Skocz do zawartości
zrio

Rusel......

Polecane posty

Policja musi przyjąć zgłoszenie, to jest ich obowiązek.

Natomiast jeżeli będzie się kłucił to spokojnie można iść do przełożonego lub napisać skargę.

 

Dokladnie tak, przyjac musi. Natomiast nie musi wszczac postepowania jesli nie dopatrzy sie znamion przestepstwa. Mozna sie odwolywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja także padłem ofiarą rusel'a, nie zgłaszałem tego nigdzie, ponieważ nawet nie mam faktury potwierdzającej zakup serwera u niego, jedynie potwierdzenie przelewu. jak by cos to PM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, rusałka dalej buszuje. Myślałem że już się się przestał bawić i że temat zapadnie w niepamięć ale nie! On jest pr0 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rusel to oszust z Blaster.pl i ma nowy login Ryzy na forum ta ciota znowu oszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mu prorokuje nawet gorzej. Teraz co raz więcej osób kupuje serwery i nie są związani bezpośrednio z IT, i mogą to być na prawdę różni ludzie. Za jakiś czas sprzeda / oszuka jakiegoś dresika i po pierwszej akcji "zrobienia mu z tyłka jesieni średniowiecza" przekona się od drugiej strony jaki wpływ na motywację i moralność ma wiedza o "niskiej szkodliwości społecznej" ;) Każdy kij ma dwa końce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha boos, życzę mu tego - już widzę jak przychodzą do niego oszukane dresy a on wita ich szerokimi rękami z tekstem " JOŁ homies - zapalicie ze mną skręta?" Ostatni wdech przed śmiercią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

on już przedawkował kilka razy narkotyki. Raz nawet był w szpitalu

nawet oszukiwał swojego szefa (livenet.pl) posprzedawał konta na serwerze livenet i sam kasę za nie skasował

mnie też oszukał. Gnojek jeden tylko zawsze podaje swoje dane fałszywe więc nie sposób go znaleźć. teraz jest

prawdopodobnie w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak tyle osób daje się oszukać... ;f

Zresztą taki 'wyjadacz' jak scz ;f

 

 

 

btw: a przez niego wht żyje ;) patrzcie ile osób to czyta ;) To tak jak było z padem progreso :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zaczyna mnie on denerwować - już 2 razy bym się załapał na jego interes.

 

Na szczęście jeszcze są tutaj normalni ludzie i potrafią ostrzec przed idiotą. ( dzięki dla Bartka ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

..a nie ma jakieś e-policji? Nie mówię tu o tym przedsięwzięciu tej straży internetowej, kurczę, wyleciała mi nazwa...

 

nie może być tak, że coś się w Sieci dzieje, idzie się do ćwoka na komisariacie, a on nie skuma o co chodzi i powie, że nic się nie da zrobić...

 

EDIT: a.. BOWI - że tam Biuro Ochrony ..cośtam.. hę? ale oni w sumie nie od tego..

 

jest jakieś "ciało" w Polsce w takich sprawach, czy zwykła policja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że są specjalne jednostki policji do walki z przestępczością w internecie, tylko problem w tym, że trzeba się pofatygować i przedstawić całą sprawę, a nie tylko gadać sucho po forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jak tyle osób daje się oszukać... ;f

Zresztą taki 'wyjadacz' jak scz ;f

btw: a przez niego wht żyje :) patrzcie ile osób to czyta :) To tak jak było z padem progreso :)

 

każdemu może sie to zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Skąd wiecie, że nie jest "dresem" ( rozwala mnie to pojęcie)? Skąd wiecie czy ktoś da rade mu zrobić jesień średniowiecza ? Skąd wiecie, że był w szpitalu z przedawkowania narkotyków ?

Nie lubię jak ktoś pisze o czymś czego nie wie/ nie był świadkiem, to jest jakieś chore dochodzenie a jak wiemy od tego jest Milicja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Ehh bo nie rozumiem!

Z tego co widze to chłopak porobił ludzi na ich własnej głupocie, co lepsze oni chcieli być oszukani !

To widać, a jak wiemy to nie jest Francja tylko Polska i tu panują inne prawa.

Nie popieram oszukiwania ludzi, ale jedno jest pewne nauczyli się przynajmniej na swoich błędach.

Teraz już wiadomo, iże lepiej kupić od znanej firmy i zapłacić prawdziwe pieniądze niż płacić za swoja edukacje. To będzie tyle ode mnie w tym temacie.

A straszenie samosądem jest mało rozsądne i raczej mało skuteczne.

 

Dla mnie to dalej Milicja ! Jedna z legalnych mafii w naszym kraju, która miejmy nadzieje podupadnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

patrick więc coś nas łączy, a myślałem, że tylko ja tak ostro "jadę" po instytucjach : ) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nediam.. tak ? Pokaż palcem kto ?

 

Temat właściwie nadal pozostaje niezmienny.. Patrick przedstawił go w dość ciekawy sposób.. jakby Rusel poniekąd wyświadczył oszukanym przez siebie osobą przysługę - niestety to nie do końca tak wygląda.. myśląc w tak abstrakcyjny sposób można domniemać wiele ciekawych rzeczy.

Niemniej jednak jest to naturalny odruch.. znasz go, więc starasz się na tyle na ile można stanąć po jego stronie, ale czasy kiedy to było śmieszne i na małą skale - już się skończyły.

Dziś Rusel pomimo swojej jakiejś tam wiedzy jest po prostu zwykłym oszustem, krętaczem i złodziejem.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz...

W takim razie zna ktoś jego prawdziwe dane, bo nie wiem na które nazwisko mogę się powołać na policji.

Z reszta nie wiem czy bez żadnej umowy ani faktury mam szanse coś zdziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz szanse ale nie za oszustwo

jest w KC art o bezpodstawnym wzbogaceniu sie ktory wlasnie sie stosuje w takich przypadkach

w koncu dane w przelewie nie pokrywaja sie z danymi wlasciciela rachunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×