Skocz do zawartości
klimek

Dedyk Na Efektmedia.pl-jakies Opinie?

Polecane posty

Mam takie pytanko, bo krąrze po sieci w poszukiwaniu dobrego serwera dedykowanego. Trafiłem na stronę www.efektmedia.pl/serwery.htm Jakos tanio u nich a przy tym ciekawe serwery maja. Słyszeliście cos o nich? Skad maja te serwery i czyy te ceny to brutto czy netto. Moze ktos już z nich korzystał bo wyglądają zachęcająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli nie warto ;) Chodzi mi oczywiście o branie pośrednika, a nie o to, że nie warto od hetznera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Klimek: Miałeś "szczęście" Chłopie i dostałeś bardzo "rzeczową" odpowiedź i radę od kolesi którzy reklamują konkurencje :D - więc jest to klasyczna deprecjacja marki konkurencyjnej - powiem za znanym kabaretem - żenua.

Co do efektmedia.pl mam od nich dedyka od 4 miesiecy i na razie(odpukac) wszystko jest w porządku. Raz za czas serwer zawisnie ale to raczej normalne. O dziwo w takich sytuacjach odpowiadaja jak do nich napisze w przeciwieństwie do wielu innych.

Mialem juz w 2 innych firmach (m.in. superhost) i zawsze były problemy w razie awarii - poprostu kolesie w większych firmach kładą lagę na setnym/tysięcznym kliencie - proste!

Co do efektmedia.pl to polecam, no ale to już musisz sam wypróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm......

 

klimek:

Postów: 1

Dołączył: Wczoraj, 19:51

Nr użytkownika: 4,322

 

Kenny Maloo:

Postów: 1

Dołączył: Dzisiaj, 19:45

Nr użytkownika: 4,328

 

Dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Klimek: Miałeś "szczęście" Chłopie i dostałeś bardzo "rzeczową" odpowiedź i radę od kolesi którzy reklamują konkurencje :D - więc jest to klasyczna deprecjacja marki konkurencyjnej - powiem za znanym kabaretem - żenua.

Co do efektmedia.pl mam od nich dedyka od 4 miesiecy i na razie(odpukac) wszystko jest w porządku. Raz za czas serwer zawisnie ale to raczej normalne. O dziwo w takich sytuacjach odpowiadaja jak do nich napisze w przeciwieństwie do wielu innych.

Mialem juz w 2 innych firmach (m.in. superhost) i zawsze były problemy w razie awarii - poprostu kolesie w większych firmach kładą lagę na setnym/tysięcznym kliencie - proste!

Co do efektmedia.pl to polecam, no ale to już musisz sam wypróbować :)

po co u nich brales jak mozna bylo od hetzner'a, taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Klimek: Miałeś "szczęście" Chłopie i dostałeś bardzo "rzeczową" odpowiedź i radę od kolesi którzy reklamują konkurencje :D - więc jest to klasyczna deprecjacja marki konkurencyjnej - powiem za znanym kabaretem - żenua.

Typowa wypowiedź zbulwersowanych osób w których temtach wypowiadają się osoby z "konkurencji" :)

 

PS. konkurencji nie reklamujemy tylko podajemy "zródło" oferowanych usług przez efektmedia.pl :)

 

o co u nich brales jak mozna bylo od hetzner'a, taniej
Może potrzebuje po prostu polskiego suportu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn supportu polegajacego na przetlumaczeniu emaila na angielski ew. niemiecki, odeslaniu do providera i czekaniu na odpowiedz, przetlumaczeniu na polski i wklejeniu klientowi? w takim razie niezle sobie za taka uslugę licza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo niezłą sobie przebitke ta efektmedia daje jak za support z którego możemu kozystać raz na sto lat tyle kaski to chyba wole sam tlumaczyc emaile

 

a i ciekawe czy prawdziwi sa ci ich partnerzy bo wątpie zeby onet wp o2 fotka czy bankier.pl

byli ich partnerami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×