Skocz do zawartości
arturro

Poszukuję Stabilnego!

Polecane posty

Witam,

 

Od razu dziękuję wszystkim naganiaczom i reklamom typu - kup u nas - super serwer za 30zł. Już sie na to nie nabiorę. Ostatnio tak wtopiłem z i365.pl i mam już dość tego.

 

Szukam czegoś stabilnego i niezawodnego, ale Polskiego. Home.pl jest trochę drogie. Czy polecacie jeszcze coś pokroju i jakości home.pl ale za bardziej rpzystepne pieniądze powiedzmy w zakresie ok 200zł/rok.

 

Moja strona to joomla + phpbb przemo (mocno okrojone) około 700 userów kilkadziesiąt postów dziennie wizyt około 200.

 

Transfer na miesiąc wystarczy mi koło 4-5gb.

 

Liczę na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędkość... obsługa, support, okrojony bardzo panel... Po prostu zrezygnowałem. Pomału skłaniam się ku kei.pl

 

 

ja polecam progreso.pl - tylko z tego co tu czytalem jesil chodzi o forum to dobrze by bylo jakbys podal im co masz i czego oczekujesz

 

ale jesli chodzi o support i ogoln dzialanie to jestem bardzo zadowolony ( a maruda jestem, w zasadze to na razie jedyna firma (z ktorej korzystalem [ w ogolnej liczbie 7 ;) ] ktorej nie nakreslilem minusa :) )

 

 

nie wiem tylko o co Ci chodzi gdy piszesz "okrojny panel" , ich Extranet moze nie ma jakis superbajerow ale to dla mnie zaleta, jest przejzysty i w pelni fukncjonalny , pytaj moze Ci ei spodoba (nie wiem czy daja testowac;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prędkość... obsługa, support, okrojony bardzo panel... Po prostu zrezygnowałem. Pomału skłaniam się ku kei.pl

 

mozesz jasniej napisac, co bylo nie tak z proste.pl? Widzialem loady serwerow ( jestem na biezaco informowany o nich) jaka jest dostepnosc lacza takze wiem i cos mi sie wydaje, ze problem byl po Twojej stronie, jakos inni na predkosc proste nie narzekali do tej pory...

support jest taki sam co w IQ.pl, wiec to subiektywna ocena, Panel... moze masz racje, nie wiem jakie funkcje potrzebujesz, ale generalnie wiekszosc jest, byc moze specyficznych jakichs nie ma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co było nie tak z proste.pl?

Coś Cię "pełno" ostatnio w tematach o proste.pl...

Już nie kochasz Progreso? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

bellerofont już ktoś tak pisał.. i już się tłumaczyłem (powtarzać się nie będę, bo i po co..albo nie, ciut się powtórzę - niżej)

 

mnie zawsze pełno, gdy mowa o 'moich' usługodawcach.. jak ktoś szuka tanio - mówię o proste, jak ktoś szuka drożej - mówię o iq.. jak ktoś szuka ciut innego konfigu - mówię o progreso.. jak ktoś pyta o nazwa.pl - też mówię co myślę.. tak samo mogę porozmawiać o maddogdomains i domenytanio.. a także klatka.pl, AZ.pl, net2000.pl, host44.pl i takie tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Proponuje zapoznać się z ofertą naszej firmy MasterNET.pl a dokładniej serwery typu: PREMIUM oraz PROFESSIONAL.

 

Nasz firma istnieje już ponad trzy lata na rynku, posiadamy autorski panel administracyjny (w ciągu kilkunastu dni wyjdzie nowa wersja).

Nasz główny atut to szybki oraz konkretny support o którym już wielu użytkowników tego forum szukających dobrych kont pozytywnie się przekonało.

 

Zapraszamy do skorzystania z 10-cio dniowego bezpłatnego okresu próbnego.

 

Pozdrawiam;

Szczepanik Adrian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×