Skocz do zawartości
patryk

Gts Na Sprzedaż

Polecane posty

Za Gazetą Prawną:

 

GTS Central Europe – operator telekomunikacyjny działający w Czechach, Polsce, Rumunii, na Słowacji i Węgrzech – został wystawiony na sprzedaż. Zainteresowani, w tym polskie spółki telekomunikacyjne, otrzymali ofertę. Dotychczasowych właścicieli – wywodzącą się z Rosji grupę Menatep – reprezentuje bank KBC. Menatep chce sprzedać firmę w całości. Grupa w 2006 roku miała ok. 380 mln euro przychodów i 58 mln euro zysku operacyjnego powiększonego o amortyzację (EBITDA). Ostatnio działający w regionie operator eTel został kupiony za 90 mln euro przez Telecom Austria. Z kolei węgierski operator HTTC kupił za 470 mln dolarów swego konkurenta – Invitel.

 

Może TP by sobie dodała do portfolio nowa firmę? :( W każdym razie, niech ktoś kupi ich szybko, bo atmosfera "szukania nowego inwestora" w dłuższym przelożeniu nie robi dobrze nawet najstabilniejszej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

tepsa? wypluj te słowa :(

 

pewnie, znając polskie "szczęście", kupi ich jakaś padaczka z francji (celowo mała litera) albo innego "świetnego" kraju... i tak już płacimy za łapówki dla polityków męcząc się z tym g..nem orange.. echh.. przydałaby się tu Skandynawia, coś z Anglii, albo Niemiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tepsa? wypluj te słowa :(

 

pewnie, znając polskie "szczęście", kupi ich jakaś padaczka z francji (celowo mała litera) albo innego "świetnego" kraju... i tak już płacimy za łapówki dla polityków męcząc się z tym g..nem orange.. echh.. przydałaby się tu Skandynawia, coś z Anglii, albo Niemiec...

 

Byle nie żaden fundusz inwestycyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na Orange.

 

Co do tego GTS - taki już rynek. Jeden traci, drugi się bogaci...

Poczekamy zobaczymy, ja raczej na takie rzeczy spoglądam pozytywnie - w perspektywie co najmniej roku po wykupieneniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Abaddon gdzieś już daaaaaaawno o tym czytałem.

Pożyjemy zobaczymy.

 

PS. ktoś tak na prawdę wie kiedy będzie coś konkretnego wiadomo o sprzedaży "komuś"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także na Orange nie narzekam, i mało tego - nikt z moich znajomych nie narzeka. Żeby nie było - poziom obsługi w TP jest teraz o niebo lepszy niż np rok temu. Awaria telefonu na którym mam internet została zgłoszona o 16:08, a około 18:20 byli już technicy! Coś na skrzynce przełączyli i działa. I niech ktoś mi powie, że jakieś UPC jest lepsze, to wyśmieje ;P.

 

Wracając do tematu - nigdy jakoś specjalnie nie interesował mnie GTS (niezbyt ciekawa ofera), ale znając życiem, GTS`a pewnie kupi jakaś nieudolna firma która nie będzie umiała sobie z tym poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie technicy jeszcze nigdy się nie pojawili do awarii. Niema potrzeby bo nie ma awarii. I to jest dopiero jakość. Tylko że w Dialogu jestem. Co do GTSu to dobrze żeby kupiła ich jakaś konkretna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×