewien że to softlayer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
softlayer to jedna z lepszych serwerowni.
...ktorej wieksza czesc dzisiaj w nocy przez 3,5h lezala i kwiczala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu, ze na WHT com maja dobre opinie :-)
...uogulniajac - tak, jednak jak dobrze poszukasz to znajdziesz troche nieciekawych wypowiedzi na ich temat. Co nie zmienia faktu, ze siec maja genialna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proste.pl zobacz sobie

Wziąłbym ich pod uwagę (ze względu na dobrą renomę) gdyby nie ta mała baza danych w pakiecie "dla początkujących"  :) . Dzięki za dotychczasowe opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto zainwestowac w proste.pl - moze w pakiecie pierwszym jest tylko jedna baza, ale w nastepnych jest juz lepiej.. uzywam ich i bardzo jestem zadowolony :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×