Skocz do zawartości

Polecane posty

Wiesz ja mam czasem load powyżej 5Ciu i nie jest to prawdziwe odzwierciedlenie obciążenia (mam 60% zasobów wolnych) ale o tym było.

 

Zresztą nikt nie ma prawa narzekać bo tyle $ za takie konto to nic :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to kup se drugie ;) co ci szkodzi za 40zł nie całe :>

 

 

//konto za:

 

Due Now: 
$9.30

 

TO wiemy że nie tylko w erze tak jest :P

 

 

//edit

no to cale prawie 27zł na dream hosta poszło :D ... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam w klubie tych, którzy się dziś "wykosztowali" na usługi Dreamhost.com ;) Poki co mam wrazenie, ze panel Dreamhosta jest zbyt mocno zakręcony i nie do końca sensownie poukładany. Zobaczymy jak to bedzie dalej, ale zanosi sie na wiecej pozytywnych odczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaaaasne. W IXWebhosting.com czy innym Hostexcellence.com tez masz rzekomo 300GB lub nawet wiecej przestrzeni itp., co jednak nie przeszkadza w tym, bys po wrzuceniu kilkunastu GB danych otrzymał komunikat serwera FTP o braku miejsca ... Pisze o tym, bo znam to z autopsji niestety. Dodatkowo hoestexcellence i ixwebhosting.com maja identyczne maszyny bodajze nawet w tym samym data center.

 

Widze jednak, ze Dreamhost rokuje nieco lepiej i ma kilka smaczków, których próżno szukac w ofercie dwu ww. firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przecież to był <joke> ;f jakbym chciał przenosić dane to bym sobie przeniósł na swoje dedyki ;f

 

no never mind ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to byl zart, ale pod jego wplywem napisalem co nieco o swoich odczuciach plynacych ze wspolpracy ze hostexcellence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam;) Kupiłem sobie drugie konto;)

 

Zauważyłem, że na nowym i na starym koncie nie ma już limitów na konta ftp/shell/mail. Powoli z DH robi się no limit ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, idzie się przyzwyczaić ;)

 

Ale konkurencja dla DH jest spora:

http://www.hostican.com/hosting/shared-hosting.php

http://imhosted.com/hosting_plans.shtml

http://lypha.com/hosting_plans.shtml

 

 

Zastanawiam się, gdzie się przenieść jak mi się skończy promocja w DH, bo za 120$ nie będę u nich przedłużał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero zacząłem jakiś czas temu hostowanie w DH, trochę pokręcone, do mysql mam inne hasło, do panelu inne a do ftpa jeszcze inne:) czas najwyższy to pozmieniać, dobrze że webftp po polsku i jest dużo szybszy niż total comander tylko więcej zabawy... domenę i konto aktywowali mi w 7h, support bardzo dobry miałem tylko raz problem i został bardzo szybko usunięty a mianowicie padły serwery mysq.... ogólnie oceniam na 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie stronki znacie, które się hostują w nich? Podajcie linki.

 

 

BTW

With promo code MDDR only $29.40/year (= $2.45/month!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

To jest Shared hosting zwykły czy coś lepszego ? Mówie o tym co ma 5TB transferu miesięcznie...I czy w panelu są jakieś dodatkowe opcje czy tak jak zwykły Shared...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co rozumiesz przez coś lepszego? Jak jest coś lepszego niż shared to już nie nazywa się hosting tylko VPS a dalej dedyk.

 

Panel ma wiele dodatkowych opcji, długo by wymieniać.

 

W skrócie to taki roztyły shared z większą pojemnością i transferami niż odpowiedniki w pl ale też z podobnymi limitami na obciążenia itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czy można zakładać foldery - konta i im ustalać pojemność transfer itd, czy można zrobić FTP anonimowe ze można wgrywac pliki i ich nie widać, czy można zrobić folder - konto tam gdzie trzymam strone i dać np limit miesięczny 50 GB itd itd ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

itp. itd. załóż konto i sam zobacz :P FTP anonimowe ma inną definicję niż Ty podałeś użyteczność ale o ile pamiętam w DH nie ma anonymous FTP. Resztę limitów jakie potrzebujesz można raczej ustawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy można zakładać foldery - konta i im ustalać pojemność transfer itd, czy można zrobić FTP anonimowe ze można wgrywac pliki i ich nie widać, czy można zrobić folder - konto tam gdzie trzymam strone i dać np limit miesięczny 50 GB itd itd ?

 

 

Mam nadzieję, że nie chcesz na tym zakładać " firmy " hostingowej ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie, hostinKu nie zamierzam tam zakładać tylko chce przenieść serwis który ma sporo plików i dużo odwiedzin i już nie jeden shared zadźgał....Dlatego zależy mi na takich funkcjach ograniczania transferu dla poszczególnych folderów - kont. Jaki panel tam mają ? Jakiś znany czy Autorski i czy łatwo się tam płaci czy jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×