Skocz do zawartości
hostingpotrzebny

Hosting Potrzebny 10gb/10gb... Reszta W Srodku

Polecane posty

Aktulanie pożeram zasobów:

7GB dysku

7GB transferu/mc

20 baz mysql

20 ftp

120 email

 

Chcialbym:

min 10GB dysku

min 10GB transferu/mc

min 30 baz

min 30 ftp

mail 200+

i STABILNOSC, dostep do pomocy technicznej caly dzien.

 

mile widziane:

reseller

kompresja plikow, itp

 

Nie interesuja mnie hostingi pana zenka w garazu, albo za oceanem.

Zastanawiam sie nad home, kei, serwery, progreso... ale zupelnie nie moge nic dobrac.

Jestem w superhoscie i juz mam dosyc, wysiadam (dziennie 1-2 pady co skutkuje telefonami od kilkudziesieciu klientow i wrzodami u mnie - nie da sie pracowac absolutnie) Parametry maja super (bardzo mi odpowiadaly, cpanel tez rewelacja), ale to jak miec zardzewiale ferrari co nie jezdzi...

co do ceny - nauczylem sie ze nie jest najwazniejsza (ehhh) i tak planuje do 1000 wydac... oczywiscie jesli da sie taniej to nie bede na sile przeplacal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, naucz się wreszcie czytać ze zrozumieniem bo robisz taki syf jak mało kto... czy tobie się wydaje, że on chce płacić 1000 na miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie 1000/rok

 

co do tox to dziekuje. w kontakcie tylko komorka, nr gg i tlenu.... unpro dla mnie

 

oferte dostalem od iq - dzwonilem i bardzo pozytywnie ich odbieram. chyba sie skusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Na serwerze z panelem Direct Admin mamy coś, co na pewno spełni Twoje oczekiwania. Maszyna już jest używana przez kilku uczestników Forum. Oczywiście jesteśmy w pełni profesjonalną firma, operaujemy na 3 szafach serwerów. Ten serwer jet zlokalizowany w Polsce, jest to markowa maszyna IBM na dwóch Xeonach. Proszę o podanie maila na PW, to zaraz podeślę zgrabną ofertę w PDF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mega.sisco.pl (musisz przetestować bo tam jest dodawanie dns przez admina, i nienajnowszy php, sql ale maszyna jest bardzo stabilna i wydajna) dobry kontakt z adminem i uznana marka.

 

hostings.pl (konta reseller) może nie tak tanio ja SH ale oferta jest bardzo wysokiej jakości (Cpanel + whm + rvskin). Mam tam 25 klientów i jeszcze nikt nie dzwonił do mnie. - Świetna obsługa klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko mi pasuje w iq tylko, ze nie mozna ustawic unlimited pojemnosci na skrzynke pocztowa. Sprowadza sie to do tego ze przy ustawieniu na sztywno wielkosci 120 maili bede mial po 83 MB na skrzynke. ( a gdzie www i bazy). Jest to spore ograniczenie bo niektorzy klienci przerzucaja duze pliki graficzne i momentami jedna skrzynka siega do 1GB...

hm

szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyedukuj klientów, że wykorzystanie poczty do przesyłania plików binarnych powyżej kilku MB to bardzo głupi pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi pasuje w iq tylko, ze nie mozna ustawic unlimited pojemnosci na skrzynke pocztowa. Sprowadza sie to do tego ze przy ustawieniu na sztywno wielkosci 120 maili bede mial po 83 MB na skrzynke. ( a gdzie www i bazy). Jest to spore ograniczenie bo niektorzy klienci przerzucaja duze pliki graficzne i momentami jedna skrzynka siega do 1GB...

hm

szukam dalej

Szukaj... Jak znajdziesz jakas firme, ktora bedzie oferowala takie cuda i bedzie miala podany NIP i REGON na stronie to sie podziel znaleziskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko mi pasuje w iq tylko, ze nie mozna ustawic unlimited pojemnosci na skrzynke pocztowa. Sprowadza sie to do tego ze przy ustawieniu na sztywno wielkosci 120 maili bede mial po 83 MB na skrzynke. ( a gdzie www i bazy). Jest to spore ograniczenie bo niektorzy klienci przerzucaja duze pliki graficzne i momentami jedna skrzynka siega do 1GB...

hm

szukam dalej

Szukaj... Jak znajdziesz jakas firme, ktora bedzie oferowala takie cuda i bedzie miala podany NIP i REGON na stronie to sie podziel znaleziskiem :)

 

 

no znowu nie są to takie cuda. W superhoscie tak jest i z tego co wiem to w hostings.pl też. Tak jak pisałem wcześniej że jesli chcialbym pozakładać skrzynki 200MB to 10GB starczy mi tylko na 50 skrzynek.

Na dzien dzisiejszy 80% skrzynek nie przekracza 3MB a 5% ma powyżej 0,5GB. I bez limitów w tym momencie wszyscy są zadowoleni.

Oczywiście zdaje sobie sprawe z minusów takiej sytuacji (to w sumie overselling), ale uważam, że jesli chodzi o maile to w miare dobre rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może lepszym rozwiązaniem będzie rozłożenie tego wszystkiego na parę kont, a nie ładować wszystko na jedno konto?

Przynajmniej jak jeden serwer padnie to nie będzie leżało wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×